Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
Błękitne jak bławatki (http://plfoto.com/1262212/zdjecie.html)Ile mil według Geralta dzieliło go od stolicy Nilfgaardu. Podaj przy okazji miejsce gdzie ową informację udzielił.
 
Torpeda
nie wiem czy wiesz że na zadanie pytania się czeka aż poprzednik zadający pytanie da ci zgodę(jeśli udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, tak na przyszłość :peace:) Edit :eek:dnośnie pytania ,cholera nie pamiętam nawet gdzie to było chyba w wieży jaskółki
 
WielkiMistrzu said:
Torpeda
nie wiem czy wiesz że na zadanie pytania się czeka aż poprzednik zadający pytanie da ci zgodę(jeśli udzieliłeś poprawnej odpowiedzi, tak na przyszłość :peace:) Edit :eek:dnośnie pytania ,cholera nie pamiętam nawet gdzie to było chyba w wieży jaskółki

Hehe pytanie dla znawców, żadnych podpowiedzi nie będzie :wave:
 
Torpeda said:
Ile mil według Geralta dzieliło go od stolicy Nilfgaardu. Podaj przy okazji miejsce gdzie ową informację udzielił.
2,5 tyś mil.Dowiadujemy się tego,gdy Geralt i kompania mijają Fen Carn.EDIT:Ja pier*** Torpeda,przestań robić bordel...Jak nie wiesz czy dobrze odpowiedziałeś,to się nie odzywaj.
 
Arwil said:
Właśnie, to zła odpowiedź, ale trop dobry. Ta, było w 4tym tomie.
Bez jaj, bławatkowe?EDIT: Is Faoiltiarna brawo prawidłowa odpowiedz. Bo się pogniewamy ja dobrze odpowiedziałem chodziło jedynie koledze o użycie przymiotnika a nie rzeczownika
 
chyba jest zamieszanie Torpeda i Arwil wyjaśnijcie to między sobą ,mi się wydaje że odpowiadamy na pytanie torpedy ???Edit :Is Faoiltiarna ma racje , tu się robi burdel może uznajmy że tego wszystkiego nie było i jest aktualne pytanie ARWILA _-cofam :whatthe:
 
...Pierwsze: czekaj na potwierdzenie. Zawsze. Nawet jak wiesz na 100%.Drugie: nie jestem debilem i nie testuję waszej żyłki poetyckiej. Chodziło mi o przymiotnik z sagi.Trzecie: O lol. Miałem napisać coś o chabrach, dać podpowiedź, [bo oczy były chabrowe w sadze] ale po w pisaniu do googla okazało się, że chabry=bławatki. Niech będzie, mogę uznać te bławatki, choć to jednak nie do końca to. ;)
 
Jako że Torpeda już swe pytanie zadał,a ja odpowiedziałem poprawnie,zadaję.36-Isengrim Faoiltiarna26 - geraltus26,23 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch,10- Wallace i Gromit, Aalaronn9 - Marqson, kaczka, Lambert?8- Clancys,Lambert?, Arwillo6 - ,Wielki Mistrzu,5 - Kondzior5534 -Emyr van Emreis3- ringeck, Elmer z Vengerbergu,S@LI,2 - Owca, koziek,buda241 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnik, Gincio-GerdJak zwały się dwie dywizje które pod Brenną stanowiły lewe skrzydło Nilfgaardu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom