Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
I tak napisałem (najpierw napisałem bez gwałtu ale od razu edytowałem) :)3 pkt - Blizari , Undomiel9, Pono Jr 1 pkt - Bananek, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, mBartek, TRollu, Vean, 3xM, WujDans Gdzie mieszkał pustelnik, który uratował Ciri?
 
Tak, na bagnach Pereplutu.E: zostałem wyprzedzony w odniesieniu do posta poniżej:Fleczu, ale to nie jest temat do głupich komentarzy...
 
Kurde... gdzieś na bagnach w Geso bodaj... blisko miejscowości... Fano albo Amarillo (tak to się pisze?)e: cholera, zastanawiałem się nad miejscowością jak jest ktoś na chacie to wchodzić przy okazji (no bo wszyscy siedzą nad quizem teraz...).
 
Na początku w Corvo potem na moczarach :pBuehehhehehehJak zawsze ostatni :D"Na rozległych mokradłach przeciętych rzekami Veldą , Lete w krainie zwanej Pereplutem
 
Co do nazwy to mi utkwiła w pamięci Pereplutu srutututu Pytanie: Jaki książe wyzionął ducha w łóżku "pod babą" , czym była jego śmierć spowodowana? 4pkt - Blizari3 pkt - Undomiel9, Pono Jr1 pkt - Bananek, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, mBartek, TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
Jeśli chodzi o Rajmunda to moge dodac tylko że zmarł na apopleksję. Jeśli nie to musze jeszcze pomyśleć :)Pono mnie wyprzedził :)
 
Chociaż pytanie było - czym była spowodowana śmierć, a przyczyną była zdrada. Apopleksja to już skutek :pSpoko - czekam na następne pytanie :) Może teraz się uda
 
No tak w życiu bywa:) Trochę głupio wyszło...W każdym razie, oto pytanko:Zapach jakich ziół, można było wywęszyć od Regisa? (3 przykłady wystarczą)4pkt - Blizari, Pono Jr3 pkt - Undomiel91 pkt - Bananek, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, mBartek, TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
mBartek, uznaję odpowiedź. Akurat nie jestem pewny co do bazylii, ale znam inne dwa przykłady ziół. W każdym razie, zadajesz kolejne pytanie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom