Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

+
U mnie w portfelu ćmy się zalęgły ;) Starczy aby na EK... Ale jestem pewien, że Ek to taki update standardowej z kilkoma dodatkami... - chociaż nie zawsze..
 
Niesamowicie, totalnie i wielce zaszokował mnie skład ZWYKŁEJ EDYCJI wiedźmina. Dużo kolekcjonerskich mogłoby się powstydzić takich dodatków. Pudełko z fajnym podziałem na trzy częśći (byle nie były zbyt ciasno upchane, bo może się pudełko zepsuć w trakcie wyciągania). Ja sam czekam na kolekcjonerską i już sam nie wiem co panowie CDP wymyślą :). Ale standard + fajny artbook i medalion byłoby OK.
 
A ja standardowo będę tym złym, który nie podnieca się jak tylko zobaczy słowo "Wiedźmin" w tytule. :p
  • DVD z grą Wiedźmin. - Oczywiste jest, że to się znajdzie w pudełku ;)
  • Dysk bonusowy z materiałami Video, oraz innymi materiałami kolekcjonerskimi (tapety, arty itp.). - w obecnych czasach jest to coraz częściej standard, także w ofercie CDP, bo co za problem nagrać na CD te wszystkie materiały ze strony i parę z HDD i wytłoczyć - cena nośnika CD-ROM przy takiej hurtowej produkcji, nie jest jakaś wysoka, prawda? ;)
  • Soundtrack z gry Wiedźmin. - to może nie jest tak popularne ogólnie, ale dość często pojawia się w ofertach CDP, szczególnie przy głośniejszych tytułach
  • Instrukcja do gry. - to też chyba dość oczywista rzecz? :p
  • Poradnik Gracza. - wg mnie zbędny gadżet, często nie wart wzrostu ceny gry, na dodatek rzadko przydający się do czegokolwiek
  • Opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego. - to jest akurat bardzo fajna rzecz, o ile to będzie jakieś nowe opowiadanie, które nie zajmuje kilku stron. ;)
  • Mapa świata gry oraz mapa Wyzimy. - cóż...obecnie też jest to coraz częściej standard na świecie...
Podsumowując, wbrew ogólnej ekscytacji, nie uważam, aby to wydanie było rzeczywiście tak super wypasione i najlepsze z tych, które miało CDP w swojej ofercie, szczególnie, że na zachodzie głośniejsze tytuły mają często naprawdę bogate wyposażenie.Projekt pudełka mi sie podoba, o ile medalion będzie na nim wypukły.Liczę, że EK będzie rzeczywiście tak dobra jak to zapowiada Dziadu i nie będzie to tylko Standard + medalion, z trochę większym pudełkiem. ;)
 
Osobno na allegro po premierze jak jakiś dziwny człowiek będzie chciał się pozbyć takiego cudełka ;). A w ogóle nie wiadomo CZY będzie. Ja bym obstawiał, że tak i nie wyobrażam sobie, żeby był z czegoś innego niż metalu. Ale pożyjemy zobaczymy ( podobno już jutro podają część składu EK [byle to nie było: EK zawiera to co podstawka + dowiecie się po premierze]) ;)
 
Rzeczywiscie standardowa wersja gry jest obszerna w dodatki. Opowiadanie Sapkowskiego (raczej jest to jakies nowe opowiadanie zrobione specjalnie dla graczy), mapa swiata jak i Wyzimy, soundtrack i dodatki video...Co do wygladu pudelka? Tak myslalem ze bedzie wlasnie takie. I dobrze, nie przesadzone. No to czekamy na podanie nam wersji kolekcjonerskiej! :)
 
Z tym opowiadaniem to wątpię czy jest nowe. Sapkowski chyba zamknął sprawę wiedźmina. Chyba, że jakieś niezwiązane z wiedźminem... sam nie wiem. I, przepraszam bardzo, że się czepiam, ale raczej coś może być obfite w dodatki (nie obszerne), taka rodzinna przypadłość ;).
 
Gofer31 said:
Opowiadanie Sapkowskiego (raczej jest to jakies nowe opowiadanie zrobione specjalnie dla graczy)
Wcześniej już pisałem o tym, a raczej zamieszczałem odpowiedni cytat wyjaśniający o co biega z opowiadaniem. No więc powtórzę:
Mike said:
Będzie to jedno z dotychczasowych opowiadań. Ale jest duża szansa, że z nowym komentarzem napisanym przez autora na potrzeby tej edycji.
 
Draghmar said:
Ble,ble,ble
Ta, może i standardy, ale w Edycjach Kolekcjonerskich :p Przy 90% wydań zwykłych nie ma żadnego gadżetu poza grą i instrukcją. Wyjątkami są przeważnie tylko gry CDP i PLAY-It (którego już nie ma) i od biedy gry Cenegi.
 
Draghmar said:
A ja standardowo będę tym złym, który nie podnieca się jak tylko zobaczy słowo "Wiedźmin" w tytule. :p
Masz racje - wiekszosc tego co wymieniles to teraz juz standard, ale jestem pewny, ze gdyby CDP tego standardu nie dotrzymalo, to dopiero byloby negatywnych komentarzy. Zrobili to co do nich nalezalo i ja jestem zadowolony. A od podniecania sie, powinna byc EK, zwykle wydanie ma byc po prostu OK :)
 
Ja planuje kupic EK choć nie wiem jak to z kasą będzie :/ ale może ubije jakąś Strzyge i da rade...;)Co do pudełka to proste, mroczne, klimatyczne, NIE DLA DZIECI - czyli wszystko co ma być.Szkoda tylko, że Geralta nie ma z jednej strony.PS. Pudelko przypomina mi koncepcje któregoś z fanów, ktos podobne zrobił kiedys w temacie dotyczącym włsnie boxa; tylko żeby to teraz znależć...
 
Draghmar said:
Ho ho, ale tego się tu nie spodziewałem;) Kopę lat. A co do twojego posta, to może faktycznie nie jest jakoś nie wiadomo jak wspaniale, ale do ubogich to wydanie nie należy i myślę że jeśli ktoś kupi grę to będzie widział za co płaci.
 
Żeby ludzie chcieli kupić droższą Edycję Kolekcjonerską przy tak wyposażonej edycji podstawowej to EK naprawdę będzie musiało zawierać conajmniej ... wszystkie rzeczy wymienione w ankiecie ;D?
 
Pudełko ładne, medalion będzie wytłoczony ? ;>A sama zawartośc też niczego sobie :)
 
medalion ma być wytłoczony, elementy srebrne mają być srebrne a nie szare, a czarne tło pokrywać ma matowa folia, coby się nie palcowało. Podobno będą dodatkowe atrakcje których wizualizacją nie da się przedstawić. Info z forum gram.pl;)
 
Top Bottom