Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

+
Ach...wiem na co jeszcze pomarudzę, choć wiem, że to nic nie da. :D To pudełko jest z tej serii małych, z którymi nigdy nie wiem co zrobić, bo za małe, niestabilne. *Szkoda*, że gry nie są już wydawane w tych starych, *dużych*, tekturowych pudłach co kiedyś...heh...Mam nadzieję, że EK będzie wydana w równie ciekawym, nieprzegiętym wzornictwie, ale w dużym pudle.Tylna część pudełka musi zawierać, to co zawierają inne...tzn. kilka miniaturek z gry, ogólny opis i kluczowe elementy. Takie rzeczy jak wymagania sprzętowe mogą wylądować na spodzie.PSJak to się dzieje, że ludzie mają avatary 100x100, a ja mam tylko 65x65 i nie mogę wrzucić większego, bo mi zmniejsza?
 
Kuba said:
Ciekawe z czego będzie wykonana... może coś innego niż tylko papier, np. skóra! :)
EK zapewne(daj Bóg) będzie wykonana z jakiegoś "zwierzęcego tworzywa" ;)
Kuba said:
Jak to się dzieje, że ludzie mają avatary 100x100, a ja mam tylko 65x65 i nie mogę wrzucić większego, bo mi zmniejsza?
My wybraliśmy z gotowej galerii w profilu, też masz taką możliwość..
 
walker said:
walker said:
Jak to się dzieje, że ludzie mają avatary 100x100, a ja mam tylko 65x65 i nie mogę wrzucić większego, bo mi zmniejsza?
My wybraliśmy z gotowej galerii w profilu, też masz taką możliwość..
Wiem, ale wolę coś własnego niż gotowego, a jak próbuję wgrać własne, to bez względu na to czy jest to z własnego linka, czy z HDD, to zawsze mi zmniejsza. :/
 
Draghmar said:
Podsumowując, wbrew ogólnej ekscytacji, nie uważam, aby to wydanie było rzeczywiście tak super wypasione i najlepsze z tych, które miało CDP w swojej ofercie,
Z czystej ciekawości - która gra z oferty CDP była lepiej wydana?
 
MasPingon said:
Z czystej ciekawości - która gra z oferty CDP była lepiej wydana?
Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że obecna propozycja jest gorsza, więc nie wiem czemu mam wskazywać na lepszą. Jest różnica pomiędzy czymś na tym samym poziomie lub zbliżonym, a czymś super wypasionym.Po drugie w sytuacji, gdy wydawana gra jest własnej produkcji, to ma się trochę większy wpływ na jej zawartość, zarówno jeśli chodzi o sprawy licencyjne jak i finansowe.Biorąc to pod uwagę to tak na szybko z gier, które ostatnio były wydawane:Jade EmpireDark Messiah of Might and MagicInnych Ci nie wskaże, bo i tak nie pamiętam co one tam zawierają albo po prostu nie pamiętam już jakie konkretnie to były gry - zbyt dawno wydane. Na dodatek mam cały czas na uwadze to jak są wydawane głośne tytuły na zachodzie...ale o tym już pisałem...Napisałem, że to wydanie jest przyzwoite, ale po prostu dziwię się tej ogólnej ekscytacji. Zrozumiałbym gdyby była ona spowodowana faktem ujawnienia samej zawartości, ale przez wiele postów (nie tylko tutaj) przewija się ogólnie, że to wydanie jest takie cudowne, że hej.
 
