witcher.phx.pl - nowy dział "MODY"

+
witcher.phx.pl - nowy dział "MODY"

Wprawdzie premiera D'jinni dopiero przed nami, ale fani już tworzą modyfikacje gry. Znajdziecie je rozsiane na niniejszym forum w części międzynarodowej i polskiej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każdemu szukanie wychodzi najlepiej, dlatego też serwis witcher.phx.pl przygotował dla was specjalny dział Mody (nie że związany z modą, tylko że zamieszczone są tam fanowskie 'mody').Póki co, znajduje się tam jeden poważny mod podnoszący poziom trudności i kilka modyfikacji tekstur. Zawartość zapewne wzrośnie po wypuszczeniu toolsetu.Zapraszamy.
 
Spoko ,fajnie bez bałaganu będzie ;)Ale dawajcie screeny do wszystkich modów zmieniających jakieś textury w grze.Nie o nagie panie mi chodzi ale np: Co to jest "alternatywny Kalkstein" ?
 
Wszystko zgodnie z opisem.Pierwszy wpływa na trudność, pozostałe zmieniają ją tylko i wyłącznie wizualnie.
 
Triss nie sprawdzałem ale Shani w nocy jest ubrana jak zawsze w jakimś prześwitującym czymś.Tak więc lipa mod !
 
Triss działa.Screen kalksteina też już jest, teraz wygląda znaaacznie lepiej IMO
 
A jeżeli wgram moda, czarnej kurtki skórzanej i moda który usuwa rękawy to co wtedy ? Który zadziała ?
 
YarpenZirgin said:
Triss działa.
Hmmm :DZa stary jestem na takie jarunki, zresztą dla mnie zwiewna koszula nocna nadawała lepszy klimat otoczeniu ;) ALEmam pytanie: czy mi się wydaje czy Triss jest całkowicie naga i wniosek wychodzi z tego, że opala się tylko topless? :D ;)
 
Psyhe said:
Triss nie sprawdzałem ale Shani w nocy jest ubrana jak zawsze w jakimś prześwitującym czymś.Tak więc lipa mod !
Jak nie umiesz wgrywać, to trudno. Nie obrażaj osób które coś próbują zrobić.Eee tam dla mnie bardziej była seksowna w tej sukieneczce :)
 
Adam said:
Adam said:
Triss nie sprawdzałem ale Shani w nocy jest ubrana jak zawsze w jakimś prześwitującym czymś.Tak więc lipa mod !
Jak nie umiesz wgrywać, to trudno. Nie obrażaj osób które coś próbują zrobić.Eee tam dla mnie bardziej była seksowna w tej sukieneczce :)
Gościu to wgraj tego moda wg. opisu i powiedz mi czy działa ! Jak coś piszesz to sprawdz czy to będzie miało sens w przyszłości !Co do modów to w Oblivionie też na początku nie były najlepszej jakosci ale z czasem :) ho ho
 
Ten Kalkstein to po prostu kopia alchemika z faktorii w Wyzimie Handlowej, ot, taki bajerek. Wolałem starego, lepiej pasował do kuriozalnego Kalksteina. ;)
 
Ułatwię, a może nie innym coś. Jeśli chodzi i wgrywanie kliku modów, bp. skórzana kurtka i bez rękawów, to najpierw wklejacie jeden mod, np. z kurtką. Potem do niego wchodzicie i wklejacie inny, itd. itd. itd...
 
Będą jeszcze jakieś nowe mody ?Czy jest możliwość zrobienia moda w którym jedynie, Gerald mógłby szybciej biegać ? Wiem, że już taki jest jednak jest on w połączeniu z innymi.
 
Top Bottom