Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

+
IwaN said:
Czyli produktem A był komiks?

Ale oni to dają za darmo.

Produkt A to Wiedźmin I na MACa.

Kurcze, liczyłem, że pokażą chociaż do końca ten cudownie zapowiadający się filmik ... ale nie. No nic ... znowu głupi dałem się nakręcić, a teraz idę sobie usiąść w kąciku i znowu obiecać sobie NIE BĘDĄ JARAŁ SIĘ WIEDŹMINEM :p

Ściąganie 10 GB przy pamiętnym zasysaniu EE Wiedźmina I (która była chyba 2 razy mniejsza) wywołuje u mnie poczucie dziwnego niepokoju o wydajność serwerów REDa :p
 
Haa. Fallout1 za free. Wczoraj skończyłem po raz 15nasty fo1 ;P. Mam w 3wersjach oryginalnych więc odpuszczę sobie pobieranie. W każdym razie dla każdego coś miłego. Ogołnie CDPR + GOG dają radę i za to należy im się szacunek.
 
Wielki niedosyt ale to my Hype na nie wiadomo co nakręciliśmy... Wielka niespodzianka dla PCtowych fanów W2 to..? Bo chyba przegapiłem...
 
NapoleonPL said:
Wielki niedosyt ale to my Hype na nie wiadomo co nakręciliśmy... Wielka niespodzianka dla PCtowych fanów W2 to..? Bo chyba przegapiłem...

Fallout na gogu za darmo.
 
A co to ma do bycia fanem W2? ;|


Edit: Kopia zapasowa? <hahaha> to pojechali po całej linii redzi tym razem..
 
Dla PC niespodzanka jest to że od 11 kwietnia możemy ściągnąć 95% update który będzie 17 kwietnia :D
 
NapoleonPL said:
Wielki niedosyt ale to my Hype na nie wiadomo co nakręciliśmy... Wielka niespodzianka dla PCtowych fanów W2 to..
...komiks.

A produkt A to Wiedźmin 1 na MACa...
 
Możesz, sobie ściągnąć z goga wersje cyfrową Wiesława.

W sumie to mi się przyda bo mi dvd nie czyta drugiej płyty.
 
Top Bottom