Władca Pierścieni - GRY

+
Drużyna pierścienia jest bardzo klimatyczna, jedyne co mi przeszkadzało (miałem wersję PL) był dubbing... niekiedy głosy wogóle nie pasowały do postaci. Powrót króla też przeszedłem, jakoś nie przeszkadzało mi że głównym motywem była siekanina, muzyka z filmu i dobrze zrobiona walka to było coś, nie mam co do tej części żadnych zarzutów. pozdrawiam :eek:
 
Wooczykij said:
O, właśnie - Drużyna Pierścienia. Dzięki Wam sobie o niej przypomniałem :) Bardzo fajna gra, bo nie oparta na filmie (dzięki czemu ostał się Tom Bombadil - jedna z moich ulubionych (a zarazem najbardziej tajemniczych) postaci z WP). Dawno w to nie grałem... Na XP mi nie chodziła, ciekawe, czy pójdzie na Viście? Czas sprawdzić.e: niet. Czarny ekran i nic poza tym :(
?? dziwne.Ja mam oryginalną i na XP spokojnie szła.Może to być wina albo płytki (jeśli pirat chociaż nie oskarżam Cie o nic to na pewno) albo za słaby komp choć myślę, że to raczej nie możliwe, bo wymagania nie są zbyt wygórowane.EDITProponuję dodać do ankiety jeszcze WP Drużyna Pierścienia i WP Powrót Króla.
 
czesio2504 said:
czesio2504 said:
O, właśnie - Drużyna Pierścienia. Dzięki Wam sobie o niej przypomniałem :) Bardzo fajna gra, bo nie oparta na filmie (dzięki czemu ostał się Tom Bombadil - jedna z moich ulubionych (a zarazem najbardziej tajemniczych) postaci z WP). Dawno w to nie grałem... Na XP mi nie chodziła, ciekawe, czy pójdzie na Viście? Czas sprawdzić.e: niet. Czarny ekran i nic poza tym :(
?? dziwne.Ja mam oryginalną i na XP spokojnie szła.Może to być wina albo płytki (jeśli pirat chociaż nie oskarżam Cie o nic to na pewno) albo za słaby komp choć myślę, że to raczej nie możliwe, bo wymagania nie są zbyt wygórowane.EDITProponuję dodać do ankiety jeszcze WP Drużyna Pierścienia i WP Powrót Króla.
Cóż... Faktem jest, że XP-ka miałem [size=5pt]piraconego[/size] (ale to było dawno i nieprawda), więc może dlatego nie chodziło... :p Ale gra jest oryginalna, a teraz mam również oryginalną Vistę (zmądrzałem :) ). Ale to widać tym razem wina Visty musi być (nic nowego, parę innych gier też nie chodzi...).
 
czesio2504 said:
czesio2504 said:
O, właśnie - Drużyna Pierścienia. Dzięki Wam sobie o niej przypomniałem :) Bardzo fajna gra, bo nie oparta na filmie (dzięki czemu ostał się Tom Bombadil - jedna z moich ulubionych (a zarazem najbardziej tajemniczych) postaci z WP). Dawno w to nie grałem... Na XP mi nie chodziła, ciekawe, czy pójdzie na Viście? Czas sprawdzić.e: niet. Czarny ekran i nic poza tym :(
?? dziwne.Ja mam oryginalną i na XP spokojnie szła.Może to być wina albo płytki (jeśli pirat chociaż nie oskarżam Cie o nic to na pewno) albo za słaby komp choć myślę, że to raczej nie możliwe, bo wymagania nie są zbyt wygórowane.EDITProponuję dodać do ankiety jeszcze WP Drużyna Pierścienia i WP Powrót Króla.
Na życzenie już dodaje
 
No i znowu błąd ortograficzny w ankiecie... ;)Ciężko mi te gry porównywać, bo każda (oprócz BoŚ) reprezentuje inny gatunek. Powrót Króla był nawet przyjemną siekaniną, ale trochę zbyt krótką... Od Drużyny Pierścienia się całkiem odbiłem (niepodobało mi się chowanie w krzakach). Natomiast Bitwa o Śródziemie 2 (bo w jedynkę nie grałem) to IMO genialna strategia, strasznie mnie wciągnęła... :) Nie mówię tu o kampaniach, ale o skirmishach przez LAN. Świetnie się walczyło bohaterami, w pojedynkę mogli wyciąć całą armię... ]:-> A Sauron, Galadriela i... Tim Bombadil po prostu wymiatali... ;DSkoro już tak różne gry zestawione są w ankiecie, to jest teraz ona niekompletna. A gdzie LotR Online? A Hobbit? :D
 
Trawis, proszę albo używaj firefoksa, albo zaprzyjaźnij się bliżej ze słownikiem ortograficznym języka polskiego. Poprawiłam błąd w ankiecie :whistle:A co do gier - to grałam, ale nie ukończyłam Powrót Króla - miła rąbanina, choć czasem nużyła...Grałam jeszcze w Bitwę o Śródziemie (1) i bardzo przypadła mi do gustu. Miła, relaksacyjna strategia :)
 
Hostile said:
A Sauron, Galadriela i... Tim Bombadil po prostu wymiatali... ;D
O tak, Tom Bombadil to chyba najpotężniejsza postać w grze... Znaczy do końca nie wiem, bo grałem tyko u kumpla, ale jak się pojawił to zrobił niemałe zamieszanie w szeregach Mordoru (raźnie podskakując przy tym i śpiewając ;D ).
 
Wooczykij said:
Wooczykij said:
A Sauron, Galadriela i... Tim Bombadil po prostu wymiatali... ;D
O tak, Tom Bombadil to chyba najpotężniejsza postać w grze... Znaczy do końca nie wiem, bo grałem tyko u kumpla, ale jak się pojawił to zrobił niemałe zamieszanie w szeregach Mordoru (raźnie podskakując przy tym i śpiewając ;D ).
Mi kolega Sauronem wyciął całą armie. Potem ja go poszczułem nieumarlakami. I podobnie jak Włooczykij grałem tylko po LAN-ie i u kumpla.
 
Wooczykij said:
Wooczykij said:
A Sauron, Galadriela i... Tim Bombadil po prostu wymiatali... ;D
O tak, Tom Bombadil to chyba najpotężniejsza postać w grze... Znaczy do końca nie wiem, bo grałem tyko u kumpla, ale jak się pojawił to zrobił niemałe zamieszanie w szeregach Mordoru (raźnie podskakując przy tym i śpiewając ;D ).
...A jak dmuchnął, to kilka oddziałów wylatywało w powietrze... ;D Sauron i Galadriela byli bardzo potężni, ale do ich "wyprodukowania" potrzeba było cierpliwości. Poza tym szkoda, że nigdy nie mogli się spotkać w bitwie... :p Świetny też był Balrog, ale ja i tak zawsze grałem ludźmi... :)Aha, i jeszcze pomysł ze ściganiem Golluma i odbieraniem mu pierścienia był świetny... :)
 
To ja może sumiennie spełniając Drugi Warunek Ketha powiem:LOTR-y platformówki wciągają jak mało która rąbanka :)Bitwa o Śródziemie dwa rzeczywiście za krótka,kampania Dobra za łatwa w stosunku do kampanii sił Zła,zresztą sami bohaterowie od poziomu szostego wzwyż wystarczą do przejścia misji,no może w asyście Trolla/Enta. ;)
 
Hostile said:
...A jak dmuchnął, to kilka oddziałów wylatywało w powietrze
Dokładnie ^^. Mi się wtedy przypominała scena z Sauronem w filmie Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia ;).W Bitwie o Śródziemie 2 podobała mi się kampania. Pozwalała nam ona wziąć udział w wydarzeniach, które tylko szczątkowo zostały opisane w trylogii. ( choć niektóre momenty były przesadzone, np. atak krasnoludów na Minas Morgul ).Jedyne co mnie denerwowało, to to że stworzeni przez graczy bohaterowie nieraz byli tak silni, że niszczyli całą wrogą armię.
 
W BoŚ to pamiętam, że bardzo dobrze grało mi się Rohanem. Fajnie było wjechać kilkoma oddziałami konnymi w cała armie wroga i zrobić rozpierduchę :p. Baardzo podobał mi się jeszcze Gondor, a szczególnie Gandalf ;D. Jedną z rzeczy, która na prawdę mi się podała byli właśnie bohaterowi i ich ogromny wpływ na przebieg gry. Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna drugiej części. Jakoś wcześniej okazji nie miałem, a teraz jak są wakacje, to można wszystko nadrobić ;). Ciekaw jestem jak prezentuje się tam moja ulubiona rasa, czyli krasnoludy ;). Co do Drużyny Pierścienia i Powrotu Króla, to gry całkiem, całkiem (szczególnie ta pierwsza), chociaż jakieś wielce wspaniałe nie są. Takie typowe średniaki ;).
 
A ten Conquest będzie nastawiony na multiplayer? Coś jak SW: Battlefront? Po tym zwiastunie jakoś nie mogę wyczuć jak będzie wyglądać rozgrywka.
 
Top Bottom