Wielki sukces gry Wiedźmin: DuelMail

+
Wielki sukces gry Wiedźmin: DuelMail

Po dwóch dniach od rozpoczęcia otwartych testów bezpłatnej gry przeglądarkowej Wiedźmin: DuelMail, opartej o bestsellerową produkcję CD Projekt RED, można śmiało stwierdzić, że gra odniosła niesamowity sukces. Najlepszym tego świadectwem jest ogromne zainteresowanie nową produkcją CD Projekt RED i one2tribe, które odzwierciedla się w danych statystycznych strony www.thewitcher.com oraz oficjalnego forum gry.W pierwszych 24 godzinach otwartej bety pobity został rekord osób jednocześnie przeglądających forum, który wyniósł 898 osób jednocześnie. W przypadku strony community odwiedzalność wzrosła z kolei z niecałych 3 milionów dzień wcześniej do ponad 4 milionów odsłon w dniu premiery! W dniu dzisiejszym, czyli zaledwie dwa dni po premierze otwartej bety, statystyki są jeszcze bardziej imponujące, ze szczególnym uwzględnieniem kolejnego pobitego rekordu osób odwiedzających forum w tym samym czasie (1054 gości i użytkowników). Sukces gry najlepiej podsumowują dane liczbowe z niej samej – do dnia dzisiejszego, czyli w ciągu 2 dni od startu otwartej bety, liczba stoczonych w grze walk przekroczyła 50 tysięcy, a liczba aktywnych kont 10 tysięcy!"Wiedźmin: DuelMail", wspólny projekt studia CD Projekt RED oraz one2tribe, jest całkowicie bezpłatną grą przeglądarkową nowej generacji opartą o bijącą rekordy popularności grę RPG Wiedźmin. Do wyboru są trzy klasy: wiedźmin, przeraza i czarodziejka. W rozpoczętych właśnie testach beta może uczestniczyć każdy, kto posiada założone konto na forum gry "Wiedźmin". Dołącz do gry, wejdź na http://duelmail.thewitcher.com!
 
Elwer said:
Elwer said:
Grałem - jak dla mnie gra beznadziejna. Wynik walki zależy tylko od szczęścia.
Na początku. Później jest już tylko lepiej.
O tak to trochę jak powiedzieć "Tibia jest zjeb*na""No co Ty jak wbijesz z 120 lvl to będzie fajna już"
 
Genesis said:
Genesis said:
Genesis said:
Grałem - jak dla mnie gra beznadziejna. Wynik walki zależy tylko od szczęścia.
Na początku. Później jest już tylko lepiej.
O tak to trochę jak powiedzieć "Tibia jest zjeb*na""No co Ty jak wbijesz z 120 lvl to będzie fajna już"
No jeśli ktoś lubi robić cały czas w kółko to samo, to rzeczywiście będzie dla niego fajna :)Grałeś na 30 poziomie w DM? A ja tak i bardzo mi się podobało ;)
 
O tak to trochę jak powiedzieć "Tibia jest zjeb*na""No co Ty jak wbijesz z 120 lvl to będzie fajna już"
Dokładnie... gra powinna być już ciekawa od początku (zresztą głównie o to chodzi, powinna wkręcić klienta/fana, żeby chciał grać dalej), a tu - od początku nudy. W Tibii było więcej myślenia przy walce ^^.EDIT. Oczywiście, ma ocena jest subiektywna, ale myśl uzasadniłem.
 
LordSado said:
O tak to trochę jak powiedzieć "Tibia jest zjeb*na""No co Ty jak wbijesz z 120 lvl to będzie fajna już"
Dokładnie... gra powinna być już ciekawa od początku (zresztą głównie o to chodzi, powinna wkręcić klienta/fana, żeby chciał grać dalej), a tu - od początku nudy. W Tibii było więcej myślenia przy walce ^^.
Jak uważasz. Nie każdemu musi DM przypaść do gustu. :)A Tibie zostawcie w spokoju, bo mam odruch wymiotny ;) :D
 
Dla mnie tam DM jest nudne. Zawiodłem się, bo od początku jakoś nie potrafiła mnie przyciągnąć. No ale cóż, gratulacje. Widać jestem wyjątkiem, wraz z kilkoma osobami.
 
Elwer said:
Elwer said:
O tak to trochę jak powiedzieć "Tibia jest zjeb*na""No co Ty jak wbijesz z 120 lvl to będzie fajna już"
Dokładnie... gra powinna być już ciekawa od początku (zresztą głównie o to chodzi, powinna wkręcić klienta/fana, żeby chciał grać dalej), a tu - od początku nudy. W Tibii było więcej myślenia przy walce ^^.
Jak uważasz. Nie każdemu musi DM przypaść do gustu. :)A Tibie zostawcie w spokoju, bo mam odruch wymiotny ;) :D
A dotarłeś do 120 lvl'a w Tibię ? ;]Do 32 ale w porę się obudziłem ;)A teraz już EOT, proszę :)Elwer
 
A może widziałeś tam niebo? Gra na kilka minut mam te 4 walki do rozegrania dziennie więc nie narzekam ;)P.S ktos chetny 9 lvl nick adam
 
niestety mimo, że jakas taktyka jest 80% skucesu zalezy od szczescia, powodem tego jest zbyt mala roznorodnosc skilli (ilość) oraz mozliwosc wyboru tylko 3 postaci z czego rzeczywiscie robi sie gra w papier, nozyce, kamien, dodanie jeszcze min jednej napewno wniosloby jakis powiew swierzosci bo po paru spedzonych godzinach nad DM kazdy juz zna sie jak lyse konie :(
 
Gierka całkiem intrygująca, fakt, na początku bardzo dużo zależy od szczęścia, jak będę na wyższym poziomie, może będę miał jeszcze większy fun :)Nie przejmujcie się, że więcej macie przegranych niż wygranych, to jak gra w kości ;)Szczególnie dobre dla nudzących się w pracy przy kompie hehe.
 
Ja tam czekam na news tygodnia o D'Jinnim :pA Dm jest nawet zabawne, przez jakiś czas. niczego więcej nie oczekuje się od browserówki. Najlepsze jest to, że wygrana naprawdę cieszy :DCzekam na wyzwania, lvl 3 wiedźmin :p
 
PR trochę przesadza z tymi sukcesami. Wiadomo, że mnóstwo ludzi w pierwszych dniach się zarejestrowało i gra, bo... Primo - pojawiło się coś nowego i ogłaszanego jako super wypasiona gierka, więc wszyscy chcą zobaczyć "z czym to się je". Secundo - już od dawna męczyliście nas tym tajemniczym "Fight!", więc teraz, kiedy już można samemu pograć... :p O sukcesach gry będzie można mówić za czas jakiś, gdy minie ten początkowy szał i zostaną przy niej ci, którym gra się naprawdę podoba. Ciekawe ile też aktywnych użytkowników ostanie się do czerwca, czy lipca.Duel Mail faktycznie później się rozkręca. Na początku trzeba liczyć prawie tylko i wyłącznie na szczęście, ale gdy z jednym przeciwnikiem walczymy już któryś raz z kolei, to robi się ciekawie i już trzeba myśleć i analizować ruchy wroga. Na wyższych poziomach gra się komplikuje. Mam dopiero 12 poziom, a już widzę sporo możliwych i ciekawych kombinacji ataku/obrony. Sporo umiejętności jest jeszcze zabugowanych i źle zbalansowanych, ale... to przecież beta, no nie. :) Do maja wszystko będzie śmigać jak należy. Gierka ma duży potencjał i wierzę, że jeszcze zostanie to odpowiednio wykorzystane. Mnie się ona w każdym razie (jak do tej pory) podoba. :)Dzięki za grę, Wasze zdrowie. :beer:
 
Daedaluspl said:
PR trochę przesadza z tymi sukcesami.
To jest to co zawsze PR robi. A co do ilości użytkowników to przypomina mi się sentencja: "Ludzie jedzcie gó**o! Miliony much nie mogą się mylić!" Trzeba rzeczywiście poczekać kilka miesięcy.
 
Aaye...Jak dla mnie gra strasznie słaba i do tego niewiele mająca wspólnego z Wiedźminem - oprócz animacji i głównych postaci.Na sieci jest dostępnych wiele gier mocniej rozbudowanych, z lepszym silnikiem (nie mówię o graficznym - bo to nie jest wyznacznik w grach na przeglądarkę), z większą miodnością, z lepszą mechaniką, bardziej ciekawych i mocniej wciągających...Nie wiem jak reszcie, ale dla mnie ta gra jest całkowicie nudna i jeśli się sporo rzeczy w niej nie zmieni, nie wróżę jej świetlanej przyszłości...AIleen
 
Przepraszam, że trochę nie na temat, ale co z D'jinni i modami? 31-ego pisaliście, że to kwestia kilku dni, a minęło już 9. Może jakaś informacja na ten temat?
 
Allen, na szczęście każdy ma inny gust i nie wszyscy się z Toba zgodzą. Jak dla mnie Dual Mail jest dokonałym uzupełnieniem co do samej gry. Trzeba troche pokminic by na początku nie dostać wcirów a potem juz gra sie samo i nawet sie nie wie ile juz się siedzi przy kompie
 
Top Bottom