Wiedźmińskie pudełko

+
Hej wszystkim,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żadna oferta reklamowa itp. zależy mi tylko na opinii graczy. A mianowicie, co myślicie o takim gadżecie, jak ręcznie malowane (w motywy z Wiedźmina lub nadchodzącego Cyberpunka) drewniane pudełko np. na płytę CD, talię do Gwinta lub po prostu na użytek własny do chowania różnych skarbów:)

Przykładowy wygląd takiego pudełeczka na dole.

Tak jak wspomniałem, malowany ręcznie, nie żadna maszynowa produkcja przemysłowa... Czy bylibyście skłonni sprezentować sobie lub komuś taki gadżet. Ja osobiście zasięgnąłem opinii wśród znajomych, którzy byli zachwyceni, tym bardziej, że pudełka można zaprojektować w dowolny, fantastyczny motyw oraz klimat:)

Chciałbym zaproponować RED-om współpracę, więc fajnie byłoby powołać się na opinię ludzi bezpośrednio z ich własnego forum:)

Z góry dziękuje za wypowiedzi i pozdrawiam.

witcher.jpg
 

Attachments

  • witcher.jpg
    witcher.jpg
    74.7 KB · Views: 116
  • witcher.jpg
    witcher.jpg
    74.7 KB · Views: 106

Lexor

Forum veteran
Ładny wygląd to jedno, ale cena i "potrzeba" posiadania takiej skrzynki to już inna para kaloszy.
 
Skrzyneczka naprawdę ładna, i tak, jak użytkownik @Lexor wspomniał, jej sprzedanie, zależy od ceny, jak i od potrzeby posiadania takowej, ale wszystko jest do zrobienia poza tym na pierwszy rzut oka, ta skrzynka przypomina mi takie pudełko, gdzie po otwarciu wyskakuje baletnica, która zaczyna się kręcić, a do tego przygrywa muzyka. Niestety zapomniałem jak się nazywa, ale gdyby włożyć do takiego pudełka kręcącego się Geralta z mieczem, i dać jakąś muzyczkę, to naprawdę fajny gadżet by był dla fanów :D
 
W zależności od ceny i dostępnych grafik byłbym w stanie się skusić. Jakie wymiary ma to ze zdjęcia?
 
Hej fajny pomysł Panowie z tą pozytywką, wszystko jest do zrobienia:) Co do pudełeczek wrzucę po weekendzie jak się wyrobię, pudełko na płytę CD:) To na pewno byłby świetny dodatek do różnego rodzaju edycji kolekcjonerskich itp.
 
Top Bottom