[Wiedźmińskie Gadżety - wasze opinie]

+
OT??A ja zawsze marzyłem o tej skrzyneczce z kośćmi do gry w kościanego pokera, którą Geralt gra w grze... eh, fajnie byłoby mieć taką 8), ale chyba wyprodukowanie jej byłoby drogie, a jej kupno jeszcze bardziej ;pOT=Off-Topic, czyli mijanie się z tematem wątku. EOT=End Off-Topic/koniec spamu.Moderatorski żargon, obyś jak najrzadziej widział.I witam na forum :)Undomiel
 
OT=Off-Topic, czyli mijanie się z tematem wątku. EOT=End Off-Topic/koniec spamu.Moderatorski żargon, obyś jak najrzadziej widział.moderatorski? chyba usenetowy :)wracając do tematu: wiedźmiński kufel dla mnie, a dla żony kolczyki :)
 
A ja bym chciał dmuchaną Yennefer, no dobra nie będe taki wybredny, co tam, niech będzie Triss
 
Wybrałem medalion i kubeczek. Oba gadżety są bardzo fajne. Medalionem można się pochwalić przed innymi fanami Wiedżmina. Sam taki posiadam z EK. Kubek natomiast przydaje się, w razie nudy można sobie choć trochę czas urozmaicić, a w ostateczności i skosztować odpowiedniego trunku za pośrednictwem takowego gadżetu:). Zwłaszcza gdy szklanki sie pobrudziły:)
 
Zdecydowanie medalion oraz gliniany kubek (aż się prosi o wlanie wiadomego trunku...) Chociaż perspektywa wręczenia dziecku za kilkanaście lat starej, wyświechtanej maskotki Geralta jest kusząca xD
 
Dałoby się dać do ankiety możliwość wycofania głosu?@na doleKeth, nie że się wtrącam, ale nie wydaje mi się, by ten warn dla Fira był zasłużony. Wybacz, ale to lekka przesada. Napisał, że mnie popiera, to spam? Ja też nie raz pisałem, że kogoś popieram, a warnów nie dostawałem. Czy może Fir już sobie wystarczająco nagrabił? Nie wiem. IMO na to nie zasłużył. (Tyle ode mnie - jak chcecie mi za to dać osta, proszę bardzo. Tyle, że to byłoby bezczelne odebranie nam wolności słowa.)
 
Gdyby medalion był realistyczny (czyli 3d) to był by bardziej popularny. Rozumiem że koszty, ale pomyślcie nad tym ^_-
 
nife102 said:
Gdyby medalion był realistyczny (czyli 3d) to był by bardziej popularny. Rozumiem że koszty, ale pomyślcie nad tym ^_-
Medalion 3d był w EK i nie będzie można zdobyć go inaczej, niż poprzez wygraną w konkursie(jakimśtam, kiedyśtam nacośtam. żeby uprzedzić pytania ^^).
 
Ja to chciałbym kości do gry (ale w takim pudełku jak w grze) i ruchome figurki kolekcjonerskie>
 
Dayman said:
Ja to chciałbym kości do gry (ale w takim pudełku jak w grze) i ruchome figurki kolekcjonerskie>
Ruchome, czyli jakie? Takie przesuwalne? Czy na baterie? Czy może chodzi o takie plastikowe lub gumowe zabawki z ruchomymi członkami (bez skojarzeń, proszę... :p)?
 
Top Bottom