Wiersze...

+
No napisałem dłuższy ten dialog aby się "zaprezentować" :}ps.Yellow u mnie byś 6 za to dostał :} i bym na forum klasy je przeczytał :}
 
Nie - opowiadań tutaj proszę nie umieszczać... skoro jest do tego przeznaczony temat, choćby "stary", to tam proszę pisać. Wiersze niezłe :) (do zamieszczających)
 
Okszim said:
ps.Yellow u mnie byś 6 za to dostał :} i bym na forum klasy je przeczytał :}
Trzymałem je przez pół roku, żeby mieć się jak wyciągnąć na 5 z polskiego...Udało się - babka dostała 10 wierszy i wymiękła
 
Yellow said:
klaszczesz dla powyższego dialogu?
Mi ten emot zawsze wyglądał na 'zatroskanego', podpierącego się... no coż - człowiek przez całe życie się uczy (on się rumieni, tak? ; ) )Może jakaś opinia?
Yarpen Zirgin said:
może chciał żeby ten link był na kazdej stronie...? bo ja tez nie rozumiem o co chodzi.
Taaa... tylko jest subtelna różnica w cyferkach na końcu linka
 
Okszim said:
Dobra przepraszam...zachowałem się jak gówniarz :}
To ładnie poedytuj posty tutaj i wklej je do wątku o opowiadaniu lub do Sekty (?) - chociaż tam lepiej (zalecane baaardzo) najpierw spytać ;)
 
O taaak...hm... pozwalam ci, ale tylko pod warunkiem, że przedstawiasz to jako "pokazówę", bo chcesz pisać dialogi do Questa. W innym wypadku nie zaśmiecaj tematu.
 
Draghmar said:
Galdor-> Czemu nie wklejasz wierszy tutaj tylko je linkujesz?
Własnie czemu :p Było by łatwiej a skoro zrobiłeś też tu wątek o wierszach to wiersze powinny być właśnie w tym wątku a nie gdzie indziej. I fajnie żeby każdy tak robił, ale niewiem na tym forum jestem od dziś więc mogłem coś przeoczyć
 
To moze ja wkleję coś swojego. Tak dla rozrywki, jak się komuś chce czytać to zapraszam :)"Death of a god (false promises)" For Him who carried the love withinYou've set great number of golden thrones
 
Khaine-tylko teraz daj mi linka do jakiegoś dobrego translaotra w sieci :}Żartowałem :} jeżeli dobrze go zrozumiałem to nawet fajne :}A to gdzie mam w końcu ten dialog wkleić? do opowiadań czy do sekty?
 
Top Bottom