Wieści z Forum - Wielkanoc

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Wieści z Forum - Wielkanoc

[color="#323232].[/color]
Wiedźmini także świętują Wielkanoc. Co prawda na swój własny, mroczny sposób. Lambert od bladego świtu wspina się po wieży z zapadniętymi schodami, gdzie kury znoszą jajka. Eskel w lesie szuka poziomek, z których zrobi farbę do pomalowania jajek, a Vesemir patroszy świątecznego zajączka. U nas zajączki nie mają łatwo ;)


[color="#FF8C00"]
Community News 2/2012​
[/color]
czyli Wielkanoc w Kaer Morhen​

Niezły pasztet, czyli problemy z zającem​
Forumowicze to jednostki wrażliwe i czułe, choć nie afiszują się z tym na co dzień. I, jakkolwiek na ogół poruszają ich sprawy wielkie i galaktyczne (wcale nie chodzi o losy pewnego komandora), tym razem krew naszego community wzburzył los jednostki fabularnie zgoła trzecio- albo i czwartorzędnej. Dobitnie to wyraził kolega Ostrowiak:

Ostrowiak said:
Zajączek nie żyje?

Dosyć, REDzi. Przeżyłem bestialskie wymordowanie Pasów, przeżyłem gwałt na Moril, kurfa, przeżyłem nawet zrzucanie nagich trupów w stosy okazyjnie ozdobione palami...

ZAJĄC PRZEGIĄŁ PAŁĘ GORYCZY
Pomoc psychologiczna w drodze ...


Coś się kończy, coś się zaczyna​
Nadszedł rok 2012, rok nowych porządków, zmian, końców świata i innych katastrof. Postanowiliśmy więc dołączyć do ogólnoświatowego kociokwiku na tym punkcie i coś zmienić na forum. Cóż takiego? Ano, zgodnie z przepowiednią Mai (nie mylić z przepowiednią Majów!), nastanie nowa era... quizów. Tak, właśnie! Podsumujmy więc dotychczasowe wyniki:

* * *
QLAS, czyli Quiz Literacki o Andrzeju Sapkowskim
Miejsce pierwsze z zawrotną ilością punktów (bo aż 187) - Vedymin
Miejsce drugie z równie imponującym wynikiem (117 pkt) - gen. Nighty
I tuż za miejscem drugim, na miejscu trzecim (110 pkt) - Ithlinne Aegli

Pełna punktacja:
187 pkt - Vedymin
117 pkt - gen. Nighty
110 pkt - Ithlinne Aegli
80 pkt - Faramir
52 pkt - Emhyr var Emreis
47.(6) pkt - ser-ek
43 pkt - mBartek
40 pkt - Tymoteusz16, Tymoteusz
39 pkt - Gwendeith
29 pkt - -Kratos-
26.(3) pkt - Vatt`ghern
23 pkt - McSloniu, Pete12259
21 pkt - Isengrim
19 pkt - Aalaron
18 pkt - Filo93
15 pkt - Warren
14 pkt - BlackWolfff, Wave
13 pkt - Gower
11 pkt - Melkor, mts1996, Asper
10 pkt - eclip2, Firnomir, kpt wlodzimierz
9 pkt - Jimp
8 pkt - domidawi, Narsereg, Kielek486
6 pkt - Heap, Rhou, Foltest I, Xathel, zi3lona, Danti, Morgomir, Nivelis
5 pkt - Ja-as, Beltusek, Sylvin, CatAstrova, Rissana
4 pkt - mateolll, burbongw, Aileane, Przezorny, Renfri24
3 pkt - Milten Huzoslaw, M@stero, Chireadan z Gór Sinych, ElJapano, GeheINade, chomix4444, undomiel9
2 pkt - Elesshar
1 pkt - NiszczycielGwiazd, Blizari LeBleu, Pono Jr, Dunpeal, Dżil, Nabuchodonozor I, thantor, Gwynbleidd_G

Filmowy Quiz (odsłona III)
Rozpoczętą przez Wallace'a tradycję bycia daleko w przedzie wiernie kultywuje (ze 150 pkt) - Kamila
Na drugim miejscu (89 pkt) - Scarer
I niewiele za nim, na trzecim miejscu (85 pkt) - Nazgulek

