Wiedźmińskie gadżety i sklep

+
Na fb to jest napisane pod jednym z postów fanpage "The Witcher", jako drugi komentarz :) Nie mogę wstawić adresu, bo mam <10 postów :)
Btw jeden z przedstawicieli REDów napisał na Tweeterze, że BYĆ MOŻE talie te pojawią się w drugim dodatku, yaaay! :)
 
Na fb to jest napisane pod jednym z postów fanpage "The Witcher", jako drugi komentarz :) Nie mogę wstawić adresu, bo mam <10 postów :)
Btw jeden z przedstawicieli REDów napisał na Tweeterze, że BYĆ MOŻE talie te pojawią się w drugim dodatku, yaaay! :)

być może? nie wyobrażam sobie żeby nie dodali talii nilfgardu i królestw północy w następnym dodatku :)
 
Znalazł ktoś koszulki do talii gwinta? Szukam i nie mogę niczego znaleźć. Odkąd odebrałem paczkę nawet ich nie wyjmuje bo szkoda żeby się zniszczyły :D
 
"Krew i wino" wyjdzie jakiś rok po premierze podstawki, więc wtedy wyłączność xboksowców do tych konkretnych talii powinna się skończyć.
 
@marcu56, koszulki pasują idealnie na styk. Na ogół jest tak że karta w dopasowanej do formatu koszulce ma odrobinę luzu, tutaj tego luzu po prostu nie ma, ale to nie przeszkadza. Jedyny problem to kijowa jakość koszulek od Maydaya, są strasznie cieniutkie i śliskie. Do innych planszówek/karcianek nigdy nie używam produktów tej firmy, tutaj niestety nie było wyboru, bo format kart do Gwinta jest bardzo niestandardowy.

Fotki masz chociażby tutaj :)
 
Gwint Jako Gra planszowa

Witam
Swietnym pomyslem bylo by wypuszczenie gwinta w wersji papierowej jako gry planszowej
tzn wszystkie talie plus dwa boostery serca z kamienia i krew i wino i oczywiscie gwintowa plansza moneta do rzucania zestaw zasad i tak dalej z checia bym kupil cos takiego
 
Planszowej? Gwint to gra karciana która zreszta została wydana także w postaci papierowej, tyle że trudnodostępnej na rynku.
 
tak np sa dodane do edycji kolekcjonerskiej czy do pudelkowego dlc serca z kamienia . ie zamierzam kupowac edycji kolekcjonerskiej po to zeby miec karty za 20 zlotych ( i tak mam preorder ze stealboxem) ani dodatku w pudelku bo mam seasonpass rownierz preorder . fajnie by bylo zeby byly wydane karty do gwinta w formie powiedzmy wszystkie talie z gry (tzn te ktore sa aktualnie w podstawce w3) + plansza do gry (tzn karton lub lepszy material z nadrukowana grafika planszy do gwinta ktora jest w wiedzminie) i do tego stylowa moneta do wybrania zaczynajacego oraz zestaw zasad cena 99 cl brutto jak wiekszsoc nowych planszowek
do tego booster z kartami ktore doszly SzK + jakies karty specjalne itp itd cena 25 zl jak wyjdzie krew i wino to kolejny boster za 25 zl . i cdp zarobi i gracze beda happy
 
"Krew i wino" wyjdzie jakiś rok po premierze podstawki, więc wtedy wyłączność xboksowców do tych konkretnych talii powinna się skończyć.
To jedno, drugie to to że "Serca z kamienia" wyszły w wersji pudełkowej ( kolekcjonerskiej xD ) tylko na PC i PS4 tak więc status quo zostało zachowane, oni mają talie Północy i Nilfgaardu, my Wiewiórek i Potworów. Jak zrobią to samo przy wydaniu "Krew i wino" to się "klocki" wściekną że my mamy komplet a oni tylko połowę...
 
Jak zrobią to samo przy wydaniu "Krew i wino" to się "klocki" wściekną że my mamy komplet a oni tylko połowę...

To wówczas im będzie można dać to co my mieliśmy teraz. W ten czas stracą tylko swoją "ekskluzywność", ale to prawie po roku więc może już zapomną ;) ...
 
To się jakoś zakleja lub laminuje że przy tym tyle pracy?
Dam radę jeśli nigdy tego nie robiłem?
Samo foliowanie to mały problem, można choćby w domu żelazkiem :) Za to późniejsze wycinanie to już mordęga, w sumie sporo tych kart jest, a muszą być przecież równe żeby miało to sensale jak masz zdolności manualne w stopniu podstawowym i jesteś cierpliwy to dasz radę sam ;)
 
Zajęcie na długie jesienne/zimowe wieczory.

Ale co jest złego w "koszulkowaniu" kart?
Po cóż od razu je laminować - wiem wówczas będą prawie niezniszczalne ale czy ta zabawa warta świeczki?
 
Top Bottom