Wiedźmińskie Zlecenia w nietypowej formie?

+
Witajcie,

Jestem ogromnym fanem gry jak i serialu "The Witcher". Naprawdę uważam, że gra przebiła wszystko i jest najlepszym RPG'iem do tej pory i pewnie na długo tak zostanie :(
Chciałbym zobaczyć kolejna odsłonę Wiedźmina, najlepiej właśnie z pod ręki Reds'ów ale wiemy jak to jest..

No nic.. Piszę do was ponieważ znalazłem bardzo ciekawą "serie" z gry MIneCraft która co prawda jest krótka ale nie jako oddaje klimaty wiedźmińskich zleceń. Dla mnie może mało imponujące ale dzieciakom bardzo się podobała tego typu odmiana "Wiedźmina" która okuta jest dojść miłą i przyjazną atmosferą.

Podsyłam linka jakby któryś rodzic chciał z młodszym kompanem coś obejrzeć :)

OGLĄDAJ
 

MaRIB1

Forum veteran
Witajcie,

Jestem ogromnym fanem gry jak i serialu "The Witcher". Naprawdę uważam, że gra przebiła wszystko i jest najlepszym RPG'iem do tej pory i pewnie na długo tak zostanie :(
Chciałbym zobaczyć kolejna odsłonę Wiedźmina, najlepiej właśnie z pod ręki Reds'ów ale wiemy jak to jest..

No nic.. Piszę do was ponieważ znalazłem bardzo ciekawą "serie" z gry MIneCraft która co prawda jest krótka ale nie jako oddaje klimaty wiedźmińskich zleceń. Dla mnie może mało imponujące ale dzieciakom bardzo się podobała tego typu odmiana "Wiedźmina" która okuta jest dojść miłą i przyjazną atmosferą.

Podsyłam linka jakby któryś rodzic chciał z młodszym kompanem coś obejrzeć :)

OGLĄDAJ
Bedziesz mial gre w świecie wiedźmina, ale ponoć bez Gelarda po cyberpunku
 

Lexor

Forum veteran
Za 5 lat to już nie będzie komu tego robić, bo CDPR przez złe zarządzanie i wpadki z CP2077 przestanie istnieć.
 
Witajcie,

Jestem ogromnym fanem gry jak i serialu "The Witcher". Naprawdę uważam, że gra przebiła wszystko i jest najlepszym RPG'iem do tej pory i pewnie na długo tak zostanie :(
Chciałbym zobaczyć kolejna odsłonę Wiedźmina, najlepiej właśnie z pod ręki Reds'ów ale wiemy jak to jest..

No nic.. Piszę do was ponieważ znalazłem bardzo ciekawą "serie" z gry MIneCraft która co prawda jest krótka ale nie jako oddaje klimaty wiedźmińskich zleceń. Dla mnie może mało imponujące ale dzieciakom bardzo się podobała tego typu odmiana "Wiedźmina" która okuta jest dojść miłą i przyjazną atmosferą.

Podsyłam linka jakby któryś rodzic chciał z młodszym kompanem coś obejrzeć :)

OGLĄDAJ
Polecam książki :)

ps cyber nie bez powodu ma to 2077 ;)
 
Bedziesz mial gre w świecie wiedźmina, ale ponoć bez Gelarda po cyberpunku
Bez "Gelarda" to były wszystkie trzy części :think:
Za 5 lat to już nie będzie komu tego robić, bo CDPR przez złe zarządzanie i wpadki z CP2077 przestanie istnieć.
Mocne słowa jak na kogoś, kto nabił 3k postów na oficjalnym forum firmy, która z pewnością wkrótce przestanie istnieć.

Od spekulacji na temat kolejnego wiedźmina mamy stosowny temat, więc skupcie się bardziej na komentowaniu contentu, który jest podlinkowany w poście otwierającym.
 

Lexor

Forum veteran
@Szincza: To ja może wytłumaczę: piszę, bo polubiłem grę w Gwinta i wspieram innych "zagubionych", bo szkoda mi tego, co się z nią dzieje. Za pięć lat to i mnie już też może nie być, a to nie oznacza przecież, że mam nie korzystać z tego co mi oferuje życie i że mam np. zamknąć się w domu.

Aby post był "na temat" to dopiszę, że mnie osobiście Minecraft nigdy jakoś nie bawił - doceniam to, co ludzie potrafią w nim zrobić (nawet jeśli ostatnio nie robią tego ręcznie, jak kiedyś, a przy pomocy dodatkowych narzędzi / programów), ale to nie moja bajka.
 
Za 5 lat to już nie będzie komu tego robić, bo CDPR przez złe zarządzanie i wpadki z CP2077 przestanie istnieć.
Dziki Gon też miał dość chaotyczny proces produkcyjny, był przekładany dwa razy, wersja premierowa była naszpikowana bugami a jego fabułę obsmarowywaliśmy swego czasu niezgorzej niż dzisiaj robimy to z serialem – a jednak został obok Skyrima najgłośniejszym erpegiem dekady i odcisnął swoje piętno na genre, bóstując przy okazji akcje cedepu w sposób, że niejeden z nas pluje sobie w brodę z powodu niezainwestowania przed premierą.

Naprawdę nie wydaje mi się, by casus Cyberpunka miał być jakoś drastycznie odmienny.
 
Gry są zawsze przekładane po kilka razy, część deweloperów traktuje to jako część kampanii reklamowej. Robiąc assassina nr 20 łatwo jest przewidzieć date premiery. Z redami jest inaczej, bo oni z każdą grą uczą się czegoś nowego i rzucają się zawsze na głębszą wodę tworząc niepowtarzalny produkt. Jak pójdzie tym razem robiąc open world w dużym mieście z rozszerzeniami fabularnymi i modułem multiplayer to się zobaczy, bo zapowiadają się trzy projekty wielkości gry.

Czasem chciałbym, żeby redzi robili mniejsze gry, ale częściej. Tronłamacz był idealnym projektem pobocznym dla serii wiedźmin, tak samo jak wersje gta na psp dla serii gta.
 
Bez "Gelarda" to były wszystkie trzy części :think:

Mocne słowa jak na kogoś, kto nabił 3k postów na oficjalnym forum firmy, która z pewnością wkrótce przestanie istnieć.

Od spekulacji na temat kolejnego wiedźmina mamy stosowny temat, więc skupcie się bardziej na komentowaniu contentu, który jest podlinkowany w poście otwierającym.
Odpowiedziałem na pierwszy post z tego tematu.
 
Top Bottom