WitcherCon zawitał do GWINTA!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Weź udział w wydarzeniu specjalnym — Festiwalu WitcherCon! Dołącz do zabawy i wykonuj wyjątkowe kontrakty aby zdobyć zasoby, legendarną kartę premium oraz WitcherConowe ozdoby: monety, tytuł, awatar i ramkę!


Festiwal WitcherCon w GWINCIE będzie trwał do południa 22 lipca.


Sprawdź w grze już teraz!
 
No spoko, spoko, ale przydał by się rozkład jazdy tzn. dobrze byłoby wiedzieć ile w sumie tych kontraktów trzeba nafarmić. Pozdro.
 
Nowa karta fajna do NG z Maćkiem. Poza tym nigdzie indziej nie testowałem. 11 prowizji więc już coś konkretnego trzeba poświęcić by ją upchnąć. Jednak jak wiadomo NG z tym problemu nie ma fajnych kart 11+ tam brakuje.
Post automatically merged:

Coś gdzieś słyszałem że za oglądania wydarzenia można zgarnąć kilka dodatkowych fantów. Prawda to czy też nie?
No i pytanko w jakich godzinach to transmitują i gdzie?
 
Last edited:
Pytanko ta zawartość od dark Horse jest tylko w EN czy ja czegoś nie umiem zmienić bądź coś zrobiłem źle?
Apropo alternatywnego linku
Czy tylko dla mnie growy Geralt ten obok Cavila wygląda dziwnie tak jakby ktoś na szybko doklejał mu głowę w jakimś programiku?
 
lol, zmiana dziennego zadania na inne powoduje, że kontrakt zalicza wykonanie zadania...
 
@Lexor zdaję sobie sprawę, przesłałem ten link, bo zawiera w sobie nagrody powiązane z WitcherConem, których nie można bezpośrednio uzyskać w Gwincie. Taki skrót myślowy bez wyjaśniania po całotygodniowej tyrce.
U mnie też zmiana zadania powoduje naliczanie progresu tego zadania.
 
lol, zmiana dziennego zadania na inne powoduje, że kontrakt zalicza wykonanie zadania...
Przecież to dobrze dla graczy chyba? Ja tam się cieszę, że kontrakty źle się naliczają, bo dzięki temu można je robić szybciej. :)
Post automatically merged:

@everyone

Jak ktoś jeszcze nie wie to można zdobyć 4 karty do Gwinta na stronie podanej poniżej. Wystarczy się zalogować kontem GoG.
https://thewitcher.com/pl/giveaway
 
Last edited:
Przecież to dobrze dla graczy chyba? Ja tam się cieszę, że kontrakty źle się naliczają, bo dzięki temu można je robić szybciej. :)
Owszem, "dobrze dla graczy", ale dla mnie każdy błąd jest błędem i należy go poprawić. Jak kasjerka źle mi wyda resztę to zawsze na to zwracam uwagę, niezależnie od tego, w którą stronę nastąpiła owa pomyłka.
 
Owszem, "dobrze dla graczy", ale dla mnie każdy błąd jest błędem i należy go poprawić. Jak kasjerka źle mi wyda resztę to zawsze na to zwracam uwagę, niezależnie od tego, w którą stronę nastąpiła owa pomyłka.
A jak Ci nie wydała 2 groszy, bo już nie miała w kasie to też idziesz do kierownika?
 
Top Bottom