Witcheropedia reaktywacja:)

+
Rioo said:
Fallen gratz pierwszego tysiąca np na forum pclab.pl choćby w humorze jest przyklejony topick "to już było" or sth...
Właśnie, taki milestone w mojej pracy, może premię mi dadzą za to?
 
zastanawialo mnie zawsze, czemu taki Fallen nigdy nie wyglasza WLASNYCH opini w poszczegolnych tematach. zawsze tylko odpowiada, badz wrzuca swoje trzy grosze, natomiast nie mowi tego co mysli przykladowo na temat wygladu geralta... czemu? nie mozesz czy tez nie chcesz(raczej to drugie, prawda?)
 
arczi said:
zastanawialo mnie zawsze, czemu taki Fallen nigdy nie wyglasza WLASNYCH opini w poszczegolnych tematach. zawsze tylko odpowiada, badz wrzuca swoje trzy grosze, natomiast nie mowi tego co mysli przykladowo na temat wygladu geralta... czemu? nie mozesz czy tez nie chcesz(raczej to drugie, prawda?)
Po części pierwsze i drugie. Nie będę przecież komentował (czy to pozytywnie czy negatywnie, jako pracownikowi nie wypada tego robić) pracy moich kolegów, których dobrze znam i szanuję. I żeby było jasne to uważam, że odwalają kawał niezłej roboty, co widać na screenach i filmikach!
 
To by było troche głupie jakby pracownicy wyrazali swoje opinie i konsultowali sie na forum . Edit: Na temat tego co robią w pracy oczywiscie .O innych sprawach mozecie pogadac pozwalam
 
No coś tam Fallen o Xbox'ie pisał a i o muzyce kilka słów, oczywiście tej nie w wiedźminie , kiedyś powiedział. A co do odpowiedzi Dziada w witcheropedii to raczej tyczą się one pytań, na które tychże odpowiedzi można się było domyślić, a kilka pytań pozostało bez odp... ale cóz, pewnie tak miało być i trza się z tym zgodzić
 
Bo co niby Fallen miałby powiedzieć o grze? Pochwali - to stwierdzimy, że nie może inaczej. Nie pochwali - to będzie koniec pisania złotym kolorem na forum
 
nie chodzi o to, zeby sie wypowiadal o pracy swoich chlopakow, ale sa takie tematy, kiedy kazdy moze wrzucic cos swojego, swoja opinie. o to mi chodzilo. ciesze sie, ze otrzymalem odpowiedz
 
arczi said:
nie chodzi o to, zeby sie wypowiadal o pracy swoich chlopakow, ale sa takie tematy, kiedy kazdy moze wrzucic cos swojego, swoja opinie. o to mi chodzilo. ciesze sie, ze otrzymalem odpowiedz
Dziwnie to zabrzmialo mogles uzyc "swoich kolegow i kolezanek wspoltowarzyszy"
 
Tak jak sie spodziewałem-reaktywacja Witcheropedii ograniczyła sie dotychczas do odpowiedzi na bodaj jedno pytanie ...Gdybyś jeszcze Dziadu wybrał jakieś bardziej sensowne niż "Jak szybki bedzie Geralt?" to bym to przemilczał...
 
Nagi_Szopenie... hmmm... coś Ci sie przywidziało . Łącznie w dwóch wersjach witcheropedii (polskiej i international) udzieliłem conajmniej kilkunastu odpowiedzi:D dotyczących bardzo różnych spraw. Polecam wczytać sie w ostatnio aktualizowane tematy
 
Ujj wstyd przyznać ale na international w gruncie rzeczy nie zajrzałem.Po dogłębniejszym zbadaniu Witcheropedii stwierdzam ze rzeczywiscie przeoczyłem pare twoich odpowiedzi(co prawda wiele nie wnoszą ale odpowiedziałes zapewne na te pytania na które mogłeś) wiec Nagi Szopen przeprasza za pomyłke;)
 
Uh, chwilke mnie tu nie było ale chwilowo udzielił mi się hype Oblivion'owy i nie moge myślec o niczym innym :)W każdym razie gratuluję pomysłu na reanimację Witcheropedii która prawde mówiąc już jakiś czas temu przypominała ghula w stanie średnio-zaawansowanego rozkładu :)
 
Ok, są nowe decyzje w sprawie Witcheropedii Otóż zmieniamy troche jej profil (decyzja podjęta zespołowo w CD Projekt RED).Od tej pory nie ma możliwości komentarzy dla fanów. Wynika to z faktu, że nie chemy z Witcheropedii robic drugiego forum. Znajdą się tu tylko "suche" informacje o grze. Witcheropedia musi być czytelna a niestety niektóre komentarze utrudniają dotarcie do konkretnych informacji.Odświerzyłem też trochę treść Witcheropedii. Skasowałem stare/nieaktualne/bezsensowne pytania, dodałem kilka nowych i zupdate'owałem stare, które tego wymagały.Witcheropedia będzie nadal aktualizowana na podstawie obserwacji Waszych pytań na forum, ale chcemy mieć nad nią wiekszą kontrolę jako twórcy. Tak więc od dziś Witcheropedia to swego rodzaju Biblia . Będą pojawiać się tam oficjalne informacje, które uznamy za stosowne ujawnić.
 
No widzę,że się pozmieniało bo akurat moje wypociny znikły - będziecie sami tłumaczyć nie znająctym ksiązki dlaczego tak a nie inaczej
 
Mnie to w sumie na rękę plus jest taki,że strona fanowska będzie zawierać również elementy nieco inne niż ta oficjalna, nie będzie tylko popłuczynami
 
Top Bottom