Wiedźmińska Kolekcja z audiobookiem już jutro w sklepach!

+
Wiedźmińska Kolekcja z audiobookiem już jutro w sklepach!



Wiedźmińska Kolekcja to wyjątkowa propozycja skierowana do kolekcjonerów, fanów gier RPG oraz miłośników prozy Andrzeja Sapkowskiego, jak również doskonały pomysł na gwiazdkowy bądź mikołajkowy prezent. To wyjątkowe wydanie trafi do sprzedaży już 2 grudnia!
W skład ekskluzywnego zestawu wchodzą gry: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Wiedźmin Edycja Rozszerzona oraz niespodzianka, 5 najlepszych wybranych opowiadań Andrzeja Sapkowskiego w formie audiobooka! Zestaw uzupełnia 5 opowiadań Andrzeja Sapkowskiego, stanowiących ponad 10-godzinne, najwyższej klasy słuchowisko, nagrane z prawdziwym rozmachem i udziałem plejady znanych aktorów, swoich głosów użyczają tu m.in: Marian Opania, Henryk Talar, czy Anna Dereszowska. Audiobook pozwoli jeszcze lepiej poznać świat gry i postacie, takie jak Geralt z Rivii czy Jaskier.
Wiedźmińska Kolekcja trafi na półki sklepowe już za tydzień, 2 grudnia w doskonałej cenie 159,99 zł.
 
Według mnie, takie zestawy trochę nie mają sensu... Niemal każdy fan RPG grał w Wiedźmina, czy to w "jedynkę", czy "dwójkę". A jeśli nawet ktoś nie grał, to wątpię żeby od razu z "grubej rury" kupił cały zestaw, nie wiedząc czy mu się spodoba Wiedźmin, czy też nie...
 
Według mnie, takie zestawy trochę nie mają sensu

Jakby nie miały sensu, to nikt by takich nie robił, a przecież "złote edycje" i jej podobne charakteryzujące się na wydawaniu kilku gier w jednym boxie są na rynku growym dostępne nie od dziś. Widać ktoś to kupuje.

Kto kupuje takie zestawy? Maniacy serii i kolekcjonerzy, którzy lubią mieć wypasione edycje swoich ulubionych tytułów. Rodzina i znajomi zarówno fanów danej marki jak i nie koniecznie. Nie trudno sobie wyobrazić, że jakiś wujek robiąc prezent na mikołaja, czy gwiazdkę zdecyduje się na zakup gry wideo, bo te są dzisiaj modne i wie, że osoba obdarowana w nie grywa. A, że Wiedźmin jest wśród nie graczy w Polsce bardziej rozpoznawalny od np Battlefielda 3, to taki zestaw sprawdzi się jak ulał.

I w końcu takie zestawy idealnie się sprawdzają w momencie, kiedy entuzjasta danej serii chce nauczyć członka rodziny/znajomego grania w porządne gry.

Czyli jednym zdaniem - psychologia i marketing. W sklepach już czekają, żeby nam wsadzić bezwiednie coś do koszyka.
 

Vojtas

Forum veteran
maciekw said:
Czyli jednym zdaniem - psychologia i marketing. W sklepach już czekają, żeby nam wsadzić bezwiednie coś do koszyka.
Cha, prawda! :) Ludzie idą do marketu (nieważne jakiego) i często bez głębszego zastanowienia wkładają do koszyka produkty, których reklamy widzieli w TV, prasie czy internecie. W przypadku rozrywki elektronicznej, miewam często takie pokusy przechodząc w pobliżu przeróżnych tańszych serii, których gry jakoś mi umknęły. Ech, na każdym rogu komercyjna pułapka.
 
I w końcu takie zestawy idealnie się sprawdzają w momencie, kiedy entuzjasta danej serii chce nauczyć członka rodziny/znajomego grania w porządne gry.

Dokładnie tak. Sam nad tym pracuję. To znaczy nad nauczeniem członka rodziny grać w dobre, porządne gry.
Taki zestaw w tym wypadku sprawdza się idealnie.
 
Gdybym dzisiaj nie kupił kolekcjonerki ACR to może bym się skusił, ale tak to kasy brak...
 
Znaczy się nie macie tak, że jakiś dziwny splot wydarzeń sprawił, że nigdy nie było wam dane zagrać w jakieś klasyki? Ja do tej pory muszę przerobić oba Baldury i Planescape'a(tak, tak). Gdybym zobaczył te tytuły ładnie wydane, w jakiejś zbiorczej formie, z chęcią bym kupił.
 
Narsereg said:
Znaczy się nie macie tak, że jakiś dziwny splot wydarzeń sprawił, że nigdy nie było wam dane zagrać w jakieś klasyki? Ja do tej pory muszę przerobić oba Baldury i Planescape'a(tak, tak). Gdybym zobaczył te tytuły ładnie wydane, w jakiejś zbiorczej formie, z chęcią bym kupił.

Ja za młodu przechodziłem te tytuły w polskiej wersji językowej. Teraz co jakiś czas odpalam sobie wersje z GOGa:)
 
Narsereg said:
Znaczy się nie macie tak, że jakiś dziwny splot wydarzeń sprawił, że nigdy nie było wam dane zagrać w jakieś klasyki? Ja do tej pory muszę przerobić oba Baldury i Planescape'a(tak, tak). Gdybym zobaczył te tytuły ładnie wydane, w jakiejś zbiorczej formie, z chęcią bym kupił.
http://gpmarket.pl/pl/legendy-rpg-pc-pl.html?partner=1984
 
maciekw said:
http://gpmarket.pl/pl/legendy-rpg-pc-pl.html?partner=1984

No dobra, niech ktoś stanie obok i spokojnie mi wyjaśni jakim cudem nie byłem świadom istnienia tego pakietu?!
 
Narsereg said:
No dobra, niech ktoś stanie obok i spokojnie mi wyjaśni jakim cudem nie byłem świadom istnienia tego pakietu?!
Bo to prawdopodobnie jeden z ostatnich egzemplarzy dostępnych na rynku? Spiesz się chłopie.
 
a tych audiobooków nie da rady oddzielnie zakupić? bo obie gry mam i średnio mi się uśmiecha kupowanie ich drugi raz dla posłuchania sobie :)
 
Top Bottom