Wieści z community

+

SaLi

Forum veteran
Ej sry, ale czyja to buzka?Aha no i wiesci srednie, ale opowiesc z podrozy do Wawy - doskonala :)Brawo Und (i ten drugi na "fał" czy jakos tak tez) ! ;)
 
SLI said:
Ej sry, ale czyja to buzka?
NIE OSZUKUJ!
SLI said:
Czy mogę sobie pożyczyć do podpisu?
Oczywiście, Ty weź sygnaturę, a iVona dostanie oren :p
 
Cóż fakt, iż w ostatnich wieściach cisza o Versusie dowodzi schyłku tegoż. Gracze nało aktywni i w grze i na forum, o2t pomija milczeniem niewygodne tematy (słynna umowa o poufności z karami po 100k złtych za zdradę tajemnic). Natomiast zdecydowany minus i to jak pas startowy za pominięcie zlotu Versusowców w Toruniu TO JUŻ PIąTY.http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=25906.0Przypominam[size=10pt][size=10pt]Koń zamówi piwo z jajkiem już za 6 dni!!!![/size][/size]
 
Eriash said:
Ciekło, ciekło, wyciekło... i cieknie (nadal)...
A ja myślałem że co innego cieknie z okazji podniety nowym filmikiem o Wieśku :teeth:Blooddragon... a prawie go już wystraszyłem w jedną niedzielę :peace:
 
DNAzthoth said:
Natomiast zdecydowany minus i to jak pas startowy za pominięcie zlotu Versusowców w Toruniu TO JUŻ PIąTY.
Wynika to chyba z tego, że podforum versusa sobie, a reszta sobie :p. Popatrz na to kto udziela się w Arenie, a kto poza nią. REDzi przyznali O2T swoje miejsce na forum, ale tak naprawdę traktują je [te miejsce] jak osobne forum. Na przykład tutaj prawie nikt nie słyszał o "słynnej umowie", a jeżeli nawet słyszał tak jak np. ja i Arwil, to nie chce się o niej wypowiadać, bo kogo to interesuje... Było już zbyt wiele dowodów na to, że O2T jest nowym wymiarem absurdu, żeby kolejny robił jakąś różnicę :p.
 
To mozę warto przygarnąć sierotki z Versusa? :p w sumie fajne misiaki tam są :beer: A swoją drogą, jeszcze jakiś czas temu zawsze coś o nas w relacjach było. Czyżby jakaś obawa przed nami? :beer:
 
DNAzthoth said:
To mozę warto przygarnąć sierotki z Versusa? :p w sumie fajne misiaki tam są :beer: A swoją drogą, jeszcze jakiś czas temu zawsze coś o nas w relacjach było. Czyżby jakaś obawa przed nami? :beer:
Tak spojrzałem i od Marca nie było nic o VS (może jakiś z myślników w czymś typu szeptuszpetuszept...). Czyli od "zyskania autonomii" ;)
 
Dobra, my tu jeszcze wrócimy, jeszcze świat o nas usłyszy, gdy wysadzimy siedzibę o2t :p a potem uważajcie bo świat to za mało:))
 
DNAzthoth said:
Dobra, my tu jeszcze wrócimy, jeszcze świat o nas usłyszy, gdy wysadzimy siedzibę o2t :p a potem uważajcie bo świat to za mało:))
Potem przyjdzie [size=13pt]Wiedźmin II[/size] i Versus stanie się [size=9pt]ta[/size][size=8pt]ki[/size][size=7pt]ma[/size][size=6pt]lu[/size][size=5pt]tki[/size] na tym forum.Ale tak na poważnie. Co z tym Versusem? Umiera, hibernuje do czasu nowych pomysłów i środków na ich realizację czy też może lada dzień zaskoczy nas swoją przełomowością i pół świata się od niego uzależni? Jakiś czas temu czytałem, że mają wobec niego Wielkie Plany ale dla mnie było to gadanie podobne do tego przy ROTWW. Mam rację czy się na szczęście mylę?
 
Garram said:
Garram said:
Dobra, my tu jeszcze wrócimy, jeszcze świat o nas usłyszy, gdy wysadzimy siedzibę o2t :p a potem uważajcie bo świat to za mało:))
Potem przyjdzie [size=13pt]Wiedźmin II[/size] i Versus stanie się [size=9pt]ta[/size][size=8pt]ki[/size][size=7pt]ma[/size][size=6pt]lu[/size][size=5pt]tki[/size] na tym forum.Ale tak na poważnie. Co z tym Versusem? Umiera, hibernuje do czasu nowych pomysłów i środków na ich realizację czy też może lada dzień zaskoczy nas swoją przełomowością i pół świata się od niego uzależni? Jakiś czas temu czytałem, że mają wobec niego Wielkie Plany ale dla mnie było to gadanie podobne do tego przy ROTWW. Mam rację czy się na szczęście mylę?
Teraz wyjdą w patchu questy, np. "zabij 5 przeraz" albo "przegraj walkę" xD. Coś tam jeszcze będzie, ale zapomniałem.
 
mam pytanie ale odbiega od tematu mozna w jakis sposob kontrolowac lub od czego zlezy sposob dobjania w wiedminie 1 ::) ??? ??? ??? ???
 
zloty11235 said:
mam pytanie ale odbiega od tematu mozna w jakis sposob kontrolowac lub od czego zlezy sposob dobjania w wiedminie 1 ::) ??? ??? ??? ???
Dobijanie jest random
 
Możesz też próbować używać na przeciwnikach znaku Aard. Na ogłuszonym wrogu wzrasta szansa dobicia go ;)
 
Wallace said:
Możesz też próbować używać na przeciwnikach znaku Aard. Na ogłuszonym wrogu wzrasta szansa dobicia go ;)
Ale jednak na jaki finisher się nadzieje to już od Aarda nie jest zależne ;D Ale czasem denerwuje jak w grupie wrogów zamiast jednego ruchu i obcięcia głowy zaczyna nam Wiedźminek dźgać oponenta, a reszta nas z tyłu grzmoci ( tylko bez podtekstów ) :whatthe:EDIT: Przepraszam, więcej nie będę i proszę Cię Iwono o wybaczenie :angel:
 
Top Bottom