Wieści z community - 15 miesięcy!

+
Sorki, cofam to co powiedziałem - Ifayra trzepie oreny szybciej ode mnie :DNo ale tak to już jest, nałtatwiej trzebie się na Versusie. Za skórkę do winampa mam 2 oreny, za jakiśtam przyspieszacz Versusowy chyba z 10 xD. A Flash za moda z pochwami ma pewnie z 5 :DLipa, Pane, Ifayry nie prześcignę :D
 
Pamiętacie jeszcze o mojej propozycji korekty? Składałem ją jakiś czas temu. Wciąż jest aktualna i... jak widać... jak najbardziej potrzebna :).
 
Nowych brak. Jednak któryś moderator przebąkiwał, że zastanawiają się nad ich reaktywacją. Flash to chyba był.edit: sorry to był Keth
Keth said:
Keth said:
To ja się zapytam. Czy wieści z forum kiedyś powrócą? Przyjemne to takie było, a i fajnie się czytało. Cytat tygodnia się reaktywował, to może nad tym też pomyślicie?
Rozważamy to :)
 
Cóż, z tego co pamiętam, jeszcze przed wprowadzeniem nowego wyglądu forum, był motyw że przez chyba 2 miesiące nie było newsa, bowiem po prostu nie było o czym pisać.Podejrzewam, że teraz też może być z tym problem.
 
BoskiArwil said:
Ja poproszę. :)
Ja wiem, że w jednej z najstarszych Ksiąg świata jest napisane "proście, a będzie Wam dane" lub jakoś tak, ale w tym wypadku to nie takie proste. Ja nie mam na to czasu w chwili obecnej po prostu, a pozostałych również dopadły sprawy mniej lub bardziej spóźnione, toteż... rozumiecie. Pis!
 
Top Bottom