Pełna punktacja:
150 pkt - Kamila
89 pkt - Scarer
85 pkt - Nazgulek
81 pkt - Jaroo
48 pkt - zi3lona
46 pkt - Niko
45 pkt - mrrruczit
43 pkt - gwynbleidh
34 pkt - Jimp
28 pkt - xanto
26 pkt - Max.raj
21 pkt - S@LI
19 pkt - Hostile
18 pkt - Psyhe
16 pkt - Narsereg
15 pkt - Ithlinne Aegli
13 pkt - Renfri24
10 pkt - Iskier*
9 pkt - p.j., Ulema, Erynia
8 pkt - Vatt'ghern, Kulfon
7 pkt - Milten_Huzoslaw, Idaho
6 pkt - Flash, Genesis, Sylvin, ser-ek
5 pkt - gbf, AndrewXRW
4 pkt - lolekmatolek, gen. Nighty, Pucol,Lambert-z-Koviru
3 pkt - Elenedhel, M i k e, Pono Jr, Gazlou, Marqson, Beltusek, Filo93
2 pkt - Wojciech(Dorwall), Aalaron, Elvans, Emhyr var Emreis, Faramir, Vedymin, Red Jacket, Torpeda, Kielek486, Rissana, kaenthas
1 pkt - Niunx, Altharion, jiti, Lambert, mateolll, geraltus26, Raka_de_Sucz, Melkor, Agloval, Patrycja-z-Vengerbergu, Elesshar, RedpowerPl, Lechitalwc

GameManiak - growy quiz forumowy
Na miejscu pierwszym (186 pkt) - Jaroo
Niewiele za nim, na miejscu drugim (163 pkt) - Mik@`el
Pierwszą trójkę, wyskakującą daleko przed peleton kończy (z wynikiem 145 pkt) - Kamila

Pełna punktacja:
186 pkt - Jaroo
163 pkt - Mik@`el
145 pkt - Kamila
96 pkt - mrrruczit
80 pkt - gen. Nighty
79 pkt - Vedymin
72 pkt - Hostile
68 pkt - Psyhe
48 pkt - Jimp
42 pkt - laufes
33 pkt - borias
26 pkt - Genesis
20 pkt - Warren, Niko
18 pkt - Faramir
17 pkt - DзFECATOR
16 pkt - Narsereg
15 pkt - Gaara1, Vatt'ghern
14 pkt - Marqson
13 pkt - Asper.
12 pkt - Iskier*, Red Jacket
11 pkt - Melkor, Dunpeal
9 pkt - Filo93, ser-ek
7 pkt - Tymoteusz
6 pkt - Firnomir, Heap, Sylvin, Kulfon
5 pkt - Gińcio, Scorpio, Aalaron, Emhyr var Emreis, jiti, Max.Raj
4 pkt - gwynbleidh, kpt_wlodzimierz, Lechitalwc, Pucol
3 pkt - Keth, mts1996, Sayne
2 pkt - Agloval, Gerant, Pono Jr, Milten_Huzoslav, Beltusek, Chire, Gwynbleidd_G, Palimpsest, RedpowerPl, zi3lona
1 pkt - gbf, ThunLegolas, gallu, Osina1996i, Wojciech, Raka_de_Sucz, Bredzio!, Piotrek_87, Kazik, Umberto0077, Foltest I, Scarer, Dark King, McSloniu, [VS]Dementor, Ithlinne Aegli, zloty963, koziek, Correl. Flash, PM, Morgomir, Nabuchodonozor I, CatAstrova, mwarfare, JaskrawyJaskier, Balor33, Yngh, Pete12259, Kaenthas, bassiunia

Quizz Książkowy - co prawda mniej popularny, ale zapominać o nim nie wolno
Na pierwszym miejscu (19 pkt) - Firnomir
Na drugim (11 pkt) - Wallace
I na trzecim (7 pkt) - mBartek

Pełna punktacja:
19 pkt - Firnomir
11 pkt - Wallace
7 pkt- mBartek
6 pkt - S@LI
4 pkt - Jaroomsth
3 pkt - GodBlessFiji, Remedium, Арвиль Молотов, Монах, Max.raj
2 pkt - jediusz, mateolll
1 pkt - Włooczykij, koziek, Marjan, kaczka, Vaarel, juve-fan-sebek, Maaciex,Geraltus26, Kageru, DrthKwas, zi3lona

Zwycięzcom wszystkich quizów gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych odsłonach.

