Włooczykij pisze piosenki (oraz bazgroli)

+
Włooczykij pisze piosenki (oraz bazgroli)

Dzisiaj na lekcji geografii dostałem napadu weny twórczej. Z jej pomocą powstał mega-ultra-hiper tekst, powiedzmy, utworu black metalowego w klimatach wiedźmińskich ;D O to i moje wypociny:Elfie proroctwo głosiło bezdusznie:Z Północy nadejdzie mróz,Gdy czarny wróg z PołudniaNadciągnie paląc wsie.Gdy padła Cintra tak dumna z potęgi swej,Na Północ padł wielki strach.Biały Płomień pomnażał siłyWerbując elfickie psy.Z drzew spadły ostatnie liście,Teraz pokrywa je szadź.Jezior skutych lodem nie napełnia jużŻadna z zamarzniętych rzek.Pole bitwy kryje krwawy śnieg.Jedynym jej znakiem – tysiąc rdzawych mieczy,Pozostawionych przez przegranychZ białym słońcem na czarnych proporcach.Ambicje tego tekstu nie są zbyt wielkie - takie do darcia ryja :D
 
Hmmm...Tylko nie bardzo rozumiem, czemu kolega Włooczykij wybrał wątek z moimi opowiadaniami, zamiast założyć swój własny, niepowtarzalny temat?;DTo ja wydzielę go specjalnie dla niego ;>
 
Może dlatego, że link do wątku "Młoda (nie zawsze radosna) twórczość" właśnie tam odsyła, a zauważyłem to dopiero po jakimś czasie? ;)
 
undomiel9 said:
Hmmm...Tylko nie bardzo rozumiem, czemu kolega Włooczykij wybrał wątek z moimi opowiadaniami, zamiast założyć swój własny, niepowtarzalny temat?;DTo ja wydzielę go specjalnie dla niego ;>
Na tym forum jest potrzebny moderator z prawdziwego zdarzenia
 
MasPingon said:
MasPingon said:
Hmmm...Tylko nie bardzo rozumiem, czemu kolega Włooczykij wybrał wątek z moimi opowiadaniami, zamiast założyć swój własny, niepowtarzalny temat?;DTo ja wydzielę go specjalnie dla niego ;>
Na tym forum jest potrzebny moderator z prawdziwego zdarzenia
xD Mas na moda! Oj, byłoby połowę postów mniej.
 
Ale sie tu porobiło jak w shoutboxie:) A wracając do tematu niezły tekst tylko za krótki fajną balladke rockową można by z tego zrobic ale musi byc dłuższy:)
 
A mi tam tekst się podoba :).dopisać tylko jakiś refren..podać melodię..i można śpiewać ;)Za pierwszym czytaniem tylko miałam kłopoty z "Gdy padła Cintra tak dumna z potęgi swej"bo jakoś mi się rytmicznie nie zgadzało, ale po kilkukrotnym przeczytaniu jakoś chyba złapałam rytm i jest ok :)
 
Okej, teraz nieco bardziej lajtowoPiosenka destrukcyjnaNie mam dzisiaj nic innego do roboty, /E C A F/Jak tylko się dobierać do twojego pasu cnoty.Zapodział się gdzieś klucz, straszny tutaj burdel.Niech mnie cholera! Po ślusarza pójdę.Ślusarza już nie ma, skończył o szesnastej,Nie zabawię już dzisiaj panny zajebiastej.Wrócę więc do domu, obalę sobie flaszkę,A jak już to zrobię, napisze o tym fraszkę.Ref:Oto co wyszło spod mojej ręki, /F# D F G/Porąbana piosenka głupiego włóczęgi.Takiego co to zawsze z całkiem innej bajki,Co zawsze jest spłukany, ale przy tym ma na fajki.Flaszka już poszła, pracowita to noc,Chyba będzie świtać, bo trunek traci moc.Ciekawe co tam słychać u mojej panienki,Może dzisiaj mi się uda wydobyć jej wdzięki.A jak się nie powiedzie, niech będzie co ma być.Zawsze można wcześniej niż zwykle zacząć pić.Tymczasem drugą flaszkę chyba czas otworzyć,Może będzie moją muzą, może zacznę dalej tworzyć.Ref:Oto co wyszło spod mojej ręki,Porąbana piosenka głupiego włóczęgi.Takiego co to zawsze z całkiem innej bajki,Co zawsze jest spłukany, ale przy tym ma na fajki.komentarz odautorski:Częstochowa! Częstochowa!O treść mnie się nie pytać. Nie pamiętam połowy procesu twórczego, a niektóre rymy są wymyślane na szybko. Ale już tak mi zostało ;)rytm jak we "Włosach" by Elektryczne Gitary (chociaż dwa razy szybciej brzmi lepiej - tylko można się w tekście zaplątać i tchu może nie starczyć przy darciu ryja na całego ;D ).
 
O, fajne. Sprawiłeś mi radość, w poszanowaniu widać wielkim mając mój drogocenny czas, należy ci się oren.
 
W końcu zebrałem się w sobie i nagrałem, co miałem do nagrania.Pierwszy to w zasadzie próbka muzyki do powyższego tekstu, bardzo prosta (w 22 sekundzie jest melodia refrenu):http://wlooczykij.wrzuta.pl/audio/9r2TaPLnZ0U/destruktywDrugi natomiast to nieco bardziej złożony kawałek, aczkolwiek również prosty (ale takie mam założenie). Na razie wersja akustyczna, pod koniec nawet wysiliłem się na małe solo ;P Pracuję nad tekstem, ale tymczasowy tytuł zwiastuje jego treść (bo z tym mi się kojarzy ten (u)twór ;D ).http://wlooczykij.wrzuta.pl/audio/1B4FTYam0Xa/hangovere: widzę, że mi converter uciął ostatnie 5 sekund, no ale już mi się nie chce xP
 
Top Bottom