Wiosenna konferencja CD Projekt RED - podsumowanie

+
Ackus said:
@TomekVader
Słuchaj nie chciałbym ci źle doradzić bo każda edycja ma plusy i minusy więc musisz zadać sobie pytanie co ci się bardziej przyda czy nowe wdanie rozszerzone ( dzięki któremu nie będziesz już musiał ściągać tego patch’a) czy wersja premierowa która zawiera te rożne materiały dodatkowe. Generalnie ja na twoim miejscu(ale to jest tylko moje zdanie) wybrał bym tą edycje rozszerzona ponieważ z tego co RED’zi mówili na wczorajszej konferencji każdy egzemplarz gry będzie można dodać do swojej biblioteki gier na serwisie gog.com a stamtąd z tego co teraz widzę można pobrać materiały dodatkowe w wersji elektronicznej. Mam nadzieje ze jakoś pomogłem z dokonanie wyboru ale pamiętaj generalnie to twoja decyzja która edycje wolisz.



Można pobrać, poważnie... ?! Tylko teraz nasuwa się pytanie czy making-of będzie po polsku a także reszta dodatków np.artbook. Gdyż wszystko na gog.com jest w języku angielskim. Sprawdzał bądź sprawdzi to ktoś ?
 
greeks said:
Nie. Każdy dodatkowy element można ściągnąć osobno. Jedyny warunek to zakup gry. ;)
mam kupioną W2, czyli jakoś mam podać jakiś kod czy coś? :)
 
Już nie pamiętam co dokładnie było mówione na konferencji. Na pewno kiedy opcja downloadu W2 z GOG zostaie uruchomiona, pojawi się wpis w newsach.
 
Dla wielu graczy z ,,limitem internetu" najlepsza do ściągnięcia była by edycja pokrojona.
 
Arius963 said:
Dla wielu graczy z ,,limitem internetu" najlepsza do ściągnięcia była by edycja pokrojona.

Dokładnie, wtedy taki gracz z "limitem" danych mógłby spokojnie "po kawałku" ściągnąć update - trochę by to zajęło (w zależności od szybkości łącza), ale jak dla mnie (czyli takiego gracza z "limitem" <grrr...>) byłoby to bardzo na rękę.
 
Mam pytanie. Jeśli kupiłem Wiedźmina na PC, to czy będzie można dostać patcha na Maca. Jak ktoś wie, to proszę niech napisze.
 
Tak mówili. Ale mówili o Wiedźminie 1, i nie o żadnym "patchu", tylko pełnej grze. Dlatego nie rozumiałem.
Nie wiem jednak, jak to dokładnie działa. Maca nie mam, więc i tak mi to niepotrzebne.
 
A to nie ma być tak, że tylko właściciele wersji Steam'owych Wiedźmina pierwszego dostaną gratisową wersję na Mac'a? Platforma Steam jest dostępna od niedawna też na komputerach z jabłkiem, więc z dystrybucją nie było by problemów.
 
Diabeł tkwi w szczegółach więc: czy "free copy of Witcher 2 Enhanced Edition" będzie też w wersji polskiej? Jak na razie na gog'u są obecne tylko wersje obce (czyżbym widział suahili?) ale jak rozumiem to jeszcze nie free copy.
Halo, jest tam kto?
To naprawdę nie jest trudne pytanie.
 
Top Bottom