* * *

Z cyklu: "Pokochaj swoją moderatorkę"​
Każdy na forum wie, że moderator to wcielenie zła. Opinię ma gorszą niż wiedźmini na wsi, a na samą wzmiankę o nich, nawet uczciwy forumowicz odczuwa odrazę. Czy jednak słusznie?

Otóż okazuje się, że nie! Znana wszystkim moderatorka, Undomiel, zdołała nawet (oczywiście niechcący ;)) uzbierać kółeczko adoracji. A to za sprawą odkopanego z otchłani forum zdjęcia.

Do damskiej części forum: przystojniak na zdjęciu to Keth. W następnym odcinku opowiemy o skrzynce mailowej Ketha, która za chwilę się zapcha.


Nie ma winy bez kary​
Bywa (o zgrozo!), że wierne skądinąd community, czasem odczuje potrzebę naganną, acz palącą, by zagrać w grę inną niż Wiedźmin. Bywa również, że przeniewierców los potrafi ukarać surowo i boleśnie. I tak, na oficjalnym forum gry Wiedźmin ostatnio dyskusję zdominowali Żniwiarze oraz ich słynny antagonista (który był kobietą!) i fatalny finał tego starcia. Finał, który sprawia, że (jak to zgrabnie ujęła pewna czerwonowłosa moderatorka) BioWare może spokojnie przyjść, wyczyścić CDP obuwie i wyglansować szczoteczką, śpiewając przy tym hymn kanadyjski wspak.
(I oduczyć niewiernych skoków w bok:>)

Na nieszczęście dla Bioware'u, lepsze perspektywy w przemyśle obuwniczo - szewskim zaczynają otwierać się dla nich także w opinii branżowych mediów.
Ku pokrzepieniu serc, a z pewną dozą niemiłej satysfakcji, polecamy zapoznanie się z rzeczonym wpisem.


Geralt zasługuje na Hollywood​
Niewinny żart na pewnym popularnym portalu filmowym przerodził się w dynamiczną dyskusję na forum na temat nowej ekranizacji losów Geralta. Nie bacząc na różnice w opinii, niestrudzeni forumowicze rozpatrzyli kandydatury wszystkich aktorów, jakich zdołali sobie przypomnieć. Efektem ich trudu jest przygotowane przez Narserega imponujące zestawienie wszystkich rozważonych opcji.

Teraz, kiedy większość pracy została odwalona, Hollywood nie powinien już mieć wymówek i zabrać się do roboty.

Jednak czy zdąży przed RED'ami? Wątpliwość ta narodziła się niewiele później, kiedy CDPR przedstawił światu swoją pierwszą produkcję filmową. To krótkie dzieło błyskawicznie zyskało sobie jednogłośne uznanie forumowej społeczności.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
[color="#323232].[/color]
[size="4"]
Forum uczy, forum radzi, forum nigdy cię nie zdradzi​
[/size]
Bywa, że forum, prócz wielu rozlicznych funkcji, pełni także rolę kącika porad wszelakich. I tak, uzbrojeni w (nieco zmodyfikowane) zawołanie pewnej kobiecej hegemonii, spieszymy owe porady tropić, by należne im miejsce i wagę nadać.

* * *
Zatroskany konsument (forumowicz?) zapytuje zatem uniżenie:

UchO91 said:
Z góry przepraszam, jeżeli temat się powatarza, ale szukałem i nie znalazłem.
Czy jeżeli kupuję grę w wersji puidełkowej, to nie mogę jej zarejestrowac steam?
Na co szypek, z właściwym sobie wdziękiem i zwięzłością informuje (pamiętając, co o prostocie mawiał mistrz Einstein):

UchO91 said:
Nie możesz.

Zamykam.

* * *
Bassiunia natomiast proponuje nowatorskie podejście do prostego, zdawałoby się, zagadnienia udostępniania zdjęć. Zamiast bezdusznego, mechanicznego wydawania poleceń - postawę pełną empatii i perswazji.

UchO91 said:
Idź więc po aparat i zrób sobie zdjęcie. Następnie podepnij aparat pod komputer i namów zdjęcie, żeby przeszło na dysk. Następnie porozmawiaj z nim na temat ogólnie związany z uploadowaniem i linkowaniem na forum i z pewnością coś z tego wyjdzie. :p

* * *
Z kolei inni borykają się z kłopotami zdrowotnymi. W sukurs niedomagającym przychodzi niezawodna Undomiel:

UchO91 said:
Zna ktoś babcino - domowe sposoby na ból głowy?

UchO91 said:
Jak zatoki, to podpraż sól morską na patelni i owiń w szmatkę ;>

...a, i połóż na głowę :D

UchO91 said:
A zwykła sól nie podoła? Bo zarówno do morza jak i sklepu mam daleko.:|

UchO91 said:
W sumie może dać radę, chodzi o... ekhm, uwaga, napiszę bez pomocy wujka gugla... ciśnienie osmotyczne ;p Że sól wyciąga wilgoć z organizmu przez barierę komórkową (jeśli bywałeś na obozach i nikt Ci nie nasypał w nocy soli pod prześcieradło, to się ciesz ;>) - powinno zatokom pomóc. Tylko musi być mega-gorące, dlatego lepiej grubo zawiń i nakładaj tak ciepłe, jak wytrzymasz.

UchO91 said:
Ok siedzę przy komputerze z solą na głowie, takie rzeczy robi z tobą tylko forum wiedźmina.

UchO91 said:
Na twarzy!
Nie na głowie, na twarzy!
Znaczy na tych zatokach, no :D

Nie mów, błagam, że to trzymasz na czubku głowy, zdejmuj natychmiast, bo Ci wyparuje mózg :p
Choć jak pokazuje powyższa wymiana zdań, rację miał Mark Twain, kiedy stwierdził: Czytając książki o zdrowiu, uważajcie. Jeden błąd drukarski może was zabić.
W tym wypadku - kilka centymetrów różnicy i można pozbawić się mózgu...


* * *
O wyborach dialogowych w The Old Republic:

UchO91 said:
Niemal pozytywna postać według Galadh'a to taka która zabija tylko raz na jakiś czas postacie w dialogu :p.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
[color="#323232].[/color]
[size="4"]
Cytatów ciag dalszy​
[/size]
Bo dużo ich jest i basta


* * *
O "tej dziwnej" sekcji Youtube'a:

TyrtanoX said:
Jak patrzysz na takie rzeczy, to w końcu zdajesz sobię sprawę z tego, że ewolucja to tylko teoria.

* * *
Na jednej z tapet Geralt wydaje się lewitować:

TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
super... lewitującego Geralta jeszcze nie było...
On nie lewituje.., on zmaga się z grawitacją :)

* * *
O zmianach, które zaszły w grze:

TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
W ogóle te picie eliksirów jest głupie, najlepsze było w pierwszym wiedźminie, nie wiem po co to zmieniali...
Taaa, to było świetne rozwiązanie. W środku bitewnej zawieruchy, przy śmigającym nad uchem orężu, gdy topór wściekłego krasnoluda tnie Geraltowi kosmyki włosów, ten nagle sobie myśli "A może tak strzele sobie grzdylka dla rozgrzania starych kości".

* * *
Pewna recenzja z Youtube'a, a konkretnie jej autor, nie spotkała się z uznaniem:

TyrtanoX said:
Jak widać 18+ na pudełku nie dotyczy wieku a IQ :D.

* * *
P-p-p-poker face:

TyrtanoX said:
TyrtanoX said:
71. Poprawiono mimikę twarzy golema.
One takie raczej kamienne bywają, nie? W wyrazie twarzy również.

* * *
Mi amore:

TyrtanoX said:
Byłbym wielce rad mogąc otrzymać namiary na pełną uroku i dostojeństwa panią, która debiutuje w 1:40. Poczułem palącą potrzebę usłyszenia od niej większej ilości odkrywczych myśli płynących z jej dziennikarskiej duszy.

Och, po kilku minutach zauważyłem jeszcze zamek.

* * *
O NPCach, którzy złośliwie zatrzaskują Geraltowi drzwi przed nosem:

TyrtanoX said:
Myślę, że przy pierwszej okazji, kiedy gracz dostanie drzwiami w twarz, powinien wyskoczyć komunikat powiadomienia, że w universum Wiedźmina nikt nie lubi Wiedźminów. Oraz Rivów. Jest to tak zakorzenione w ludzkiej (i nieludzkiej) świadomości, że nawet przyjaciele Geralta postępują tak z przyzwyczajenia. ;P
 

Vattier

CD PROJEKT RED
[color="#323232].[/color]
[size="5"]
Najazd Muminków!​
[/size]

31 marca w godzinach wieczornych nastąpił nagły i niespodziewany napad Muminków na forum. Chaos, jaki powstał, ciężko byłoby ogarnąć nawet królowi Dezmondowi (a ten niejedno w życiu widział). A jednak się udało! W poniedziałek było już cicho i spokojnie. I żaden troll nie grasował już po forum. No... prawie.

Może najpierw przybliżmy, jakim straszliwym stworzeniem jest ów "Muminek":

Muminki (szw. Mumintroll, fiń. Muumi) – istoty o antropomorficznej budowie ciała, zamieszkujące pewną dolinę gdzieś w Finlandii. Są one odmianą trolli. Niewprawionego wiedźmina mogą one zwieść niepozornym wyglądem - są małe i "urocze". Refleksja, że to jednak wciąż troll, przychodzi w większości przypadków zbyt późno.
Kim są, a raczej kim były te irytujące istoty, pozostawało pytaniem.
...do dziś! Przedstawiamy Wam trolle! Oto one:

Ciotka Paszczaka
Posty: 24
Odsłony profilu: 96
Oreny: 0
6 warnów

Mała Mi
Posty: 27
Odsłony profilu: 134
Oreny: -5
5 warnów

Buka
Posty: 62
Odsłony profilu: 231
Oreny: 0
8 warnów

Migotka
Posty: 41
Odsłony profilu: 134
Oreny: -1
5 warnów

Pan Paszczak
Posty: 7
Odsłony profilu: 40
Oreny: 1
1 warn

Pan Ryjek
Posty: 31
Odsłony profilu: 90
Oreny: -3
6 warnów

Włóczykij
Posty: 24
Odsłony profilu: 104
Oreny: 1
4 warny

plus spam w profilach - łącznie: 216 POSTÓW!!
* (statystyki na godzinę 01:38 w poniedziałek 02.04.2012)

* * *
BONUS (komentarze akcji, jeszcze nie do końca świadomych, co się stało użytkowników):
Hostile said:
A co do Doliny Muminków - jestem pod wrażeniem, jak udana i świetnie zorganizowana była to akcja ;P Wyglądało to na coś, co zaplanować i wprowadzić w życie potrafiłoby tylko ś.p. WO - wprowadzić chaos i dezorganizację na forum ;P A osoby, które to zrobiły, nie mogły być przypadkowe - popisały się wielką odwagą (nic nie robiły sobie z ostrzeżeń i banów) i ułańską fantazją. Było śmiesznie, bezczelnie i strasznie irytująco - a tak chyba miało być ;P
Hostile said:
Ja tam uważam, że Dolina Muminków bardzo się dziś przydała. Nie dość, że nas cały dzień bawiła wyszukanym humorem i swą aktywnością generowała ruch na forum, to pomogli znaleźć dziury w funkcjonowaniu forum i po raz kolejny udowodnili, że zamordyzm i "kontrola - jako najwyższa forma zaufania", są konieczne do normalnego funkcjonowania naszego "wiedźmińskiego siedliszcza".

Pokojowego nobla wszystkim mieszkańcom doliny muminków, jako całości jak i każdemu z osobna.
Hostile said:
Hostile said:
Hostile said:
Pewnie to REDzi rozrabiają dlatego nie da się banować. Przepracowali się i odreagowują 1 kwietnia:)
Jestem tego samego zdania ;)

Chociaż z drugiej strony, chyba nie byliby momentami aż tak "trollowi"? :p
Bo ja wiem, ludzie z REDa to nieźli jajcarze i to byłoby coś w ich stylu ;P Kolejny powiew świeżości w branży, twórcy gier trollujący na własnym forum ;P xD
Hostile said:
Potem okaże się, że to pierwszy element zakrojonej na szeroką skalę akcji informacyjno - społecznej "nie karm trolla", poprzez swoją kontrowersyjność mającą prowokować społeczną dyskusję nad tym palącym problemem.
Hostile said:
Hostile said:
To na pewno Redzi ... nigdzie wcześniej nie widziałem rodziny muminków na forum a jestem tu dość długo. I dziwne też że nie było żadnego z Redów patrz: MM360 i Masos a są muminki :) Konta założone 31 III więc szykowali się na atak :) I starali się zachowywać tak trochę jak my stale marudzić, spekulować to im się udało nawet wkurzyć naszych moderatorów z lekka :)
Ja też podejrzewam o to RED’ów tylko zastanawia mnie co rodzina muminków ma na celu.

* * *
Winić za całe zamieszanie powinniście... No właśnie. To nie przypadkowi przechodnie. Padły podejrzenia, że to REDzi zrobili sobie dzień wolnego i postanowili wyładować się na użytkownikach forum. Ale nie! Winnymi (jak się już pewnie domyślacie) jesteśmy my! No bo kto? Od dawna wiadomo, że najgorszymi trollami na forum są moderatorzy. Zapytacie pewnie "a kto był kim?". Tutaj tak łatwo nie zdradzimy tajemnicy!
Piszcie komentarze pod Community Newsem, kto z nas jaką postacią z Muminków trollował!
Pierwszy, kto trafi, dostanie od nas nagrodę ;)

Używajcie tego formatu do zgłoszeń:
Keth:
Undomiel:
God Bless Fiji:
Iwona:
Szypek:
Vatt'ghern:
Zi3lona:​

* * *
I to byłoby tyle na dziś.
Mamy nadzieję, że bawiliście się przynajmniej tak dobrze, jak my przy tworzeniu tego Community Newsa.
W końcu, jak mawiają sami forumowicze:

Hostile said:
Zapełniliśmy osiem stron, serdecznymi propozycjami odrzucając wszystkie i nie postanawiając niczego. Kolejny produktywny dzień na forum, 8]

Do zobaczenia w następnym odcinku! :)
 
Zajebi** xD
Zi3lona chyba 3 razy się zapierała, że nie macie z tym nic wspólnego jak pytałem xDD

Moje typy xD
Keth: Buka
Undomiel: Mała Mi
God Bless Fiji: Pan Paszczak
Iwona: Ciotka Paszczaka
Szypek: Pan Ryjek
Vatt'ghern: Włóczykij
Zi3lona: Migotka

P.S: Jak dobrze, to oczekuję orenów od tych. których trafiłem, bo boś mało ich u mnie...


P.S 2: Jakie to uczucie samego siebie warnować?? xD
 
[media]http://www.youtube.com/watch?v=gkfVdrtLcRs&feature=related[/media]

Keth: Włóczykij
Undomiel: Ciotka Paszczaka
God Bless Fiji: Ryjek
Iwona: Migotka
Szypek: Buka
Vatt'ghern: Pan Paszczak
Zi3lona: Mała Mi.

Palimpsest: Tata Muminka

PS. Keth jest REDem, więc forumowicze mieli po części rację.
 
Keth: Pan Ryjek bo go widać tylko wtedy jak ucieka przed zamieszaniem
Undomiel: Ciotka Paszczaka bo wszystkich poprawia
God Bless Fiji: Paszczak bo każdy kojarzy, a nikt nie widział
Iwona: Mała Mi bowiem pisze co myśli
Szypek: Buka bowiem należało do niej(ego) ostatnie słowo
Vatt'ghern: Włóczykij bowiem jest a jakoby go nie było
Zi3lona: Migotka z punku mając na uwadze właściwą dla niej delikatność

Rzekłem. ;]

Tak swoją drogą bardzo fajnie sklecone Wieści z Forum. :]
 
Haha, no to nas wkręciliście
I te zapewnienia moderatorów, np.

Osobiście banowałam dzisiaj dwie osoby. Nie wiem czemu bany nie działają. Administracja jutro się tym zajmie.
(czy jakoś tak. mogłem przekręcić słowa bo piszę z pamięci)
Nie znałem Was od tej strony, i jak widać, muszę jeszcze wiele się nauczyć :p

A oto moje typy:
Keth: Włóczykij
Undomiel: Ciotka Paszczaka
God Bless Fiji: Pan Paszczak
Iwona: Mała Mi
Szypek: Pan Ryjek
Vatt'ghern: Buka
Zi3lona: Migotka
 
Od początku o tym wiedziałem...
{jednak nie mówiłem gdyż obawiałem się że w razie omylności/trafności zarzutów skończę gorzej od Egana który nie dość że stracił na urodzie (i życiu) to jeszcze Detmold go maltretuje po nocach}

Odkryłem to zauważając butność moderatorów wobec zaistniałego najazdu oraz tajemniczej niemożności banowania która to zbiegła się z najazdem w pryma-aprylis...

Czy dobrze zrobiłem nie odzywając się w tej sprawie...

Tego nie wiem...

PS.Szanuje zawód moderatora i nie zgadzam się do końca z powyższym stereotypem nienawiści użytkowniczo-moderatorskiej...
 
Dobra o to moje typy.
Keth: Włóczykij
Undomiel: Pan Ryjek
God Bless Fiji: Pan Paszczak
Iwona: Migotka
Szypek: Buka
Vatt'ghern: Mała Mi
Zi3lona: Ciotka Paszczaka
 
Keth: Pan Ryjek
Undomiel: Buka
God Bless Fiji:
Iwona: Ciotka Paszczaka
Szypek: Włóczykij
Vatt'ghern: Pan Paszczak
Zi3lona: Mała Mi

Robota mistrzowska :D Sam wysłałem wiadomość do Zi3lonej żeby spytać czy okiełznają te muminki...
 
A tak w ogóle to ilu my mamy tych zacnych moderatorów gdyż na stronie spotkałem się tylko z trzema i dziwię się kiedy widzę tą jakże pokaźną obsadę muminkową...

Edit: przed chwilą spotkałem 4
 
Jest nas siedmioro.

Wszyscy jesteśmy wymienieni tutaj:
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/27219-samouczek-czyli-krotki-tutorial-jak-uzywac-forum/page__view__findpost__p__760556
 
Dziękuję...

(i kto mówił że moderatorzy to istoty plugawe i złowrogie, żeby wręcz nie powiedzieć że do psa czy muminka podobne)
 
Vattghern said:
Z cyklu: "Pokochaj swoją moderatorkę"​
Każdy na forum wie, że moderator to wcielenie zła. Opinię ma gorszą niż wiedźmini na wsi, a na samą wzmiankę o nich, nawet uczciwy forumowicz odczuwa odrazę. Czy jednak słusznie?

Do dziś zachowało się nawet kilka dokumentów stworzonych przez anonimowego usera.

Monstrum, albo moderatora opisanie

Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, moderatorami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do banowania jedynie zdatne.

Wiadomym jest, że moderator, gdy zamyka temat, kasuje posty i bany zadaje, to takiej similissime lubości i rozkoszy doznaje, jaką człek pobożny i normalny tylko wtenczas ma, gdy z małżonką swą ślubną obcuje, ibidem cum eiaculatio.
 
Keth: Pan Ryjek
Undomiel: Mała Mi
God Bless Fiji: Pan Paszczak
Iwona: Ciotka Paszczka
Szypek: Buka
Vatt'ghern: Włóczykij
Zi3lona: Migotka
 
Fajnie Wam to wyszło.
...że znaleźliście na to wszystko czas

A co do Muminków to strzelam:
Keth: Ryjek
Undomiel: Włóczykij
God Bless Fiji: Pan Paszczak
Iwona: Buka
Szypek: Mała Mi
Vatt'ghern: Ciotka Paszczaka
Zi3lona: Migotka

Nie jestem pewien co do dwóch, może siedmiu wcieleń ;p
 
Top Bottom