[Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

+
Hm........zmieniłem zdanie(jeśli pisałem xD) pluszak i kuflel. A może dadzą np.....Shani jako pluszaka ahaahaah :DSpać z pluszkaiem jako SHani :)))))
 
Kernon said:
Hm........zmieniłem zdanie(jeśli pisałem xD) pluszak i kuflel. A może dadzą np.....Shani jako pluszaka ahaahaah :DSpać z pluszkaiem jako SHani :)))))
Widzisz hahaha i nie musisz czekać do gimnazjum!!!!E: Żeby te cioty nie usuneły posta to powiem, że najlepsze będą te małe figurki.
 
Nie chciało mi się zakładać nowego tematu, bo mam tylko jedno małe pytanko, które zadam tutaj:)Czy można gdzieś jeszcze pobrać artbook i bestiariusz w formacie pdf? Te pliczki, które miałam zapisane na dysku usunęły mi się, a chciałabym jeszcze poprzeglądać je sobie;) Kiedyś można było z oficjalnej stronki gry, a teraz nie mogłam tego nigdzie znaleźć...
 
Rianon said:
Nie chciało mi się zakładać nowego tematu, bo mam tylko jedno małe pytanko, które zadam tutaj:)Czy można gdzieś jeszcze pobrać artbook i bestiariusz w formacie pdf? Te pliczki, które miałam zapisane na dysku usunęły mi się, a chciałabym jeszcze poprzeglądać je sobie;) Kiedyś można było z oficjalnej stronki gry, a teraz nie mogłam tego nigdzie znaleźć...
W internecie już chyba tego nie znajdziesz, najwyżej ktoś z userów forum może Ci wysłać ;)
 
Karesh said:
Karesh said:
Nie chciało mi się zakładać nowego tematu, bo mam tylko jedno małe pytanko, które zadam tutaj:)Czy można gdzieś jeszcze pobrać artbook i bestiariusz w formacie pdf? Te pliczki, które miałam zapisane na dysku usunęły mi się, a chciałabym jeszcze poprzeglądać je sobie;) Kiedyś można było z oficjalnej stronki gry, a teraz nie mogłam tego nigdzie znaleźć...
W internecie już chyba tego nie znajdziesz, najwyżej ktoś z userów forum może Ci wysłać ;)
Dziękuję za odpowiedź:) Wysłałby mi ktoś to w takim razie na e-maila? Podaruję w zamian orena:)
 
A czy jest jakaś szansa aby kupić wiedźmiński medalion (metalowy a nie jakieś plastikowe badziewie) po jakichś rozsądnych cenach? Czy CD Project RED lub gram.pl planują założyć sklep internetowy (w przypadku gram dział)gdzie można by takie bajery zakupić?
 
w jakimś czeskim sklepie jest sprzedawany medalion. Ja jednak nie przesadzałbym z dostępnością gadżetów - dobrze że są unikatowe i wyjątkowe. CDProjekt RED zmierza w bardzo dobrym kierunku i podoba mi się polityka firmy. Ewentualnie mogliby udostępniać jakieś tshirty - np. we współpracy z J!NX'em lub coś w tym stylu.
 
Stworzyłem ten temat, aby ułatwić trochę kolekcjonerom "namierzanie" gadżetów. Jak każdy wiedźmiński kolekcjoner wie w różnych krajach są czasami inne dodatki. Napiszcie gdzie i skąd macie gadżety. Warto by było dodać jakąś fotkę :D Ja zacznę. W Czechach można zakupić medalion, którego nie można w Polsce :p http://www.comgad.cz/obchod/bonusove-predmety/zaklinacsky-medailon/

Scaliłam z już istniejącym tematem.
zi3lona
 
Mnie najbardziej kusi sygnet i medalion. Koszulki, której tu nie widzę, również bym nie odmówiła.
 
Figurki małe metalowe....cała kolekcja bohaterów z dwójki i jedynki :D

Portfel tak, jeśli porządnie wykonany z dobrej skóry. Jak to ma być jakieś wyszywane badziewie z materiału to lepiej nie. To samo metalowy kubek, jak ma być to oby był mocny i nadawał się na kempingi bo innego zastosowania metalowego naczynia nie widzę.
 
MEDALION MEDALION MEDALION MEDALION MEDALION

Dobrze wykonany portfel byłby mile widziany.

I coś mega, tylko dla uber fanów, tylko do wygrania w czymś tam, jedyna, niepowtarzalna...
1:1, stalowa, z runami i wcięciem, w pochwie, replika WIEDŹMIŃSKIEGO MIECZA
 
Top Bottom