Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
Czym naprawdę był potwór, błędnie przedstawiany jako bazyliszek, którego zabiła Ciri? W jakim to było mieście?4pkt - Blizari, Pono Jr 3 pkt - Undomiel9 2 pkt - mBartek1 pkt - Bananek, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
Komu (i dlaczego) zawdzięczał tak wiele za swoją sytuację życiową, bankier w mieście Gors Velen - Giancardi Molnar?5 pkt - Pono Jr4 pkt - Blizari3 pkt - Undomiel92 pkt - mBartek1 pkt - Bananek, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
W jaki sposób i z czyich rąk zginęli Codringher i Fenn?5 pkt - Pono Jr 4 pkt - Blizari 3 pkt - mBartek, Undomiel9 1 pkt - Bananek, fleczu, Genesis, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
Z ręki półelfa Shirru ( i jego pomocników , Fen został spalony żywcem pod pergaminami , a Codringer zabity narzędziem ostrym :D
 
Jaką robotę przy wykuwaniu Sihhili miały krasnoludy ?5 pkt - Pono Jr4 pkt - Blizari3 pkt - mBartek, Undomiel92pkt - Genesis,1 pkt - Bananek, fleczu, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
Ahhhh.... Nie zauważyłem odpowiedzi MBartka - Racja racja Sorry poprawna odpowiedz :pBuahahahhaha , zedytowałem "Pól elfa na "Półelfa " oraz z "Fenn splonął żywcem" Na "Fenn spłonął żywcem pod pergaminami" i dodałem że oprócz Shirru w sprawę zamieszani byli także jego pomocnicy Dzięki za oskarżenie btw ... ._>Uśmiałem się :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom