Wielka Gra w Night City - quiz cyberpunkowy

+
6 MB - acid_burned
5 MB - Herman, mike_
4 MB - Yngh
3 MB - CrystalCat,
2 MB - Dominik D, Narsereg,
1 MB - Nighty, Silharr

No to znowu coś z "Johnego Mnemonica". Wiele postaci występujących w tym filmie, to praktycznie archetypiczni przedstawiciele profesji dostępnych w papierowym CP2020. Pytanie brzmi: jakie klasy postaci reprezentują Jane i spider?
 
6 MB - acid_burned, Herman
5 MB - mike_
4 MB - Yngh
3 MB - CrystalCat,
2 MB - Dominik D, Narsereg,
1 MB - Nighty, Silharr

Pytanie z Serial Experiments Lain: w pierwszym odcinku ojciec Lain używa hasła żeby zalogować się na pewną stronę. Co to za hasło?
 
Ktoś tu jeszcze w ogóle zagląda? Poprawnej odpowiedzi brak, więc ponownie skorzystałem z potęgi internetu :D
Przy logowaniu wpisał coś takiego: Think Bule Count One To - cokolwiek to znaczy ;)
 
6 MB - acid_burned, Herman, mike_
4 MB - Yngh
3 MB - CrystalCat,
2 MB - Dominik D, Narsereg,
1 MB - Nighty, Silharr

To ja zapytam o coś łatwego, może ten wątek trochę ożyje :) Jakiej profesji dotyczy dodatkowy podręcznik do CP2020 pod tytułem "Dzika strefa"?
 
Czyli co, kończymy zabawę? Bo widzę, że chętnych do odpowiedzi brak, a nawet strzelając to tylko dziewięć prób, więc podpowiedzi są tu zbędne. Co wygrałem :D ?
 
Zaraz tam kończymy...
Poczekaj, niech się temat CP znów rozkręci, a będziesz miał chętnych do zabawy ;>
Możemy wstrzymać, zawiesić znaczy. Ewentualnie ;p
 
No właśnie sądziłem, że to jest taki chwilowy zapychacz zanim coś się ruszy w temacie. Jak już w końcu ujawnią jakieś nowe materiały, to wtedy będzie o czym dyskutować. Wszyscy będą się ekscytować świeżymi obrazkami/filmikami i kto by sobie zawracał wtedy głowę jakimś quizem ;P A do tego czasu pewnie i tak byśmy się już wystrzelali z pytań :D
 
Top Bottom