Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

+
"Trzeba było się nie bawić w żołnierza".


Mówiłem, żeby się za bardzo nie nakręcać.

<wyciąga szklaną kulę>
w 2013 grą AA będzie... W2 na Maca! Yeah!
 
A ja czuję się bardzo wyróżniony tym że jestem fanem wiedźmina 2 i będę miał kopie zapasową.

EDIT:
@Vojtasass
Bardziej obstawiałbym wersje na ps3.
 
Freire said:
Właśnie tym izłomem mnie dobili! Kuźwa mać

Ameryka Applem stoi. Chcą poszerzyć rynek. Choć nie cierpie niczego z pierwszą literą zaczynająca się od małej litery "i", akurat ich rozumiem. Co nie zmienia faktu, że zamkniętość systemów Apple dla mnie jako linux usera jest nie do pojęcia. Podpinam się pod pytanie: czy komiks będzie dostępny również na Androida? Kwestia przeportowania...
 
genNighty said:
Przeca to Iwonex :D

aaaaA :D Nie wiedziałem o zmianie nicku i to stąd. Dobra lekko ochłonąłem i przyznaję, że w sumie niezłe bonusy ale ja nie byłem żadnym targetem. (no może 95% wcześniej i fallout)
 
Vojtasass said:
"Trzeba było się nie bawić w żołnierza".


Mówiłem, żeby się za bardzo nie nakręcać.

<wyciąga szklaną kulę>
w 2013 grą AA będzie... W2 na Maca! Yeah!

Słaby żart. W2 ponoć działa na Macu :).
 
A w skrócie wytłumaczy mi ktoś tę kopię zapasową? Bo z wypowiedzi pana z gogu zrozumiałem, że pozwoli na "ściągnięcie" Wieśka gdziekolwiek, jest zabezpieczeniem. Coś więcej?
 
Że to kolekcjonerka, oczywiści bez głowy, kości i fizycznego artbooka. Ja osobiście się cieszę, chociażby z kopii zapasowej. Ale jeszcze bardziej cieszyłbym się z komiksie na Bada 2.0. :) Ale już kupiłem je w kiosku, także...
 
Vojtasass said:
"Trzeba było się nie bawić w żołnierza".


Mówiłem, żeby się za bardzo nie nakręcać.

<wyciąga szklaną kulę>
w 2013 grą AA będzie... W2 na Maca! Yeah!

Co prawdę mówiąc jest wielce prawdopodobne.

No cóż, CDPR & GOG.com niepodzielnie rządzą sercami graczy. Jesteście wielcy i dziękujemy za ten gest. Niemniej mamy prawo czuć się nieco rozczarowani. Sztuka nakręcania hype'u to jak zwykle jedna z Waszych największych broni. :)
 
undomiel9 said:
też poproszę ;)
Bo wygląda super.

Bada jest zbyt niszowym systemem, tak jak teraz symbian (bodajże wersja 'Anna') więc jeśli nie zrobi tego jakiś geek raczej wątpię. Chyba, że bada używa Javy to wtedy pewnie jest łatwiej.
 
Podobno patch do Edycji Rozszerzonej ma ważyć 10 gb. Jako, że to dużo do ściągania, mam pytanie: czy podobnie jak w wypadku jedynki update wyjdzie w wersji pudełkowej?
 
Galadh said:
Co prawdę mówiąc jest wielce prawdopodobne.

No cóż, CDPR & GOG.com niepodzielnie rządzą sercami graczy. Jesteście wielcy i dziękujemy za ten gest. Niemniej mamy prawo czuć się nieco rozczarowani. Sztuka nakręcania hype'u to jak zwykle jedna z Waszych największych broni. :)
Zgadzam się, ale ze sporym zastrzeżeniem: bez takiej ekipy oddanych fanów to hype sobie by mogli nakręcać dowolnie i nic by z tego nie wyszło.
Wy jesteście ich największą siłą, nie zapominajcie o tym :)
 
No... FALLOUT idzie :).

3 minuty i 20 sekund (wiwat internet 30Mb/s ).

undomiel9 said:
Wy jesteście ich największą siłą, nie zapominajcie o tym :)

Dodatkowo wiemy gdzie mają siedzibę, więc nam nie uciekną ;)...
 
Mógłby ktoś mi streścić pierwsze 30 minut konferencji, bo się spóźniłem, a jestem bardzo ciekaw co mówiono na temat ER
 
ehh... gdyby chociaż ten komiks był na wszystkie smartfony a nie tylko na "jabłuszka" to może byłbym ciut, ale to ciut zadowolony... a tak trochę niewypał z tymi "niespodziankami" ale czuje, że i tak komiks z czasem będzie "wieloplatformowy", e-book'i z takimi interaktywnymi komiksami byłyby zacne ;) ...a może już są takie a ja nie widziałem ;P
 
Udało mi się "zakupić" Fallouta na gogu, gorzej ze ściąganie.

Generalnie nie jest źle i chciałbym aby więcej firm, mnie tak rozczarowywało, jak CDPR. :]
 
Top Bottom