Wiedźmińskie Fan-Arty

+
Status
Not open for further replies.
Funky Monk said:
Gofer31 said:
CDPR...Pisaliscie w newsletterze ze na tej konferencji "Kultura 2.0" byly pokazywane jakie fanarty wiedzminskie. Jakie pokazywaliscie?;>
Między innymi właśnie Woja :)
Kurcze a jakie jesli mozna wiedziec? bo szczerze mówiąc to sporo szitu wysłałem do fanartu i wogle to troche beznadziejnych prac typu gif animowany to były takie experymenty moje. Czy byłby problem gdybyscie to usuneli a ja podesle cos lepszego? i ten ostatni szkic siedzącego kolesia tez bo nie moge na to patrzyc please
 
Wiesz co Woju? Dla mnie to nawet te Twoje "najsłabsze" prace są bardzo dobre, więc nie wybrzydzaj tak bardzo
 
Tibor said:
Wiesz co Woju? Dla mnie to nawet te Twoje "najsłabsze" prace są bardzo dobre, więc nie wybrzydzaj tak bardzo
No właśnie:)Dużo tego było Woju, ale wybraliśmy naprawdę fajne prace więc nie masz się o co martwić.
 
Woj może wspólnie z innymi forumowiczami stworzymy jakieś "arcydzieło" i wyślemy do ciebie. Może zaczniesz bardziej doceniac swoje prace
 
No cóż, Woja już tak wychwalili, że trudno coś orginalnego dodac... ale to "+18" to lekke przesada ... Jeśli to miało byc na zachetę... Woju! Na tym forum ty już żadnej reklamy nie potrzebujesz!!!
 
na tym drugim obrazku wyglada jaky sie czegos bal... tzn ta reka jest tak ulozona jakby chciala przytrzymac wlocznie i jej nikomu nie oddac.a na tym pierwszym jest jakby gotowa do walki.to tak IMO
 
woj:| said:
Kurcze a jakie jesli mozna wiedziec? bo szczerze mówiąc to sporo szitu wysłałem do fanartu i wogle to troche beznadziejnych prac typu gif animowany to były takie experymenty moje. Czy byłby problem gdybyscie to usuneli a ja podesle cos lepszego? i ten ostatni szkic siedzącego kolesia tez bo nie moge na to patrzyc please
Na pewno pokazywaliśmy "Ku górom" i "Bitwa2" - tak przynajmniej nazywał się plik. Jeżeli bardzo Ci zależy na usunięciu, któregokolwiek ze swoich artów to napisz PM, chociaż naprawdę uważam, że nie powinieneś :)
 
bóg WWWwojny zesłał szczypte gniewu swojemu ludowi, by wysuszona juz ziemia opiła sie krwi... blebleble... przedstawiam wstępne prace do mojej minibitwy na max3d :) na temat "wojna wikingów". na razie to taki zarys postaci speedowo mazniety wczorajszym wieczorkiem, jakbyscie mieli jakies sugestie pomysły to walcie .swoją drogą w tej tematyce bedzie sporo prac prawdziwych wymiataczy, które mogą was zainteresowac.http://www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=91
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom