Wiersze i poematy

+
Wiersze i poematy


 
Last edited:
Podoba mi się Twój styl, ten mag w okularach, Gargamel(czy kto to tam jest) i ten czarodziej ze spiczastą czapką są naprawde fajni.
 
Widać, że to takie luźne rysunki, nad którymi trzeba by popracować, ale masz smykałkę do tego. Zrób jakąś większą pracę. :)
Ale oren leci, za odwagę, mi byłoby trudno zdobyć się na coś takiego. ;)
 
Piękne !
Szczególnie nie mogę się napatrzyć na rysunek Geralta - jego szczegółowość urywa mi dupę Husarz też bardzo ładnie wygląda.

A mógłbyś wstawić zdjęcie z większą rozdzielczością ?
 
Sam kiedyś rysowałem trochę i muszę ci powiedzieć że twoje rysunki są świetne mają niepowtarzalny styl taki komiksowy.
PS.Nie słuchaj innych bo jak ktoś nigdy nie rysował to mu się wydaje że to łatwa rzecz
 
Widać, że to takie luźne rysunki. Może to zdanie otworzy ci trochę oczy .Jak nie rozumiesz to ci wyjaśnie pisanie czegoś takiego ma tylko jedno na celu pokazanie że gość żle rysuje a ty byś narysowała to lepiej ?
 
adamiakowa said:
Widać, że to takie luźne rysunki. Może to zdanie otworzy ci trochę oczy .Jak nie rozumiesz to ci wyjaśnie pisanie czegoś takiego ma tylko jedno na celu pokazanie że gość żle rysuje a ty byś narysowała to lepiej ?

Weź się człowieku uspokój. Szukasz dziury w całym. Z samego postu autora można wnioskować że są to "takie luźne" rysunki gdyż rysuje głownie dla relaxu. Same rysunki wcale niezłe ale jeśli mogę coś podpowiedzieć to proporcje ;)
 
Czy tylko mnie zaintrygowało, skąd ten Wiedźmin ma maskę Quarian?

Podobają mi się te dwa najbardziej prawe rysunki.
 
Co said:
Czy tylko mnie zaintrygowało, skąd ten Wiedźmin ma maskę Quarian?

Podobają mi się te dwa najbardziej prawe rysunki.
On raczej nie ma dokończonej twarzy jest tylko broda i blizna
 
adamiakowa said:
Widać, że to takie luźne rysunki. Może to zdanie otworzy ci trochę oczy .Jak nie rozumiesz to ci wyjaśnie pisanie czegoś takiego ma tylko jedno na celu pokazanie że gość żle rysuje a ty byś narysowała to lepiej ?
Słowo "luźne" nie jest zupełnie negatywnie nacechowane.
Musi być Ci ciężko w życiu, jeżeli nawet taką dość neutralną opinię traktujesz jako krytykę. :rolleyes:
Mam jedynie nadzieję, że autor prac tak tego nie odebrał. W końcu napisałam, że widać, że MA talent.
 
Wstawiłem nowego Geralta pierwotnie miało być to ćwiczenie ale wyszedł na tyle ciekawie że postanowiłem go wrzucić. Postaram się narysować jeszcze krasnoluda albo jeźdźca dzikiego gonu :cool:
 

Cholera między rysunkiem na papierze a zdjęciem jest kolosalna różnica kolory są jakieś wyblakłe i ogólnie nie robi takiego wrażenia />/> .Na kolejnym luźnym wykładzie dorysuję resztę, dodam więcej detali i wycieniuję.
 
No dobra, tutaj mnie masz - naprawdę godny podziwu rysunek

Jeżeli jeszcze znajdziesz czas, to błagam, zrób takich więcej


Najbardziej zadziwiającą rzeczą jest to,że zrobiłeś go długopisem!

Jeszcze ołówkiem to rozumiem, tu wymażę, tam pocieniuję, ale jak tu długopisem(??) coś takiego wysmarować?
Pełen podziw z mojej strony
 
Coś tu nie teges z proporcjami, ale zbroja fajnie wyszła. Też nie ogarniam rysowania długopisem, masz pieniądza.
 
Top Bottom