Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
no to nie wiem :/ jak ja odświeżyłem strone to były już Wasze obie wiadomościE> no to sie wyjaśniło
 
Teraz coś łatwego. Wymienic minimum 3 rodzaje wampirów5 pkt - Pono Jr 4 pkt - Blizari, mBartek3 pkt - Undomiel9 2pkt - Genesis, 1 pkt - Bananek, fleczu, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, 3xM, WujDans
 
Jak nazywała się zimowa zabawa dzieci ze Skellige i dla kogo okazała się tragiczna w skutkach?5 pkt - Pono Jr4 pkt - Blizari, mBartek3 pkt - Undomiel92pkt - Genesis, 3xM1 pkt - Bananek, fleczu, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, WujDans
 
Dzieciaki skakały na łyżach przez kamienie, ale jak to sie nazywało? Coś z rybą^^ Skoki łososia? I jeden chłopiec sie połamał, syn Cracha an Craite.*na łyżwach :D
 
Undomiel9 prawidłowo Widzę, że tym razem nie było wyścigów i dobrze. Zabawa nazywała się "skok łososia", a połamał się syn Cracha, dzięki czemu zyskał przydomek Krzywogęby.
 
5 pkt - Pono Jr4 pkt - Blizari, mBartek, Undomiel92pkt - Genesis, 3xM1 pkt - Bananek, fleczu, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, WujDans Pytanie: czym śmierdział Pukacz? Wystarczą dwa z trzech aromatów.
 
5 pkt - Pono Jr4 pkt - Blizari, mBartek, Undomiel93ptk - 3xM2pkt - Genesis1 pkt - Bananek, fleczu, Gwynbleidd66, Kogut, Lord Koniu, , TRollu, Vean, WujDansCoś prostego: co powinien mieć każdy goniec konny? (oprócz konia oczywiście )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom