Władca Pierścieni - GRY

+
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
 
LambertzKaerMorhen said:
A ten Conquest będzie nastawiony na multiplayer? Coś jak SW: Battlefront? Po tym zwiastunie jakoś nie mogę wyczuć jak będzie wyglądać rozgrywka.
Ale wętpie zeby to byl multi
LambertzKaerMorhen said:
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
Niestety nie mam Króla NazguliA opcji edycji posta słyszałeś? Warna?Iwona.
 
trawis12 said:
trawis12 said:
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
Niestety nie mam Króla Nazguli
JA się pytałem czy Książe Brand Kapitan Dali u Was może walczyć mieczem.Bo w instrukcji pisze że tak a u mnie w grze nie. :) ;)
 
Mobil1 said:
Mobil1 said:
Mobil1 said:
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
Niestety nie mam Króla Nazguli
JA się pytałem czy Książe Brand Kapitan Dali u Was może walczyć mieczem.Bo w instrukcji pisze że tak a u mnie w grze nie. :) ;)
Zaskarż ich!
 
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
Niestety nie mam Króla Nazguli
JA się pytałem czy Książe Brand Kapitan Dali u Was może walczyć mieczem.Bo w instrukcji pisze że tak a u mnie w grze nie. :) ;)
Zaskarż ich!
Wyluzuj,RURZOWAKSIENRZNICZKA
 
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
Niestety nie mam Króla Nazguli
JA się pytałem czy Książe Brand Kapitan Dali u Was może walczyć mieczem.Bo w instrukcji pisze że tak a u mnie w grze nie. :) ;)
Zaskarż ich!
Jeżeli chcesz coś napisać, to postaraj się, aby twój post coś wniósł do dyskusji ;)
RurzowaKsienrzniczka said:
W instrukcji do dodatku czyli Władca Pierścieni Bitwa o Sródziemie 2 Król Nazguli pisze że Książe Brand Kapitan Dali może z równą biegłością posługiwać się mieczem oraz łukiem.A u mnie w grze Książe Brand nie ma umiejętności zmiana broni,więc nie może walczyć mieczem.Czy u Was Książe Brand może walczyć mieczem?
U mnie też nie walczy mieczem. Wydaje mi się, że to jest błąd w instrukcji.
 
Możliwe,ale nawet w poradniku z gry-online.pl pisze że może się posługiwać mieczem.Pewnie ten co robił poradnik posługiwał się informacjami z instrukcji. :)W podstawowej wersji gry czyli WP Bitwa o Sródziemie 2 w instrukcji pisze że Czarnoksiężnik może zsiąść ze swojej skrzydlatej bestii i zaatakować wrogów ostrzem Morgula.A u mnie w grze Czarnoksiężnik nie ma umiejętności ostrze morgula więc nie może atakować ostrzem Morgula.Czy u Was w grze Czarnoksiężnik (Król Nazguli) ma umiejętność ostrze Morgula i może atakować ostrzem Morgula?Edit.I jeszcze abyś sprawdził czy u Ciebie Gothmog może jeżdzić na wargu,bo n jednym ze screenów z gry widziałem że Gothmog jechał na wargu,a u mnie wgrze Gothmog nie może jechać na wargu.Pytania są już nie ważne,dobrotliwy Fangorn mi na wszystkie odpowiedział.
 
A szkoda że w 2 nie można robić elfickich wojowników,tych których można było werbować w 1 we frakcji Rohan.EditDo ankiety jeszcze można było dodać dodatek.Bym wtedy z pewnością na niego zagłosował.Fajna jest frakcja Angmar tylko szkoda że Czarnoksiężnik z Angmaru nie ma skrzydlatej bestii.A w instrukcji do 2 jest jeszcze jeden błąd,bo tam pisze że Thranduil ojciec Legolasa jest świetnym wojownikiem i niezrównanym łucznikiem.A w grze oczywiście nie może się posługiwać mieczem jedynie łuk ma do dyspozycji :pCoś za bardzo w opisach dopieszczają tych bohaterów,a w grzę są o połowę gorsi. :DEdit2Fajny jest też Czarnoksiężnik jego sposób uderzania jest troche podobny do Saurona.Gdy Czarnoksiężnik zaatakuje też tak odrzuca wrogów z tym że na znacznie bliższe odległości.Ale na ogień Czarnoksiężnik jest strasznie słaby. :pGdy się pójdzie na ognistego smoga to smok go zabije. :dead:I szkoda że Balrog jest tylko o przywołania i jest przywołany bardzo krótk.To mój ulubiony bohater.Wolę go nawet od Saurona bo się znacznie szybciej przemieszcza.Sauron woli chodzić w stylu emeryt. ;)Galadriela jest też fajna ale znacznie słabsza od Saurona ale dobre ma te tornado,tylko te tornado jest strasznie wolne. :(
 
Mam coś dla tych, którzy zainteresowani są grą Lord of the Rings ConquestNa targach E3 zostały zaprezentowane nowe screeny z tejże gry:http://www.gram.pl/news_8gveGO,5_E3_Screeny.html
 
Bardzo podobają mi sie te scenery ale widze że to jest z Powrót Króla ciekawe czy bedzie od początku od Shire
 
VeleradzWyzimy said:
VeleradzWyzimy said:
A kiedy ten Władca Pierścieni Conquest wyjdzie? ???
Kiedy dostaniemy drugą Irlandię?Odpowiedź jest ta sama:Nie wiadomo.
W najnowszym cda jest trochę o tej grze. Napisali również, że na Conquest ma zostać wydany jesienią tego roku ;).
 
Fajnie że Trawis12 dodał do ankiety Król Nazguli. :) Tylko szkoda że nie mogę już na Król Nazguli zagłosować,bo już wczesniej oddalem głos na Bitwę o Śródziemie 2. :(
 
BFME 1 i 2 oraz kól nazguli to moim zdaniemnjlepsze gry w jakie grałem oprócz wiedźmina.Mam wszystkie oryginałyA z reszty to lubie powrót króla
 
Ja lubię sobie pograć w Bitwę o Śródziemię II... Najlepiej się gra z kolegami przez LANa... Jest jazda jak gra się Ja z Kolegą na cztery Trudne... Normalnie odlot :beer:
 
Top Bottom