Wiedźmińskie zlecenia

+
Czy ilość koron za zlecenia jest zawsze taka sama, czy zależy to od poziomu? Ostatnio za "Zmorę kupieckiego traktu" zdobyłem (tylko) 192 korony, bez targowania się. To normalne? Jak pierwszy raz przechodziłem grę to wydawało mi się, że będzie więcej.... Może to zależy od poziomu, mój był trochę za wysoki.
 
Zapłata z tego co pamiętam jest pierwotnie zawsze taka sama niezależnie od poziomu postaci.
 
Dzięki, pewnie gdybym się potargował dostałbym 50 koron więcej.. Swoją drogą to ciekawe czy zawsze maksymalna kwota jaką możesz wytargować jest taka sama, czy indywidualna dla każdego zlecenia, czy może zawsze jest to jakiś procent początkowej zapłaty?
 
Dzięki, pewnie gdybym się potargował dostałbym 50 koron więcej.. Swoją drogą to ciekawe czy zawsze maksymalna kwota jaką możesz wytargować jest taka sama, czy indywidualna dla każdego zlecenia, czy może zawsze jest to jakiś procent początkowej zapłaty?

Kwota maksymalna jest indywidualna dla każdego zlecenia, bo jest uzależniona od pierwotnej stawki. Ale procentowo maks jest zawsze taki sam, tylko nie pamiętam już, czy to była pierwotna stawka plus 50%, czy jednak mniej.
 
Top Bottom