Wiedźmińska Kolekcja z audiobookiem już jutro w sklepach!

+
Ten zestaw to tylko na prezent opłaca się kupić, bo tak to wszystko taniej można dostać. Jak by do środka dorzucili koszulkę albo jakiś inny fajny gadżet z gry to można się jeszcze zastanowić nad zakupem.
 
Acki989 said:
Ten zestaw to tylko na prezent opłaca się kupić, bo tak to wszystko taniej można dostać.
To jest cena sugerowana, w marketach pewnie będzie taniej.
 
Tyle że co mają zrobić Ci co już mają kolekcjonerki .. kupować 3?:) To trochę nie fair dla tych którzy już mają gry a chcieliby same Audiobooki:)
 
No przecież można kupić same audiobooki - i na dodatek wszystkie, a nie tylko 5 jak w tej paczce.
 
Lazarus69 said:
a tych audiobooków nie da rady oddzielnie zakupić? bo obie gry mam i średnio mi się uśmiecha kupowanie ich drugi raz dla posłuchania sobie :)

Audiobooki ogólnie są 4, (Ostatnie Życzenie cz. 1 i 2, oraz Miecz Przeznaczenia cz. 1 i 2). I nie są to tylko "wybrane opowiadania", tak jak w tym pakiecie o którym piszą wyżej, a pełnoprawny audiobook tych dwóch zbiorów opowiadań. Każdy idzie osobno kupić za około 20 złotych. Kupiłem wszystkie, jestem w trakcie słuchania (mimo że książki też przeczytałem, to byłem ciekawy tych audiobooków :p) i naprawdę polecam. To nie jest tylko suche czytanie tekstu przez jednego gościa. Każda postać ma inny głos, aktorzy spisują się świetnie, no i zawsze w tle słychać jakieś dźwięki, muzykę, szum itp. Ma się wrażenie jakby się słuchało jakiegoś dobrego filmu, nie patrząc po prostu na telewizor. Jedyny minus jaki ja widzę, to fakt, że postacie nie mówią głosami znanymi z gry :). Zwłaszcza przeszkadza mi to w wypadku Geralta, który w audiobookach ma głos doskonale nam znany ale... jako należący do Vernona Rocha :)
 
Taa, ja musiałem się chwilę przestawić na głos Geralta - Vernona. Ale gdy to zrobiłem, to faktycznie - nic tym audiobookom nie można zarzucić.
 
Roche jako Geralt?! Oj, to duży minus jak dla mnie. Pewnie nie łatwo by się przestawić. Już wolałbym Michała Ż.(nie kamienujcie;) ).
 
Palimpsest said:
Roche jako Geralt?! Oj, to duży minus jak dla mnie. Pewnie nie łatwo by się przestawić. Już wolałbym Michała Ż.(nie kamienujcie;) ).

A niby czemu mielibyśmy kamienować? :p Nic nie mam do Żebrowskiego. W ogóle uważam, że jego rola jako Geralt, i muzyka to największe (bo w zasadzie jedyne xD) mocne strony serialu/filmu.
 
Nie no, wdzięki polskich aktorek też były niczego sobie. ;) Żebrowski jest dobrym aktorem. Do Krzysztofa Banaszyka w roli Geralta można się przyzwyczaić, ale wiadomo że Jacek R. byłby tu najlepszym wyborem. On już jest kanonicznym Geraltem i nic tego nie zmieni.
 
W łowickim "Empiku" audiobook'i były już dzisiaj... Jak dla mnie głos postaci powinien być podkładany przez te osoby, które grały w serialu/filmie lub użyczały swego głosu w grze... To byłby najlepszy wybór... Czyli w roli Geralta - Michał Żebrowski (Świetny aktor) lub Jacek Rozenek(Jeżeli nie pomyliłem nazwiska. Do jego głosu chyba już wszyscy są przyzwyczajeni...).
 
Specjalnie mi to nie przeszkadza, ale mogli producenci audiobooka przekonsultować wymowę Starszej Mowy w porównaniu z grą. W grze mówią inaczej i w nagraniu też. Ot takie coś wyłapałem słuchając chociażby "Miecz przeznaczenia"
 
robert70r said:
Specjalnie mi to nie przeszkadza, ale mogli producenci audiobooka przekonsultować wymowę Starszej Mowy w porównaniu z grą. W grze mówią inaczej i w nagraniu też. Ot takie coś wyłapałem słuchając chociażby "Miecz przeznaczenia"

A co ma gra do audiobooka? Prędzej powinni to skonsultować z Sapkowskim zakładając, że (raczej) na pewno to nie CD Projekt RED nagrywał to..
 
Gdybym nie miał obydwu gier na pewno bym kupił. Jednak interesuje mnie audiobook... zobaczymy, może będę miał parę wolnych orenów to kupię i posłucham :).
 
W jednym z tematów było już pokazywane pudełko wiedźmińskiej kolekcji, ale okazało się, że druga strona pudełka jest równie interesująca (za sklepem gry-online):

 

gower

Forum veteran
Widziałem jakiś czas temu wersję 2.0 w Media i było to jedno z bardziej perfidnych wyłudzeń, jakich byłem świadkiem. Wiedźmin 2 otoczony żółtą taśmą reklamującą wersję 2.0 był jakoś z 20 złotych droższy niż stojąca obok na półce wersja premierowa. Tylko, że w środku było dokładnie to samo! Napis na pudełku wyraźnie mówił, że patch pobierze się automatycznie ze strony producenta:/
 
Krakowska bywa opóźniona względem Karolinki, więc bym nie przesądzał... :]
 
Top Bottom