Wiesiek zawita na PS3 i X360!!

+
Status
Not open for further replies.
Pewnie okaże się, że to wszystko prowokacja CPDR, która miała nas zmobilizować do pokazania, jak bardzo ich kochamy za Wiedźmina :DPSMniej żartobliwie - niech Wiedźmin zostaje wydany na wszystkie platformy jakie tam sie twórcom podobają, byle żeby sie dobrze sprzedał i za tę kasę były tworzone kolejne części :)
 
Genesis said:
Genesis said:
Czy nikt nie wie, że nowa gra z uniwersum wiedźmina ma wyjść już w przyszłym roku?
Ja np. nie wiem , mógłbys powiedzieć skąd taka informacja ?
Z grafiki na blogu PanaKarola i jeszcze z jakiegoś wywiadu, chyba z szefem CDPR, ale głowy nie dam.
 
Scani said:
Scani said:
Scani said:
Czy nikt nie wie, że nowa gra z uniwersum wiedźmina ma wyjść już w przyszłym roku?
Ja np. nie wiem , mógłbys powiedzieć skąd taka informacja ?
Z grafiki na blogu PanaKarola i jeszcze z jakiegoś wywiadu, chyba z szefem CDPR, ale głowy nie dam.
Ja natomiast czytałem w którymś z wywiadów na gram.pl że w przyszłym roku zostanie zrealizowany jeden z projektów nad którymi aktualnie pracuje CD Projekt , można by raczej przypuszczać że będzie to They skoro zapowiedziany jest na luty 2009.
 
Genesis said:
Ja natomiast czytałem w którymś z wywiadów na gram.pl że w przyszłym roku zostanie zrealizowany jeden z projektów nad którymi aktualnie pracuje CD Projekt , można by raczej przypuszczać że będzie to They skoro zapowiedziany jest na luty 2009.
"They" a wlaściwie "Nie They" ma podobno przejść przez duże zmiany i premiera z tego z zrozumiałem będzie przesunięta. Sam myśle, że w 2009 wydana zostanie konwersja wiedźmaka na konsole. Co do filmiku po rocznicowym mialem nadzieje na wiedźmina 2 no ale cóż, konsole tanieją :D Jak wyjdzie w 4 kwartale no to może człowiek się skusi na konsole.
 
Iwona said:
Iwona said:
To co teraz? EEE? Kupcie trzeci raz?
A czy ktoś zmuszał do kupienia w ogóle? Chciałeś zagrać - musiałeś kupić. Nie chciałeś grać - nie kupiłeś. Żyjemy w wolnym kraju :)
Powiedziała Iwona i wróciła do cenzurowania linków.
Iwona said:
Iwona said:
Iwona said:
Iwona said:
Czy nikt nie wie, że nowa gra z uniwersum wiedźmina ma wyjść już w przyszłym roku?
Ja np. nie wiem , mógłbys powiedzieć skąd taka informacja ?
Z grafiki na blogu PanaKarola i jeszcze z jakiegoś wywiadu, chyba z szefem CDPR, ale głowy nie dam.
Ja natomiast czytałem w którymś z wywiadów na gram.pl że w przyszłym roku zostanie zrealizowany jeden z projektów nad którymi aktualnie pracuje CD Projekt , można by raczej przypuszczać że będzie to They skoro zapowiedziany jest na luty 2009.
Podobnie jak jak The Witcher: sratatata o białym wolfie (zapomniałem podtytułu).
 
News o tym pojawił się nawet na gram.pl - http://www.gram.pl/news_8g7lG,q1_Wiedzmin_na_konsole_Chociaz_tak_wlasciwie_to_zdziwienia_nie_ma.html Co ciekawe, powołują sie na oficjalne potwierdzenie CDPR :)Także serwis gamecorner trąbi o Wieśku na konsole :) - http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,6006680,Bedzie_konsolowy_Wiedzmin.html
 
żeby tylko dłużej dwójki nie robili przez te konsolę.jakoś nie wyobrażam sobie systemu walki padem :). ten w wiedźminie mimo że banalnie prosty był świetny.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom