Wiedźmińskie gadżety i sklep

+
Ludzie to mają pomysły :lol:

Niedługo się pojawią zasłonki na okna, zeszyty z Geraltem na okładce oraz skarpetki z Płotką.
 
Last edited:
Niedługo się pojawią zasłonki na okna, zeszyty z Geraltem na okładce oraz skarpetki z Płotką.

Skarpetki z Płotką? Oddałabym wszystko za skarpety z Płotką, szczególnie że zbliża się jesień i zima, pięknie by się prezentowały na moich małych stópkach. Trzeba poszperać na allegro może ktoś robi nadruki na skarpety po kolana xD
 
Licencja na wiedźmińskie wyroby

Mam nietypowe pytanie. Na targach mój tata trafił na stoisko pana, który tworzy różne metalowe gadżety (jak na załączonym obrazku). Jak widać zrobił też kilka wkrętaków (czy jak tam się nazywa takie klucze wielokątne) w kształcie wilczego medalionu. Nie chce jednak ich produkować i sprzedawać bez licencji. Pytanie brzmi: czy CDPR byłby zainteresowany udzieleniem licencji na takie drobiazgi? Zakładam, że chętni np. na otwieracz do piwa w takiej formie by się znaleźli.
IMG_20161022_131923.jpg
IMG_20161022_131929.jpg
 
Medalion wiedźmiński.

Cześć. Chciałem sobie kupić coś ala medalion ze szkoły wilka. Tylko problem jest taki, że nie taki duży, dajmy na to "oryginalnych" rozmiarów, tylko taki mały, do zawieszenia na zwykły naszyjnik. Mała podobizna, cokolwiek takiego. Ktoś ma jakieś pomysły?
 
Top Bottom