Wiedźmiński Quiz III

+
Status
Not open for further replies.
cinarea said:
są takie lwy herbowe w tarczy, z których dwa srają a trzeci warczy. gdzie takie lwy występują, kiedy, i kto je przytacza? ;>
Te lwy występują na tarczy jakiegoś rycerza, którego imię nie pada, przytaczane są przez krasnoluda, którego miano nie pada również. Kiedy... na pewno w tomie "Krew Elfów" podczas jakiegoś spotkania "na wolnym powietrzu" gdy obecni rozprawiają o I Wojnie z Nilfgaardem.
 
No tak pod tym świętym dębem, jak mu tam Bheoolibras, czy coś takiego.EDIT: Otworzyłem książkę - dąb się nazywał Bleobheris.EDIT2: Jeśli ja wygrałem i nie zadam pytania przez 12 minut, to niech grododzierżca mnie wyręczy.
 
3 lwy to herb cintry, Sheldon Skaggs to krasnolud który drwi z rycerza, wszystko dzieje się pod dębem którego nazwę już wymieniono
 
każdy tak jakby odpowiedział po kawałku, "jakoś krasnal pod dębem w Krwi Elfów" to zdecydowanie nie jest satysfakcjonująca odpowiedź, jakby były połówki to bym przyznał Marqsonowi i Aalaronowi, bo był to konkretny krasnolud w pod konkretnym miejscu, a działo się to podczas / po ... występie Jaskra.po namyśle - reset (mam nadzieję, ze mnie nie zlinczujecie ;) ), zero punktów i pytanie zamiast:jakim fascynującym artystycznym zajęciem zajmował się dziesiętnik, dowódca straży pilnującej przeprawy prowadzącej do miejsca, gdzie prawdopodobnie ukrywał się smok w Granicy Możliwosci? chodzi mi o moment, kiedy Geralt w towarzystwie Borcha,Jaskra,etc zajeżdżają pod zamkniętą przeprawę na rzece, i udają się pertraktować z dziesiętnikiem - dowódcą. wojak ten jest pochłonięty pewna twórczą działalnością z wykorzystaniem trzonka halabardy. jaką dokładnie?
 
cinarea said:
jakim fascynującym artystycznym zajęciem zajmował się dziesiętnik, dowódca straży pilnującej przeprawy prowadzącej do miejsca, gdzie prawdopodobnie ukrywał się smok w Granicy Możliwosci? chodzi mi o moment, kiedy Geralt w towarzystwie Borcha,Jaskra,etc zajeżdżają pod zamkniętą przeprawę na rzece, i udają się pertraktować z dziesiętnikiem - dowódcą. wojak ten jest pochłonięty pewna twórczą działalnością z wykorzystaniem trzonka halabardy. jaką dokładnie?
Hmmm... czyżby chodziło o grzebanie w g***ie?
 
38-Isengrim Faoiltiarna26 - geraltus26,23 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch,10- Wallace i Gromit, Aalaronn,kaczka, Lambert?, Marqson8- Clancys,Lambert?, Arwillo6 - ,Wielki Mistrzu, Kondzior5534 -Emyr van Emreis, cinarea3- ringeck, Elmer z Vengerbergu,S@LI,2 - Owca, koziek,buda24,1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnik, Gincio-GerdZ jakiego miejsca pochodzi miecz który wiedźmin miał na początku 3 tomu?
 
miecz z krypty z elfiej nekropolii sprzed 500 lat, obecnie Brokilon, niedaleko Duen Canell, głownia gnomia, oprawa typowo elfia ?
 
38-Isengrim Faoiltiarna26 - geraltus26,23 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch,10- Wallace i Gromit, Aalaronn,kaczka, Lambert?, Marqson8- Clancys,Lambert?, Arwillo6 - ,Wielki Mistrzu, Kondzior5535-cinarea4 -Emyr van Emreis, 3- ringeck, Elmer z Vengerbergu,S@LI,2 - Owca, koziek,buda24,1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnik, Gincio-Gerdochronę w warsztacie miecznika Esterhazy`ego zwykło się nazywać..... ?
 
Jako że minęło już parę dni,a Aalaron nie zadaje pytania,pozwolę sobie popchnąć quiz do przodu.Aalaron,dopisuje ci punkt.38-Isengrim Faoiltiarna26 - geraltus26,23 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch,Aalaron10- Wallace i Gromit,,kaczka, Lambert?, Marqson8- Clancys,Lambert?, Arwillo6 - ,Wielki Mistrzu, Kondzior5535-cinarea4 -Emyr van Emreis,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu,S@LI,2 - Owca, koziek,buda24,1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnik, Gincio-GerdJakie imię nosił szczur,który był Nilfgaardczykiem?
 
38-Isengrim Faoiltiarna26 - geraltus26,23 - Firnomir17- Fangorn11 - Bosch,Aalaron10- Wallace i Gromit,,kaczka, Lambert?, Marqson8- Clancys,Lambert?, Arwillo6 - ,Wielki Mistrzu, Kondzior5535-cinarea4 -Emyr van Emreis,3- ringeck, Elmer z Vengerbergu,S@LI,2 - Owca, koziek,buda24,Gincio-Gerd1 - Leśniczy, szczepek, Włooczykij, LazC, dEviss,,Saphir, Wiedźmin XV8,czesio2504,Maaci,Warrior_of_Sparta,gorzalnik, Gdzie Jaskier miał schowane pieniądze na czarną godzinę?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom