Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

+
Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

Chcielibyśmy się z Wami dziś podzielić wizualizacją polskiego wydania standardowej edycji „Wiedźmina”. Tak właśnie będzie wyglądać pudełko gry 1, 2, 3 Już teraz możemy Wam także powiedzieć, co znajdzie się w standardowym wydaniu. Poniżej pełna lista zawartości:
  • DVD z grą Wiedźmin.
  • Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.).
  • Soundtrack z gry Wiedźmin.
  • Instrukcja do gry.
  • Poradnik Gracza.
  • Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego.
  • Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy.
Już od jutra zaczniemy również omawiać poszczególne elementy Edycji Kolekcjonerskiej.Postanowiliśmy nie zwlekać i od razu zacząć wcielać Wasze opinie, wyrażone w ankiecie, w życie.
 
Aż strach się bać co będzie w EK ;DMoim zdaniem pudełko wymiata. Podział na 'tomy' rewelacyjny. Kojarzy się z wydaniem EK sagi. Brawo!Zastanawia mnie tylko, czy ten medalion będzie w jakiś sposób wytłoczony, czy po prostu nadruk?
 
Naprawdę niezłe, ma swój klimat. Nie sądziłem że aż takie bogate będzie to wydanie standardowe. ;) Teraz tylko czekać na cenę.
 
To opowiadanie to rzecz jasna nic nowego, zgadza się?Obecność soundtracku raduje mnie najbardziej, ponieważ spodziewałbym się go prędzej w kolekcjonerce.
 
Według zapowiedzi ceny mają nie odbiegac od standardowych cen CDP więc podstawka bedzie prawdopodobnie kosztowac cos w granicach 100 zł .A tak na marginesie jeszcze raz powtórzę WoW :eek: zajefajnie to wygląda juz nie moge siędoczekac kiedy pokazecie wersję kolekcjonerską .
 
I to jest wydanie podstawowe :eek:Takiego wypaśniego wydania podstawowego to ja jeszcze nie widziałem...Nie dość że zawartość wymiata, to jeszcze sam wygląd jest niesamowity.No ale sprawa jest prosta, nieważne jak droga by była edycja kolekcjonerska - musi być moja :)
 

kogut

Forum veteran
Mnie się podoba. Może mało efektowne (zwłaszcza, jak ktoś ma tego wilka na pulpicie i już mu się opatrzył ;)), ale kolorystyka pasuje. Poza tym: liczy się zawartość - a tu nie ma na co narzekać.Tylko link do 2. ujęcia proponuję poprawić ;).
 
WOOOOOW ;D to kolorystycznie czarno białe "oziębłe" pudełko pała mocą !bardzo ładne jest !
 
WOW :eek: Naprawde jak na podstawke to poprostu świetnie! Co do projektu pudełka - proste ale bardzo fajne.Wpadłam na taki pomysł że w EK (jeśli na pudełku również będzie rysunek medalionu) można by tą wilcza głowę zrobic wypukłą i w środku włozyc w nia medalion ::) To oczywiście mało istotne , ale fajnie by wyglądało.
 
To ja sie spytam odnosnie opowiadania: jakies stare, znane opowiadanie, czy moze cos swiezo napisanego przez ASa specjalnie na okazje wydania gry (marzy mi sie takie w EK:))??
 
Pudełeczko eleganckie i stylowe. Mimo swojego wieku nie wstydziłbym się postawić go w widocznym miejscu na półce. Już na pierwszy rzut oka widać, że gra nie jest adresowana do dzieci, co mogłaby sugerować zbyt kolorowa oprawa. Moim zdaniem z tą prostotą strzał w 10! „Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego!”Powiedzcie tylko czy będzie to nowa historia o wiedźminie?! :eek: Tak czy nie?
 
Jakoś od początku wiedziałem że tak właśnie będzie wyglądać pudełko. No i mam nadzieję że gdzieś w Piątek będzie można zamawiać już grę w sklepie ;)
 
Jak dla mnie zawartosc rewelka (ciekawe jakie opowiadanieto jest, prosze o szczegoły ??? ), wyglad okladki moglem sie spodziewac, ale motyw z medalionem nie znudzil mi sie jeszcze.
 
Caridor said:
„Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego!”Powiedzcie tylko czy będzie to nowa historia o wiedźminie?! :eek: Tak czy nie?
Tyż mnie zastanawia, co to. :) Czyżby powstałe specjalnie na potrzeby gry?Naprawdę chylę czoło - żeby wydanie podstawowe było tak bogate?! Miodzio!Teraz jestem ciekaw, jak będzie prezentować się EK... nie wyobrażam sobie tego. ;)Wygląd pudełka bardzo mi się podoba, dobrze, że nie ma na nim Geralta. Klimatyczne, że tak powiem.
 
Jako zatwardziały zwolennik wyrafinowanego minimalizmu, muszę powiedzieć, że pudełko bardzo przypadło mi do gustu. No i do tego jeszcze zawartość odbiegająca od standardów wydań podstawowych - bomba! Tak trzymać!
 
No w końcu jakiś, świetny news. Pudełko idealne, ale mnie i tak interesuje tylko EK. Patrząc na zawartość wydania podstawowego, aż boję się pomyśleć co będzie w EK, mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)Co do opowiadania, to będzie ono pewnie dla tych, którzy jeszcze nie czytali sagi, wątpię, żeby jakieś nowe dali (obym się mylił)
 
Pudełko w porządku, trzyma poziom. A zawartość - rewelacja, nie spodziewałem się aż tak bogatego wyposażenia standardowego wydania gry.
 
Top Bottom