Wizualizacja pudełka gry – wersja standardowa.

+
Świetnie zaprojektowane pudełko i idealnie dobrane dodatki szczena dosłownie mi do ziemi opadłaa :D, nie mogę się doczekać edycji kolekcjonerskiej... hmm edycja normalna w skurzanej sakwie + dodatki... byłoby miodnie
 
fan said:
Czy CDP mówiło coś już o cenie gry w wersji podstawowej?
Tak... że nie będzie odbiegać od cen innych gier w ofercie CDP. Czyli najprawdopodobniej będzie to 99,90 - choć taki Gothic III, w którym dodatków nie było tak wiele, był dla mojego brata wydatkiem rzędu 129 zł...
 
Juz dawno gdzies w temacie o pudelku wklejalem tego linka...Chyba oficjalne skoro cos takiego wkleili.
 
Na stronach atari również przewija się ta wersja. Chyba to jest ostateczna okładka. Przynajmniej na razie ;)
 
A ja myślałem że gry co mają taki pasek na pudełku właśnie to gry tylko pod Viste ???
 
Gregmastergruda said:
A ja myślałem że gry co mają taki pasek na pudełku właśnie to gry tylko pod Viste ???
niee :) to znaczy że są w pełni zgodne z systemami XP i Vista
 
I że raczej na bank nie będą na konsolach... Chociaż szkoda... Witcher na kijowym Ps3 i cudnym XBoxie 360... Miodzio
 
SBK7 said:
SBK7 said:
A ja myślałem że gry co mają taki pasek na pudełku właśnie to gry tylko pod Viste ???
niee :) to znaczy że są w pełni zgodne z systemami XP i Vista
Nie do końca.http://global.gamesforwindows.com/en-GB/aboutGFW/gamesForWindows.aspx
 
Top Bottom