Wilczy dół

+
Albo w grze po aktualizacji pojawił się błąd, albo ja zgłupiałem. Przegrałem już kilka teoretycznie wygranych gier przez wadliwe działanie wilczego dołu. Karta zgodnie z opisem zadaje jednostkom wroga obrażenia w sile równej kosztowi werbunku zagranej przez przeciwnika karty. No i w poprzednim sezonie tak było. A teraz moim zdaniem zawsze zadaje 6 punktów obrażeń, co czyni ją bezużyteczna i rozwala całą moją talię. Gdyby jeszcze opis się zmienił to mógłbym to zrozumieć, ale opis jest taki sam. Zauważyłem to dopiero po kilku przegranych partiach. Dobrze mówię, czy mam jakieś omamy?
 
Ja grałem wczoraj, przeciwnik zagrał mi coś o koszcie 8 i dostał 8 obrażeń. W innej rozgrywce chyba ze Skellige rzucił mi jakąś łódkę za 5 i dostał 5 obrażeń. Może miałeś pecha i jakoś rzucali ci same 6 pod pułapkę.
 
Na pewno nie bo w ostatniej grze rzucił mi krwawego barona, a poszło 6 obrażeń. Nie wiem jak to jest, może faktycznie ja coś źle patrzę, albo występował tymczasowy błąd.
 
Bo te obrażenia za szybko lecą. Jak przeciwnik nie ma pancerza to jeszcze jakoś łatwo policzyć, ale jak ma to już gorzej. Spróbuj zagrać w treningu. Zrób sobie talię z wilczym dołem i iorwethem. Ja jak mam jakiś problem z kartą z reguły testuję ją właśnie na sztucznej inteligencji ;)
 

Lexor

Forum veteran
Spróbuj zagrać w treningu. Zrób sobie talię z wilczym dołem i iorwethem. Ja jak mam jakiś problem z kartą z reguły testuję ją właśnie na sztucznej inteligencji ;)

I robisz ogromny błąd - nie wiem na czym to polega, ale wiele gwintowych błędów podczas walki z AI zupełnie się nie pokazywało.
 
Top Bottom