Wiedźmiński tatuaż

+
Na uniwerku miałem kolesia, który miał medalion taki całkiem spory, na lewej stronie klatki piersiowej wydziarowany. Kolorowe toto było całe, jaskrawe dość i nie za ładne...
 
Dzięki za propozycje. :) Zdecydowałam się jednak na czarno-białą głowę wilka. :)
Na szyi fajny pomysł, ale chyba zbyt ekstremalny jak dla mnie, może za jakiś czas...
 
Renfri24 said:
Dzięki za propozycje. :) Zdecydowałam się jednak na czarno-białą głowę wilka. :)
Na szyi fajny pomysł, ale chyba zbyt ekstremalny jak dla mnie, może za jakiś czas...
Jak już sobie zrobisz, to nie zapomnij się pochwalić jak wyszedł :)
 
Już zrobiony. :D Zdjęcie będzie, jak obiecałam, ale poczekam jeszcze z jeden dzień żeby się bardziej podgoiło i jakoś to wyglądało. :)
 
Zrobiłam zdjęcie. :) Na chwilę obecną prezentuje się to mniej więcej tak:

Ale jak się zagoi to chyba będę musiała się wybrać po kilka poprawek. :)
 
Duży jakby ciut ;)
Kurczę, zawsze bałam się tatuaży, bo ta wizja, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat skutecznie mnie zniechęcała. Ciało się jednak starzeje, to co na nim teraz wygląda ładnie, za lat 40-50 będzie groteskowe...
 
No rzeczywiście troche jakby krzywy :) jakby koleś odręcznie dziabał a nie od kalki :p ale ogólnie jest ok :)
 
Niezły:) Na pierwszy rzut oka wydaje się nierówny, ale wcale nie musi taki być. Zauważcie, że ręka nie jest płaska, więc siłą rzeczy część tatuażu jest dalej. Może to zniekształcić perspektywę:)
 
Chyba ze mną jest coś nie tak, bo nie umie mnie opuścić dziwne wrażenie, że jak wyprostujesz rękę, to Wilk będzie do góry nogami :p
 
Fakt, nie zwróciłem na to uwagi:D Bo to jest taki specjalny wilk do gestu Kozakiewicza:p
 
Wallace said:
Chyba ze mną jest coś nie tak, bo nie umie mnie opuścić dziwne wrażenie, że jak wyprostujesz rękę, to Wilk będzie do góry nogami :p
Tak, ale takie było założenie. Uznałam, że w tę stronę będzie lepiej. :D

http://i621.photobucket.com/albums/tt298/ShaFayon/Witcher%20misc/actionmfox2.jpg
 
Top Bottom