Wiedźmińskie gadżety i sklep

+
Wiedźmińskie gadżety i sklep

Witam.
Czy można kupić koszulki z gry od CDProjekt? Szukałem w internecie,ale tam jakies same "szemrane", a na wlasnych bledach nauczylem sie ostroznosci w internecie,w kwesti zakupow. Interesowalyby mnie koszulki,konkretnie,wyprodukowane przez CDProjekt,zalezaloby mi na tym ; ) Od jakiegos czasu marzy mi się cholernie jakas dobra koszulka/bluza wiedzmina.

Pozdrawiam.
 
Last edited by a moderator:

Keth

Ex-moderator
Obecnie nie ma niestety takiej możliwości. Jednak wszyscy mamy nadzieje na powrót wiedźmińskiego sklepiku z gadżetami z gry, czy to na gram.pl, czy w innej formie :)
 
A koszulka, którą otrzymałem w ramach przeprosin za kłopoty z przedpremierowym graniem robi wrażenie wszędzię gdzie się w niej pojawię.
 
Keth said:
Obecnie nie ma niestety takiej możliwości. Jednak wszyscy mamy nadzieje na powrót wiedźmińskiego sklepiku z gadżetami z gry, czy to na gram.pl, czy w innej formie :)


Najważniejsze, że w ogóle jest taka szansa :) . Ta koszulka którą dostałem jako rekompensatę przy okazji zakupu EK jest świetna, ale inne wzory koszulek, czy tez inne gadżety również chętnie bym nabył. Czekam z niecierpliwością.
 
robert70r said:
A koszulka, którą otrzymałem w ramach przeprosin za kłopoty z przedpremierowym graniem robi wrażenie wszędzię gdzie się w niej pojawię.

Nie pisz mi takich rzeczy! : ( Też chcę! ; D
 
robert70r said:
A koszulka, którą otrzymałem w ramach przeprosin za kłopoty z przedpremierowym graniem robi wrażenie wszędzię gdzie się w niej pojawię.
No, te koszulki to był hit. Też ją mam i w zasadzie się zastanawiałem, czemu CDP nie wprowadził ich do masowej produkcji - były po prostu świetne! Jakbym mógł to bym sobie sprawił wszystkie bodajże chyba 5.
 
Koszulki były super. No i szacun u kumpli, a nawet u nauczycieli = bezcenny :D
Dzisiaj akurat byłem w szkole w mojej czarnej koszulce z białym wilkiem, coś tam złego narobiłem na przerwie w szkole, i nauczycielka języka polskiego zaczęła mnie ostro opiepszać. I akurat przechodził wtedy mój nauczyciel Geografi, patrzy się na koszulkę, potem podchodzi i klepie mnie po plecach, i mówi "Wiedźmin? Ostatnio zgrałem sobie pełnometrażowy z TV!" A potem się zwrócił to nauczycielki polskiego: "Niech Pani go zostawi, widać że to porządny chłopak!" xDD.
Koszulki wiedźmińskie działają cuda! :D
 
No właśnie przydały by się w końcu jakiś sklepik gdzie można by było wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na jakieś gadżety czy to koszulki z wiedźmina.
 
To może ja zmienię temat na taki bardziej ogólny i można podpuszczać REDów w kierunku gadżetów promocyjnych - jestem za :)
 
Oczywiście mowa o już istniejących rzeczach typu koszulki, medaliony czy podkładki pod mysz - nie jest to wątek o wymyślaniu nowych :)
 
Koszulki są niezłe. Mam jeszcze obie - z Wiedźmina 1 i 2 (ta "przeprosinowa" ).

Pamiętam jak w zeszłe lato, będąc na mieście, spotkałem w autobusie osobę również odzianą w czarną koszulę z logo Wiedźmin 2. Krótka wymiana spojrzeń i wiadomo było o co chodzi :) ...
 
A pamiętacie Tomka Gopa w tej fantastycznej wiedźmińskiej bluzie z kapturem? No to ja piszę się na coś takiego!
 
REDzi zbijali by kokosy jakby takie bluzy koszulki , lub inne gadżety sprzedawali . Macie tylu speców od marketingu a żaden nie wpadł na sklepik dla fanów?
 
Właśnie też się dziwię. Czemu nie zarabiać na wszystkim co się da? Przecież nie tylko z gier musicie mieć dochód. Stwórzcie sklep online i to nie tylko dla fanów z PL. Nie widzę problemu, by zatrudnić 1/2 dodatkowe osoby do zajmowania się "przyjmowaniem, realizacją i wysyłką gadżetów". Koszulki, kubki, podkładki pod myszki, może zestawy kości czy medaliony :) Jeśli są na to chętni, to czemu na tym nie zarobić?
 
Ha, bluza była super, szkoda, że limitowana dla pracowników tylko.

Sama posiadam fajnego T-shirta o damskim kroju z moim własnym nickiem (event sprzed kilku lat, to były czasy) - i jestem pewna, że szłyby jak ciepłe bułeczki. Co ja mówię, buły!
 
Też się dziwie że ludzie od marketingu nie wpadli na ten pomysł bo podczas premiery mogli by przecież zarobić niemałe pieniądze za rożne gadżety miejmy tylko nadzieje że podczas premiery Wieśka na xboxa może powstanie jakiś sklepik albo bazarek gdzie będą sprzedawane jakieś gadżety bo jeśli nie to nie widzę już późniejszej szansy na powstanie takiego sklepiku.
 
Od dawna się zastanawiam dlaczego jest taka pustynia na rynku gadżetów z Wiedźmina i doszedłem do wniosku, że albo są problemy z licencją na sprzedawanie takich produktów, albo CDP nie chce robić z Wiedźmina nowego Indiana Jonesa i Gwiezdnych Wojen.
Zwyczajnie nie wierzę, że ktoś w CD Projekcie nie zwietrzył szansy na zarobienie dodatkowych złotówek.

Jakakolwiek odpowiedź by jednak nie była, mam nadzieję, że takowy sklepik w końcu powstanie. Już istniejących gadżetów jest całkiem sporo, a wymyślić nowe, to żaden problem, sam mam kilkanaście pomysłów.

GOG ma swój mały sklepik, Wiedźmin też powinien mieć!
 
Top Bottom