WitcherCon

+
WitcherCon_PL_16_9.png


Odpalajcie megaskopy! Już wkrótce świat Wiedźmina zagości w Waszych domach! Razem z Wiedźmin Netflix zapraszamy Was 9 lipca na WitcherCon — globalne święto wszystkiego co wiedźmińskie!

Więcej informacji znajdziecie na https://thewitcher.ly/WitcherCon
 
Last edited:
17 grudnia drugi sezon Wiedźmina od Netflix'a.
Sądziłem, że skoro zdjęcia do drugiego sezonu skończyły się dwa miesiące wcześniej niż przy pierwszym sezonie (Pierwszy sezon skończyli w maju) to myślałem, że drugi wyjdzie w październiku. Ale najwyraźniej netflixowa ekipa woli lecieć w klocki, bo nie wierzę, że z drugim sezonem będą mieli więcej roboty niż z pierwszym.
Post automatically merged:

Lol, nie uwierzę, że tytuł tego odcinka nie jest przy okazji nawiązaniem do redańców, co ciągle śledzą losy z planu XD
bandicam 2021-07-09 19-49-44-746.png
 
Last edited:
Też myślałem że będzie najpóźniej w listopadzie, widocznie wcześniej Netflix ma jakieś duże premiery i uznali że lepiej Wieśka wcisnąć w grudzień. A według przecieków anime ma pojawić się w październiku, więc jest to jakaś przystawka
 
Sądziłem, że skoro zdjęcia do drugiego sezonu skończyły się dwa miesiące wcześniej niż przy pierwszym sezonie (Pierwszy sezon skończyli w maju) to myślałem, że drugi wyjdzie w październiku. Ale najwyraźniej netflixowa ekipa woli lecieć w klocki, bo nie wierzę, że z drugim sezonem będą mieli więcej roboty niż z pierwszym.
Post automatically merged:

Lol, nie uwierzę, że tytuł tego odcinka nie jest przy okazji nawiązaniem do redańców, co ciągle śledzą losy z planu XD
View attachment 11234914
No też się zdziwiłem.:sad: Mam na myśli Redański Wywiad.
 
Last edited:
To by było na tyle — WitcherCon dobiegł końca! Dziękujemy, że razem z nami uczestniliście w tym epickim wiedźmińskiem święcie!

A jeśli przegapiliście transmisje, możecie je obejrzeć na YouTubie:

1. stream:

2. stream:

 
Obejrzałem Ci ja ten oto WitcherCon :D Najbardziej podobał mi się materiał, o tych dwóch zielonych ludzikach, którzy nazywali się chyba Piiii i Piiiip :p
BTW nowa zbroja dla Geralta to zdecydowanie dobry powód, żeby przejść grę po raz kolejny :D
 
Top Bottom