Władca Pierścieni - GRY

+
Władca Pierścieni - GRY

Chciałbym porozmawiać z wami o grach Lord of the ring a, szczególnie o Bitwa o Śródziemie.Przeszedłem jedynkę która była o wiele ciekawsza i dłuższa bo dwójka ma tylko 8 misji O innych grach z cyklu lord of the ring przeszedłem również powrót króla.Piszcie o swoich relacjach z gier Władcy Pierścieni.
 
Też I bitwy o Śródziemie przeszedłem, ciekawa nie powiem. W LOTR pamiętam ostatnią część na PS2 (chyba 3). Dobra gra jak na podstawie (bardziej) filmu.Jednak nie potrzebnie zakładałeś nowy temat.
 
Tematu ściśle związanego z grami opartymi na Władcy Pierścieni nie ma :) Jest temat ogólnie traktujący o grach komputerowych, a nazywa się ... uwaga ... uwaga ... Gry komputerowe
 
Ten temat to znam ale ja chcialem mieć taki co jest zwiazany pezposrednio z grą to jak myslicie zamknać temat czy rozmawaimy dalej o grze? :-\
 
trawis12 said:
Ten temat to znam ale ja chcialem mieć taki co jest zwiazany pezposrednio z grą to jak myslicie zamknać temat czy rozmawaimy dalej o grze? :-\
Zamknąć ten i przenieść się z dyskusją do tematu podanego przez Wallace. Możesz go sam zamknąć, masz taką opcję :)
 

SaLi

Forum veteran
:DBiednego chlopaka straszycie... ;DBitwe przeszedlem i I i II.Bardziej mi "jedynka" podpasowala, czesc druga jest wtorna.Powrot krola to poprostu 3d hack & slash.Nic wspanialego, chociaz do odstresowania na zmiane z CS'em sie nadaje ;D
 
A gdy pod drzwiami staną i noca kolbami w drzwi załomocą ... nie otwieraj :p To Modzi przyszli zamknąć Twój temat ;) A poważnie to spokojnie, nie rób z Iwony takiego okrutnika ;)
 
Jednego ci nie można odmówić, Trawis12 - samozaparcia i zawziętości... :) Koniecznie chcesz mieć jakiś swój własny wątek i mimo że moderatorzy starają ci to tak utrudnić, jak tylko mogą, to ty się nie masz zamiaru im poddać i dalej walczysz z wiatrakami... :DZ tym wątkiem jest o tyle nie tak, że jest bardzo spamerski... Ale może nasza władza się zlituje i ci go zostawi... ;) Na temat się nie mogę wypowiedzieć, bo nie grałem w pierwszą część. I popraw ankietę, bo jest w niej błąd ortograficzny. To tyle z mojej strony... :)
 
Temat zostawię pod dwoma warunkami.Będzie dotyczył wszystkich gier związanych z Władcą Pierścieni - zmień nazwę wątku.Przestaniecie spamować :)
 
Keth said:
Przestaniecie spamować :)
Warunek trzeci: nie demonizujecie mnie, no chyba, że chcecie bym zadziałała na zasadzie 'samospełniającego się proroctwa' :evil:
 
Proponuję jeszcze jeden warunek - poprawić ortografa w pytaniu.PSGrałem tylko w II i mi sie nawet podobało, ale strasznie dostałem. Grałem z kolega po LAN-ie u niego, a on był doświadczonym graczem.
 
Ja mam Władca Pierścieni Drużyna Pierścienia (przygodówka) i jest 100 razy lepsza niż trójka - Powrót Króla.Mimo iż nie jest nowa (chodzi mi tu o datę wydania).W przeciwieństwie do trójki nie jest postawione tylko na walkę.W trójce tylko chodzimy i jak nawiedzeni machamy mieczem.Tu musimy pomyśleć nad rozwiązaniami.Bitwę o Śródziemie (nie pamiętam którą) pożyczyłem kiedyś od kumpla pamiętam że grało się przyjemnie :)
 
W Drużyne Pierścienia grałem :beer: ale chyba miałem demówke. :dead:Moim zdaniem w pierwsze części zawsze gra się lepiej
 
O, właśnie - Drużyna Pierścienia. Dzięki Wam sobie o niej przypomniałem :) Bardzo fajna gra, bo nie oparta na filmie (dzięki czemu ostał się Tom Bombadil - jedna z moich ulubionych (a zarazem najbardziej tajemniczych) postaci z WP). Dawno w to nie grałem... Na XP mi nie chodziła, ciekawe, czy pójdzie na Viście? Czas sprawdzić.e: niet. Czarny ekran i nic poza tym :(
 
Top Bottom