Wilkołak - krwiożerczy i okrutny

+
Wilkołak - krwiożerczy i okrutny



Ni to zwierzę, ni człowiek, Wilkołak z każdego gatunku bierze to, co najgorsze. Na żer wychodzi samotnie i mało kto potrafi stawić mu czoła w walce jeden na jednego. Jak wyjść cało z takiej potyczki dowiecie się tutaj.
 
Design potworów jak na razie mistrzowski. Czekam jeszcze na gameplay z wersji na PS4 i można przejść w stan hibernacji do premiery.
 
Bardzo, ale to bardzo podoba mi się ten wilkołak. :yes No i opis podpowiada, jak sobie z nim poradzić. :D
 
Akurat ten opisany sposób już dawno temu pokazali na gameplayu ;P
I kij z tym. Nie oglądałem gameplayu i nie mam takiego zamiaru. Gdybym oglądał/czytał wszystko, co REDzi wrzucają, to bym znał już połowę gry xD

I dobrze, że tu wlazłem, bo teraz wiem, żeby nie czytać opisu wilkołaka :p
 
Redzi muszą przyspieszyć premierę Wiedźmina 3, gdyż więcej potworów na tym ekranie już nie upchną, a do dnia premiery jeszcze sporo czasu zostało :D

 
Akurat ten opisany sposób już dawno temu pokazali na gameplayu ;P
Pokazali tylko jak zatrzymać regenerację, a nie wszystkie sposoby. Jeszcze chwila a żaden potwór nie będzie wyzwaniem i niespodzianką i cały system zbierania informacji o potworze będzie niemalże zbędny.
 
Wydaje mi się, że to nie wilk staje się wilkołakiem lecz człowiek i tym samym powinien mieć 5 palców.
Drugą sprawą jest , że psy i koty jak i wilki maja również 5 palców tyle że jeden jest nieco wyżej no chyba że się mylę to niech mnie ktoś uświadomi.
 
Last edited:
Wydaje mi się, że to nie wilk staje się wilkołakiem lecz człowiek i tym samym powinien mieć 5 palców.
Drugą sprawą jest , że psy i koty maja również 5 palców tyle że jeden jest nieco wyżej no chyba że się mylę to niech mnie ktoś uświadomi.
Wiec powinien tez nie miec ogona, powinien miec ludzka twarz i konczyny... Wilkolaki nie istnieja, takie jest wyobrazenie REDow widocznie.
 
@taress, spoko loko, jeszcze ze trzy albo cztery się zmieszczą ;)

A co do wilczka, ilu twórców - tyle wizji :p Może REDowy wilkołak 'wychodzi' z człowieka tak jak w Hemlock Grove?

[uwaga, +18]

Tutaj niby też ma pięć palców, ale równie dobrze mógłby mieć cztery.
 
Last edited:
Top Bottom