Wiedźmiński Quiz

+
Status
Not open for further replies.
W bitwie pod Brenną stracił rękę, potem się ożenił i miał wnuczkę Ciri. O śmierci chyba nic nie było więc chyba naturalnie zmarł. A jeżeli chodzi Ci o punkty to miałaś 4 a po pytaniu o "czerwone z czerwonym..." masz już 6 :p
 
Od zarazy zginęła któraś kapłanka melitele, a o ile dobrze pamiętam, to Jarre nawet występował w 'Coś się kończy coś się zaczyna' (które bodajrze dzieje się już po sadze) już z kikutem, ale jeszcze żywy.Ale skoro nie, to ja sie poddaje
 
No dobrze, żeby nie komplikować sprawy, uznam pierwszą odpowiedź o śmierci naturalnej, czyli mBartka:)A chodziło mi o to, że właśnie nic nie ma na temat jego śmierci, co oznacza, że na koniec Sagi miał sie dobrze i żył długo, i szczęśliwie ;)Nie bawię się z Wami w metafory :pA punktacja poprawiona.Krakers -> 'Coś się kończy, coś się zaczyna' to w sumie alternatywne zakończenie Sagi, o ile mi wiadomo :)
 
7 pkt - mBartek6 pkt - Pono Jr 5 pkt - Undomiel9 4 pkt - 3xM, Blizari 3 pkt - Genesis 2 pkt - Gwynbleidd66 1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi Jakie znaczenie ma broda dla krasnoluda?
 
Ok, może coś mniej wymagającego: Co takiego Geralt podarował Yennefer kiedy spotkał ją po raz pierwszy, i o co ją poprosił? ^^7 pkt - mBartek, Pono Jr5 pkt - Undomiel94 pkt - 3xM, Blizari3 pkt - Genesis2 pkt - Gwynbleidd661 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, Lord Koniu, TRollu, Vean, WujDans, Kondi
 
7 pkt - mBartek, Pono Jr5 pkt - Undomiel94 pkt - 3xM, Blizari3 pkt - Genesis2 pkt - Gwynbleidd66, Lord Koniu,1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, TRollu, Vean, WujDans, Kondi Co Geralt zrobił z pieniędzmi otrzymanymi za odczarowanie strzygi?
 
Resztę z tego co mu zostało, oddał na cześć bogini Melitele, dla świątyni w Ellander, tak?E: chyba pokręciłem
 
Pono był pierwszy ;)E: Z tego, co ja pamiętam, kupił klejnoty dla Yennefer, które w końcu podarował na świątynie, aby Nenneke wyleczyła czarodziejkę ;)E2: odp -3xM- jednak dokładniejsza, zadajesz, sorki za zamieszanie ;)
 
7 pkt - mBartek, Pono Jr5 pkt - Undomiel9, 3xM4 pkt - Blizari3 pkt - Genesis2 pkt - Gwynbleidd66, Lord Koniu,1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, TRollu, Vean, WujDans, KondiJakie zaklęcie podczas pogromu nieludzi w Rivii próbowały rzucić Yennefer i Triss, a jakie im wyszło?
 
Hmm chyba rzuciły Gradobicie Merigold, a nie wyszło im uleczenie Geralta.E: Aaa, w takim sensie im nie wyszło ;)
 
Próbowały rzucić Piorun Alzura, a wyszło Niszczące Gradobicie, nazwane potem na cześć Merigold Niszczące Gradobicie Merigold
 
Jak nazywa się bogini zwana Wielką Matką? W którym miejscu jest głównie czczona, gdzie ma swój posąg?8 pkt - Pono Jr7 pkt - mBartek5 pkt - Undomiel9, 3xM4 pkt - Blizari3 pkt - Genesis2 pkt - Gwynbleidd66, Lord Koniu,1 pkt - Krakers, Bananek, fleczu, Kogut, TRollu, Vean, WujDans, Kondi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom