Wkrótce koniec sezonu!

+
Gomola;n10429432 said:
Jak mają jakieś problemy techniczne/z balansem, to chyba lepiej opóźnić kilka godzin czy nawet dobę niż wydać niedopracowaną poprawkę i za chwilę wydawać poprawkę do poprawki Jak dla mnie to jest bardziej profesjonalne podejście.

Na pewno bardziej profesjonalne niż wypuszczenie zbugowanego produktu. Z kolei mniej profesjonalne niż wydanie dopracowanego patcha konkretnego dnia o konkretnej, wcześniej ustalonej godzinie. Wszystko zależy od punktu widzenia, ale moim zdaniem powinni mierzyć w najwyższy poziom profesjonalizmu.
 
Panowie to jest beta....zdarzają sie wtopy i tyle. Nie macie życia oprócz grania?? Redzie pewnie w ramach rekompensaty dzadzą coś typu beczka premium itp. Dajcie im pracować, a nie wylewacie żale na forum. Z jedym natomiast się zgadzam - brak informacji boli.
 
nexilus;n10429782 said:
Panowie to jest beta....zdarzają sie wtopy i tyle. Nie macie życia oprócz grania?? Redzie pewnie w ramach rekompensaty dzadzą coś typu beczka premium itp. Dajcie im pracować, a nie wylewacie żale na forum. Z jedym natomiast się zgadzam - brak informacji boli.

Ale tutaj wszystkim chodzi właśnie o brak informacji! ZNOWU...Jakby to było jakieś wielkie halo i nie wiadomo jaki problem...I nie, osobiście nie czekam i nie odświeżam w kółko Facebooka, Twittera i ciul wie czego jeszcze. Chodzi o to, że ponownie wychodzi amatorka z CDPR w sprawie tak banalnej, że głowa boli... kontakcie z graczami.

A że beta to racja, ale mam dziwne przeczucie że takie kwiatki będą również po wyjściu pełnej wersji gry.

I przestańcie jojczyć o te rekompensaty w kółko, dzizys...
 
Last edited:
Normalnie się tego nie spodziewałem...A jedyną niedogodnością była, ponownie, dezinformacja...
 
Vattier;n10429962 said:
Ze względu na problemy techniczne aktualizacja została przeniesiona na jutro. Przepraszamy za niedogodności.

Przyznam, że jestem bardzo zawiedziony. Specjalnie dzisiaj wziąłem sobie wolne w pracy aby móc ze znajomymi pograć. Nie piszcie więcej, że coś będzie w danym czasie skoro nie potraficie takiego terminu zachować. Budujecie bardzo negatywny wizerunek takim zachowaniem. Wstydźcie się!
 
Ja co prawda się w ogóle nie spinam, bo mi to wisi czy nowy sezon rozpocznie się dziś, czy jutro, czy dopiero w weekend :) Gram sobie od czasu do czasu w potyczki, bo to przecież o to chodzi w Gwincie - to tylko gra przy której miło jest spędzić kilka minut wolnego czasu i pobawić się w kombinowanie ze znajomym lub obcymi ludźmi. Ale chciałem się podzielić jedną myślą ze wszystkim. Sam mam swoją firmę i wprowadziłem już od początku pewną zasadę dla wszystkich. Jeśli coś ma być gotowe np. na za 3 dni, to już za 2 dni ma być zrobione tak, żeby można było to zaimplementować w każdej chwili. Co najmniej 24 godzinny przed oddaniem produktu/dokumentacji itd. To naprawdę BARDZO pomaga. Produkt czeka jeden dzień odłogiem, a w razie ewentualnych problemów jest jeszcze czas na poprawki albo kosmetykę. Polecam każdemu :) Milion razy nie trzeba niczego poprawiać, ale raz się zdarzy że akurat coś nie wypali i wtedy mamy dodatkowy czas. Mówię to szczerze, nie po złości, bez sarkazmu. To naprawdę dobrze się sprawdza i sprzyja budowaniu marki oraz pozytywnego wizerunku. A jak wiadomo w biznesie to sprawa prawie najważniejsza.
 
koweras;n10430192 said:
Specjalnie dzisiaj wziąłem sobie wolne w pracy aby móc ze znajomymi pograć

Przecież ze znajomymi nie zagrasz w grę rankingową a można zagrać samemu w potyczkę i ze znajomymi.
 
RegisTheWompierz;n10430202 said:
Nie można było tak od razu? :)
Mysleli, ze sobie poradza to nie informowali. Cierpliwosc nigdy nie byla mocna strona Polakow, jeden dzien zwloki i od razu placz
 
Vattier;n10429962 said:
Ze względu na problemy techniczne aktualizacja została przeniesiona na jutro. Przepraszamy za niedogodności.
Dzięki zajęło wam to tylko jakieś 6 godzin aby podać informację zawierającą parę słów. Wyczyn godny atlety wszakże jutro igrzyska! startujcie
 
Vattier;n10429962 said:
e względu na problemy techniczne aktualizacja została przeniesiona na jutro. Przepraszamy za niedogodności

Znów brak konkretów.

Mam się spodziewać aktualizacji po północy, o szóstej rano, 13:00, wieczorem?
 
Dla mnie sezon może się zacząć i za parę dni bez problemu, obecna sytuacja jakoś mi bardzo nie przeszkadza, popykam na potyczkach. Nie rozumiem jednego. Jak można nie poinformować normalnie o problemach technicznych graczy, zdając sobie sprawę z tego ilu ich czeka na aktualizację i nowy sezon. W takich sytuacjach szacuje się czas na wprowadzenie poprawek z dużym naddatkiem i od razu informuje się graczy o kłopotach wyznaczając BEZPIECZNĄ datę wypuszczenia update'u.

Gram w Gwinta od początku stycznia ale mam wrażenie, że gra jest robiona przez jakichś mietków-podwykonawców a nie ludz, którzy stworzyli najlepszą trylogię RPG w jaką mogłem zagrać wieńcząc ją wspaniałym Dzikim Gonem.


koweras;n10430192 said:
Przyznam, że jestem bardzo zawiedziony. Specjalnie dzisiaj wziąłem sobie wolne w pracy aby móc ze znajomymi pograć. Nie piszcie więcej, że coś będzie w danym czasie skoro nie potraficie takiego terminu zachować. Budujecie bardzo negatywny wizerunek takim zachowaniem. Wstydźcie się!

Nie wiem czy to zwykły trolling czy nie, ale jak bierzesz wolne w pracy żeby pograć ze znajomymi to pozdro600, szkoda gadać.
 
barony03;n10430342 said:
Dzięki zajęło wam to tylko jakieś 6 godzin aby podać informację zawierającą parę słów. Wyczyn godny atlety wszakże jutro igrzyska! startujcie

Walczyli pewnie do końca, aby dzisiaj się udało wystartować i nie mogli dać takiej informacji wcześniej. Teraz wracają do domów i wrócą z nową siłą rano.
 
Wikli;n10430392 said:
Znów brak konkretów.

Mam się spodziewać aktualizacji po północy, o szóstej rano, 13:00, wieczorem?

Nie napiszą konkretu bo mogą nie dotrzymać terminu, a jak napiszą i nie zdążą to kaplica, community ich zje ;)
 
MaRIB1;n10430472 said:
Walczyli pewnie do końca, aby dzisiaj się udało wystartować i nie mogli dać takiej informacji wcześniej. Teraz wracają do domów i wrócą z nową siłą rano.
Nikt mi nie powie, że błędy wyskoczyły nagle i niespodziewanie skoro pacz był zapowiadany już dawno. Skoro było tyle pracy to po co ustalać sobie takie terminy których można nie osiągnąć i narażać się na takie typu rzeczy jakie się dzieją teraz na wszystkich możliwych platformach socjalnych. Wystarczyło napisać że patch będzie np. w okolicach soboty. NIKT by nie miał pretensji.
 
barony03;n10430602 said:
Nikt mi nie powie, że błędy wyskoczyły nagle i niespodziewanie skoro pacz był zapowiadany już dawno. Skoro było tyle pracy to po co ustalać sobie takie terminy których można nie osiągnąć i narażać się na takie typu rzeczy jakie się dzieją teraz na wszystkich możliwych platformach socjalnych. Wystarczyło napisać że patch będzie np. w okolicach soboty. NIKT by nie miał pretensji.

Albo druga strona monety: dopiero dzisiaj zaczęli testować patch pod kątem błędów, ale to już jest wersja hardkorowa...
 
Nie bardzo rozumiem sposób postępowania ludzi odpowiedzialnych za kontakt ze społecznością w takich nagłych wypadkach. Planowali, coś się posypało, zdarza się. Ale wtedy prosta sprawa - piszemy, że są problemy i prosimy o cierpliwość. Jestem pewny, że ogromna większość graczy by to zrozumiała i uszanowała. Ale piszemy to od razu jak widzimy, że będzie kaszana. Społeczność zniesie bez większych problemów dzień lub dwa obsuwy. Ale jednocześnie na pewno nie pozostawi suchej nitki w przypadku trzymania jej w niepewności i informowania długo po czasie.


Także jeszcze raz - Redzi - informować szybko i jasno, że jest problem. Bo jeżeli nie, to wtedy do problemu z grą dochodzi problem z nastrojami społeczności (zwłaszcza w świetle ostatnich zapowiedzi i obietnic po poprzedniej wtopie).
 
Top Bottom