Wiedźmińskie gadżety i sklep

+
Czy jestem jedyną osobą która unika gry w gwinta jak ognia? :D też czekam na koszulki. I mógłbym zapłacić za nie 100zł, tylko niech to będzie porządny produkt. Bo zdarza się, że taka koszulka jest naprawde dobrze zrobiona i z przyjemnością nosi się je kilka lat, a czasami trzy razy sie wypierze i do wyrzucenia ;/
 
Wybaczcie, ale nie mam za bardzo czasu czytać 20 stron tego tematu - czy jest jakiś update na temat sklepu z gażdetami? Kiedy, co, gdzie i jak? :)

Dzięki!
 
Witam,
Absolutnie dołączamy się (z żoną!) do prośby o fizycznego Gwinta. Działamy trochę w świecie planszówkowo-karcianym i wiemy, że jest w tej grze potencjał. Piszę się na preorder/kickstarter czy cokolwiek, co mogłoby przybliżyć ten temat do realizacji.
Szkoda, że był tylko w edycji na XBox (mamy kolekcjonerkę dla PC) - ceny talii na Allegro ostro powyżej 250 zł.

Pozdrawiam,
Przemek
I ruszam do Velen...

Czekając na Płotkę mały update:
Jeśli nie ma w najbliższym czasie możliwości wydania fizycznego Gwinta to może chociaż PDF z kartami tak, żeby można sobie chałupniczą metodą grę "wyprodukować"?
 
Last edited:
Wie ktoś jak jest z jakością koszulek na cdp ? Zastanawiam się nad kupnem tej z eredinem lub medalionem ale martwię się o wytrzymałość nadruku.
 
czy ta koszulka jest gdzies do dostania w polskim sklepie ?

 
Stanowczo za mały nacisk na sprzedaz gadzetow z Wiedzmina................na polskim rynku -_-
Zagranica jest lepszy wybor. Gdyby był wiekszy wybor tshirtow na bank bym kupil zapewne bo ja wiem....po 1 sztuce z kazdego designu.
A za fizycznego gwinta dam sie nekkerowi w d*** ugryzc XD
 
Last edited:
Raze4573 nie jesteś sam, karcianka jest tak wciągająca ,że sam kombinuje zrobić swoją talie kart :D no chyba, że CD Projekt zacznie sprzedawać karty do gwinta. wiem, że są w wersjach kolekcjonerskich,ale troszke dużo chcą za taka wersje.
 
Możliwość nabycia kart do gry w gwinta w formie fizycznej kopii - Królestwa Północy i Nilfgaard

Cześć! Mam pytanie skierowane głównie do CD Projekt Red, jak i również ludzi, którzy są zaznajomieni z tematem - czy istnieje możliwość nabycia w/w kart? Jeżeli nie, to czy w przyszłości takowa będzie istnieć? Bardzo mi na tym zależy, bo posiadanie tylko dwóch talii(Scoiatel i potworki) mija się z celem...
Pozdrawiam
 
Ja natomiast przeczytałem jeden z komentarzy Redów na Fb traktujący o tym samym i bodajże talie te były JUŻ zawarte w Edycji Kolekcjonerskiej W3 na XBOX-a!! To jest naprawdę nie fair...
 
Top Bottom