Pudełko bardzo mi sie podoba. Ma klimat. I jeśli to jest Edycja Standardowa to powiem że jest naprawdę bogata. Aż mnie ściska gdy pomyslę sobie co będzie w Edycji Kolekcjonerskiej. ;D
 
Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że obecna propozycja jest gorsza, więc nie wiem czemu mam wskazywać na lepszą. Jj.
Przepraszam, nie wiem jak mogłem nie zrozumieć tak logicznej myśli jak
wbrew ogólnej ekscytacji, nie uważam, aby to wydanie było rzeczywiście tak super wypasione i najlepsze z tych, które miało CDP w swojej ofercie, szczególnie, że na zachodzie głośniejsze tytuły mają często naprawdę bogate wyposażenie.
Może CDP weźmie to sobie do serca i wyda wiedźmina szczególnie tak jak na zachodzie
 
na tych obrazkach widać złe "odbicie" pudełka (photoshop się kłania) :p ale mniejsza o to ;)pudełko proste, skromne aczkolwiek ładne, medalion na czarnym tle (i ten znaczek 18+ ;D ) oddaje nastrój, tajemniczość całej gry i przez to bardziej zachęca do kupowania :)a zawartość według mnie jest całkiem przyzwoita i myślę, że zadowoli zarówno Amerykanina jak i Rosjanina oraz wszystkich pomiędzy :D
 
Niesamowicie jestem ciekaw co to będzie za "opowiadanie"...Pudełko minimalistyczne, śliczne, zawartość bycza... Nie no, pełen sukces :) Teraz czekamy jeszcze na EK :)
 
Gofer chyba śnisz...naprawdę wierzysz w to że Sapkowski pisał nowe opowiadanie??!!, jak już co to doda jakiś swój komentarz, przedmowę czy coś takiego...
 
Gofer31 said:
ja za to mysle ze Sapkowski specjalnie dla graczy pofatygowal sie i stworzyl nowe opowiadanie.
Jezu, było przeciez powiedziane, co to będzie za opowiadanie... -_-'
 
engesa, i po co walka o marchewkę? Przecież napisano, że to będzie opowiadanie :)Jak dla mnie to As faktycznie, wziął się i napisał kolejną przygodę Geralta...
 
Sephirath said:
engesa, i po co walka o marchewkę? Przecież napisano, że to będzie opowiadanie :)Jak dla mnie to As faktycznie, wziął się i napisał kolejną przygodę Geralta...
Trzy razy cytował bodajże Pono Jr:STARE OPOWIADANIE Z NOWYM KOMENTARZEM AUTORA!!! :mad:proponuję w końcu przyjąć do wiadomości :-\i żeby nie być gołosłownym:
Sephirath said:
Tutaj info o opowiadaniu:
Mike said:
Będzie to jedno z dotychczasowych opowiadań. Ale jest duża szansa, że z nowym komentarzem napisanym przez autora na potrzeby tej edycji.
 
Elwer said:
Elwer said:
engesa, i po co walka o marchewkę? Przecież napisano, że to będzie opowiadanie :)Jak dla mnie to As faktycznie, wziął się i napisał kolejną przygodę Geralta...
Trzy razy cytował bodajże Pono Jr:STARE OPOWIADANIE Z NOWYM KOMENTARZEM AUTORA!!! :mad:proponuję w końcu przyjąć do wiadomości :-\
Amen... ;)
 
Bakalak said:
Kosmicznie !!! Skoro tyle dodatków przewidzianych jest w wersji standardowej, to co będzie w kolekcjonerskiej ?
Pewnie coś wielkiego.A to już inny temat :)http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=114.0]http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=114.0Pzdr
 
Czy nie sądzicie, że stokroć lepszym wyjściem wykazało się CDPR robiąc minimalistyczne, "puste" w zasadzie plansze na pudełka zamiast naćpawać je szczegółami jak np. miało to miejsce w przypadku GTA. Niby też klimatyczne ich pudełko, ale... Takie mało estetyczne jakieś moim skromnym zdaniem :)Na początku sądziłem, że w ogóle na pudełku będzie coś w deseń... Tylko miecza wbitego w skałę. I cień Geralta, plecami do "nas". Takie... Odchodzenie, exodus :) Ale ktoś wówczas na forum gramu sprecyzował (czy na GSie Jaya nawet...), że Geralt ma od nas odejść dopiero jak skończymy grę ;)
 
Top Bottom