Wkrótce oficjalne ogłoszenie Wiedźmina 2

+
Wkrótce oficjalne ogłoszenie Wiedźmina 2

"Paweł Majak ze studia CD Projekt RED opowiedział nam nieco o planach ekipy na ten rok, a także o przyszłości najważniejszego jej projektu - Wiedźmina 2."http://www.gram.pl//news_8gTqGu,3_Wkrotce_oficjalne_ogloszenie_Wiedzmina_2.html
 
Czytałem tego "newsa" i jestem pozytywnie nastawiony - liczę na oficjalną zapowiedź jeszcze w tym miesiącu :)
 
No, skoro na początku roku, to może jeszcze w styczniu? Albo do połowy lutego? Byłoby mi niezmiernie miło, bo aż mnie skręca z ciekawości.
 
w październiku Eriash mówił na gramie, że informacje o losie RotWW będą "w najbliższym czasie", więc sądzę, że maj jest realnym terminem na oficjalną zapowiedź W2 :p
 
Stawiam na końcówkę lutego/początek marca, ale chciałbym, żeby to już się stało :)
 
Ja stawiam orena na luty. W jakims newsie Redzi powiedzieli ze W2 zostanie zapowiedziany do marca. Styczen to moze jescze troche zawczesnie. Trzeba tez wziasc pod uwage ze W2 ma sie podobno ukazac do konca 2010r wiec trzeba zostawic jakis czas na promocje gry wiec moim zdaniem luty to najrozsadniejszy dzien ;)
 
No mam nadzieję, że Luty, Marzec. Coś mi się zdaje, że oficjalna zapowiedzieć będzie dość huczna. ;D
 
Widzę że zakłady się rozpoczęły :) Ja obstawiam styczeń lub marzec bo luty mi jakoś nie pasuję :beer: Pewnie dostaniemy od razu full wypas mam nadzieję ;D
 
Ogłoszenie ma być "wkrótce" od kiedy pamiętam, więc specjalnie bym się nie nastawiał na najbliższy miesiąc - dwa ;).
 
SWMcSloniu said:
No mam nadzieję, że Luty, Marzec. Coś mi się zdaje, że oficjalna zapowiedzieć będzie dość huczna. ;D
O ile nie wycieknie do neta tydzień przed jej opublikowaniem, ale nieee to się Redom nie zdarza na szczęście ;D
 
Pożyjemy zobaczymy. :) Ale podejrzewam że wcześniej jak w kwietniu nie ma co liczyć na ogłoszenie. W końcu "soon" musi nabrać mocy urzędowej ;)
 
gdzieś czytałem, że do marca maja znaleźć zachodniego wydawcę, więc jak znajdą to zapowiedzą ;] btw. stawiam na 2 połowa lutego ;P
 
ja stawiam, że jakoś 29 lutego... będzie dobra podpórka na wypadek ewentualnej obsuwy, z terminem ważności 4 lata :p
 
Taczcyzlagami said:
ja stawiam, że jakoś 29 lutego... będzie dobra podpórka na wypadek ewentualnej obsuwy, z terminem ważności 4 lata :p
29 lutego to dopiero w 2012. :teeth:
 
Top Bottom