Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

+
Nie, no jak tak sobie znów patrzę na to pudełko, to ja naprawdę chyba sobie kupię obie wersje, no!Heh, a może będzie coś do wygrania?
 
Heh z jednej strony nas studzą, ze trzeba było sie ograniczać (bo koszty...) a z drugiej dzisiaj cały dzień CDP na gram.pl zachwala EK jaka jest zajebista... Ciekawe co z tego wyniknie:)
 
Micha said:
Micha said:
Ho ho, ale tego się tu nie spodziewałem;) Kopę lat. A co do twojego posta, to może faktycznie nie jest jakoś nie wiadomo jak wspaniale, ale do ubogich to wydanie nie należy i myślę że jeśli ktoś kupi grę to będzie widział za co płaci.
Dotychczas nie było nic ciekawego na forum, to co się miałem udzielać. :D ;)I właśnie to co napisałeś jest wg mnie prawdą. Nie jest super nie_wiadomo_co, jak to można gdzieniegdzie wyczytać. Jest to propozycja przyzwoita, jak na wydanie standardowe + fajnie, że będzie opowiadanie, bo dotychczas miałem z tym do czynienia przy okazji BG, ToEE i...to chyba wszystko. :) A co by nie mówić miło jest poczytać sobie coś w międzyczasie, gdy nie możesz w danej chwili grać. :pNatomiast naprawdę mam nadzieję, że EK, to będzie coś naprawdę full wypas, a nie tylko papka marketingowa, którą się stosuje, żeby przed pokazaniem wytworzyć aurę niesamowitości, bo wtedy dużo osób lepiej to przyjmie...szczególnie, że to CDP...Widzę czasami jak wyglądają EK na zachodzie i zdarza się, że zastanawiam się nawet czy nie sprawdzić sobie tego jednak, bo są one (W przypadku głośniejszych tytułów!) lepsze niż u nas...
 
Micha said:
ty i tak masz mieczyk:) Także w razie czego dołożysz do pudełka i będziesz miał coś wyjątkowego
Cicho tam :p Nikt nic nie wie :pPewnie jakaś tajemnicza persona... :p
 
jak dla mnie..ładne pudełko ale za mało rzuca się w oczy dla ludzi którzy nie kojarzą medalionu, wiedźmina itp. IMO..powinien gdzieś tam być wkomponowany Geralt żeby zachęcić do kupna tych którzy po prostu wejdą do sklepu i szukają jakiejś gry ;)
 
Daerdin said:
Nie, no jak tak sobie znów patrzę na to pudełko, to ja naprawdę chyba sobie kupię obie wersje
Jak mawiają Żydzi, zapowiada się koszerna niespodzianka i kto wie, może dwie wersje kupię.(Trza będzie pralkę spieniężyć, bo niestarczy ;))
 
engessa said:
jak dla mnie..ładne pudełko ale za mało rzuca się w oczy dla ludzi którzy nie kojarzą medalionu, wiedźmina itp. IMO..powinien gdzieś tam być wkomponowany Geralt żeby zachęcić do kupna tych którzy po prostu wejdą do sklepu i szukają jakiejś gry ;)
Od tego będzie model geralta przy wejściu, hehe:)
 
engessa said:
jak dla mnie..ładne pudełko ale za mało rzuca się w oczy dla ludzi którzy nie kojarzą medalionu, wiedźmina itp. IMO..powinien gdzieś tam być wkomponowany Geralt żeby zachęcić do kupna tych którzy po prostu wejdą do sklepu i szukają jakiejś gry ;)
Taa, Geralt w stroju bikini robiący słoneczny patrol byłby niezły ;) A tak poza tym to czy ktoś widział tył tegoż pudełka...co tam jest? ;)
 
dobre pytanie..ciekawe co jest z tyłu..podejrzewam, że będzie standardowy zestaw screenów i opisy gry...aha..ja bym jeszcze dorzucił na pudełko nagrody i wyróżnienia, tak żeby dodać prestiżu.. ;)
 
engessa said:
aha..ja bym jeszcze dorzucił na pudełko nagrody i wyróżnienia, tak żeby dodać prestiżu.. ;)
W sumie pomysł nie głupi, ale nie będzie to pasowało do "tonacji" pudełka, czyż nie?Hmmm...chyba, że czarno-białe.Pzdr
 
nagrody i wyróżnienia można wrzucić na tylną stronę nie mniej jednak w taki sposób żeby były widoczne :)
 
Design pozostawmy autorom, ale dobrze by było gdyby na tylnej ściance znalazło się coś co pokaże chociaż po części naturę gry...Pzdr
 
Ewentualnie można nagrody i wyróżnienia umiejscowić na spodzie pudełka, z takimi przypadkami też się spotykałem.A trochę tych osiągnięć było, może doszłyby jeszcze oceny z recenzji Wiedźmina w polskiej prasie, ale do tego jeszcze trochę czasu zostało :) Na takim "surowym" pudełku, gdzie widać w sumie tylko wizerunek medalionu, takie ogólno-pojęte "dodatki" mogłyby oszpecić wiedźmiński box. Ale tym pewnie jeszcze zajmą się odpowiedni ludzie.
 
Oczywiście wypas!! Najbardziej sie czesze z tego soundtracku, ale pudełko troche monotonne... kiedyś pojawiła się podobna propozycja od jakiegoś forumowicza... Ciekawe z czego będzie wykonana... może coś innego niż tylko papier, np. skóra! :)
 
Top Bottom