Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
Z tego co pisało w czasie pogardy podczas rozmowy Geralta z Vilgerortzem, nasz czarodziej powiedział Geraltowi że jego matka była czarodziejką ale uznaję Ci odpowiedź Pono.Fleczu-> Tak o to chodziło (mówiłem że łatwe)
 
Co przeszkodziło krasnoludom z drużyny Zoltana Chivaya podczas sesji w gwinta? Kto i w jaki sposób zaradził temu problemowi?6 pkt - Pono Jr5 pkt - mBartek4 pkt - 3xM, Blizari, Undomiel92 pkt - Genesis, Gwynbleidd661 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi
 
Po raz pierwszy przeszkodził im stwór zwany Okogłowem przegonił go Geralt hałasem wydawanym poprzez uderzanie o siebie chochli i pokrywy od kociołkaA drugi raz sam Geralt im przeszkodzil i nikt temu nie zaradził ponieważ krasnale były niezmienrnie szczęśliwe z jego przybycia :pYeaaaaa, może nie zawsze ostatni !
 
przeszkodził im okogłów, przepędził go Geralt waląc chochlą o pokrywkę kociołkaE: Genesis mi się wciął :/
 
Rzuce jakieś łatwe na pożarcie :pIle wg. wyliczeń Regisa powinno byc na swiecie wampirów?6 pkt - Pono Jr5 pkt - mBartek4 pkt - 3xM, Blizari, Undomiel93 pkt - Genesis2 pkt - Gwynbleidd661 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi
 
Regis wymienił 7 rodzajów: alp, katakan, mula, bruxa, nosferat, fleder i ekkima.
 
Według wyliczeń Regisa na świecie powinno być 7 rodzajów wampirów:1} alp2} katakan3}mula4}bruxa 5}nosferat6}fleder7}ekimmaEDIT: Pono pierwszy
 
wyliczył że powinno żyć około 21 600 000 wampirów (gdyby ukąszenie wampira powodowało zarażenie "wampiryzmem"
 
6 pkt - mBartek, Pono Jr 4 pkt - 3xM, Blizari, Undomiel9 3 pkt - Genesis 2 pkt - Gwynbleidd66 1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi Jak prawidłowo poskładać człowieka/elfa/niziołka itp ?
 
Białe z białym, czerwone z czerwonym?Edit: i nie wiem, czy nie przedobrzę, ale żółte z żółtym chyba też :/
 
Prawie, prawie...E: Undomiel - po poprawce dobrze :) zadajesz"Zszyj czerwone z czerwonym, żółte z żółtym, białe z białym. Na pewno będzie dobrze."
 
6 pkt - mBartek, Pono Jr, Undomiel94 pkt - 3xM, Blizari 3 pkt - Genesis 2 pkt - Gwynbleidd66 1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi Hm, co by Wam tu... ;>Jak zginął Jarre?
 
mBartek -> o ile mi wiadomo, to nie ;)Krakers -> jw.Podpowiedź: bierzemy pod uwagę stan na koniec Sagi :)Edit: Fakt^^6 pkt - mBartek, Pono Jr5 pkt - Undomiel9 4 pkt - 3xM, Blizari 3 pkt - Genesis 2 pkt - Gwynbleidd66 1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom