Wiki nieoficjalną oddam w dobre ręce

+
Wiki nieoficjalną oddam w dobre ręce

Komu, komu, bo idę do domu, wiki może i nie nówka, może i nie nieśmigana, za to z kompletem bytujących tam rozmaitych indywiduów, analfabetów, imbecyli i domorosłych interpretatorów.
Administrację przejąłem niejako przypadkiem (pogłoski, jakobym był wówczas nietrzeźwy są mocno przesadzone), teraz żałuję i, za głębokim przeproszeniem, szlag srogi mnie strzela. Srogi weltschmerz mnie iście ogarnia widząc dziesiątego z rzędu poprawiacza dat (nie, do cholery, CIRI NIE URODZIŁA SIĘ W 51!!!), wkurkowiają leżące odłogiem długie miesiące i przez nikogo niepoprawiane pomniki języka regionalnego (stawiam kolejkę temu, kto powie mi w którym to regionie się tacy chowają).



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dobra, uspokoiliśmy się :)
No to...
Byłbym niezmiernie kontent mogąc podzielić się z kimś z forumowiczów radością wspólnej administracji jakże wspaniałej nieoficjalnej wiki wiedźmińskiej. Oferuję kontakt z bardzo ciekawymi przypadkami (przydatne doświadczenie jeśli ktoś pisze magisterkę z psychologii), kwiatem polskiej młodzieży gimnazjalnej i jeszcze młodszej, wieloma w pełni profesjonalnymi matematykami oraz innymi nietuzinkowymi ludźmi posługującymi się niezwykle barwnym, regionalnym językiem.

---------- Zaktualizowano 14:10 ----------

PS: Mam ciastka

---------- Zaktualizowano 14:15 ----------

PPS: No, dorzucę pączka gratis

---------- Zaktualizowano 14:18 ----------

PPPS: Dopłacę nawet


E: O właśnie! @Nars, jesteś już Niebieski, masz więc predyspozycje spore. Przygarniesz? Plosię
 
Last edited:
Nie no, na serio teraz - nie czuję powołania do administracji, zapewne co piąty forumowicz sprawiłby się dużo lepiej. A wiki aż taka straszna nie jest...

Z wyjątkiem takich przypadków
 
Top Bottom