Wiedźmiński Konkurs Muzyczny

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Wiedźmiński Konkurs Muzyczny



Jeśli Twoją pasją jest tworzenie muzyki i uwielbiasz świat Wiedźmina, weź udział w naszym konkursie audio!

Wiemy, że jesteście megakreatywni, dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wykorzystać Wasz talent do tworzenia muzyki! Aby ułatwić Wam pracę, przygotowaliśmy specjalny zestaw sampli i utworów wprost z naszej wiedźmińskiej muzycznej biblioteki -- możecie pobrać go tutaj.

Puśćcie wodze fantazji! Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących stylu i gatunku muzycznego! Interesuje nas wszystko: Pop, Rock, Dance, Dubstep, a także muzyka klasyczna i filmowa.

Na przykład możecie stworzyć trzy-minutowy kawałek będący miksem różnych wokali i instrumentów np. damy kemenche i damy saz oprawione heavy metalem.

Nadesłane zgłoszenia zostaną rozpatrzone przez jury CD PROJEKT RED, któremu przewodzić będzie nasz dyrektor muzyczny, Marcin Przybyłowicz.

Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy rewelacyjne nagrody. Nagrodą główną jest limitowana edycja "ERA II Medieval Legends" - obszerna biblioteka sampli zawierająca dźwięki historycznych instrumentów i głosów. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma standardową edycję "ERA II Medieval Legends", a zdobywca trzeciego miejsca dostanie bibliotekę sampli "Forest Kingdom II". Nagrody te zostały ufundowane przez best service. Trzy pierwsze osoby otrzymają również fizyczne limitowane wydanie dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia na wbraną platformę.

Dodatkowo, spośród wszystkich nadesłanych utworów wybierzemy najlepsze nadesłane kawałki i stworzymy kompilacje muzyki inspirowaną grą "Wiedźmin 3: Dziki Gon"! Następnie opublikujemy ją na Spotify oraz na innych serwisach strumieniowania muzyki.

Prosimy o przysłanie zgłoszeń w formacie Wave PCM 24 bit 48 khz za pomocą serwisów hostingowych takich jak np. Dropbox albo Google Drive. Należy to zrobić za pomocą naszej strony konkursowej.

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał do 22 października 2015, do godziny 23:59 czasu polskiego. Konkurs jest dostępny dla wszystkich fanów, którzy ukończyli 18 rok życia. Pełny regulamin znajdziecie tutaj.
 

Solan7

Forum veteran
Heh, mieć takie szczęście... zajrzałem na forum po raz 2 lub 3 od maja, poczułem jakiś wewnętrzny przymus :p A tutaj mój konkurs marzeń :D
Zabieram się do pracy, tym razem trzeba skomponować coś naprawdę zacnego...

* Czy można wysłać na konkurs więcej niż jeden utwór muzyczny?
 
Last edited:
wohaaaaaaa w końcu :D takie biblioteki ale by się przydały !!!!!! ale szczerze stemsy to mogliście wybrać jakieś lepsze :)

EDIT:

ŻĘ CO 22 PAŹDZIERNIK KONIEC! !!!!! ja peirnicze jak mało czasu!!!!!!!!
 
Heh, mieć takie szczęście... zajrzałem na forum po raz 2 lub 3 od maja, poczułem jakiś wewnętrzny przymus :p A tutaj mój konkurs marzeń :D
Zabieram się do pracy, tym razem trzeba skomponować coś naprawdę zacnego...

* Czy można wysłać na konkurs więcej niż jeden utwór muzyczny?

Wszystkie informacje są w regulaminie. Wysyłamy tylko jedno zgłoszenie.:)
 
Kto startuje? Dajcie głos!

Startuję, niestety dowiedziałem się dopiero wczoraj wieczorem i to fartem, na fejsbuku. Przeczytalem już regulamin, ale nie do końca rozumiem czy to ma być utwór w całości złożony z tych sampli, czy one po prostu w jakiejś części mają się w utworze znaleźć, czy w ogóle nie trzeba ich używać i są w ramach powiedzmy pomocy.

Jeszcze nawet nie mam tych sampli, nie słyszałem ich... aaaaaa co za presja

To również mój konkurs marzeń, cholera będę siedział po nocach...
Powodzenia w każdym razie
 
Last edited:
Również życzę powodzenia wszystkim! :) Ja nie startuję, ale z chęcią odsłucham efekty starań uczestników.
 
czy czasem nie wkradł się wam błąd na fejsie z datą zakończenia konkursu??

Konkurs kończy się 22 października 2015 r., o godzinie 8:59.

Kiedy w regulaminie pisze:

Konkurs rozpoczyna się 29 września 2015 r. i kończy 22 października 2015, o 23:59

Trochę mylące... swoje zgłoszenie na wszelki wypadek wysłałem wczoraj wieczór, troszkę szkoda bo jeżeli faktycznie kończy się dziś w nocy no to jeszcze dziś zdążyłbym coś jeszcze doszpiclować no ale już trudno :)

---------- Zaktualizowano 09:07 ----------

Poszło. Do usłyszenia... za kilka dni?

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wyniku Konkursu w ciągu 10 dni od końca Okresu Trwania Konkursu.

"Kiedy wy się nauczycie czytać to co małym druczkiem napisane??" (czyt w regulaminie :D) heheheh :)
 
Last edited:
wyniki konkursu

Czy ktoś wie co z wynikami konkursu muzycznego? Czy zostaną one ogłoszone publicznie? bo powinny już być pare dni temu, ale do tej pory nic nie widziałem.
 

Burza46

CD PROJEKT RED
Potrzebujemy jeszcze trochę czasu na sfinalizowanie wyników Wiedźmińskiego Konkursu Muzycznego! Prosimy o chwilę cierpliwości :)
 
Może "wysoki poziom" utworów nie pozwolił na wyłonienie zwycięzcy :D
He, he, przypomniał mi się konkurs na Gram.pl, a było to w czasach, gdy wortal ów należał do imperium CD Projektu. Otóż, zorganizowano konkurs na nazwę gramowego sklepu, który do tej pory zwał sie po prostu Sklep.gram.pl (oryginalnie, co?). Przyszło mnóstwo propozycji i w końcu nadszedł dzień ogłoszenia wyników. Wygrała - uwaga, uwaga - Binarna Maskotka. ;D Miny 99% czytających - bezcenne. Oczywiście nazwa sklepu nie uległa zmianie, ale trolling wyszedł pierwszorzędny. Nagrody przyznano, wiec chyba nikt nie poczuł się urażony.
 
Top Bottom